Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
#56580 03/04/2004 23:14
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Dokładnie gruda, to sa męczarnie i chyba jedyny minus tego buka. Mogliby dac takie zakałdki jak ma Expekt czy GB i byłoby po problemie. No i wielka szkoda, ze nie można łączyć DNB z innymi zakładami, to samo podwojne szanse. Mimo wszystko jakoś przywykłem do tego buka. Z penoscia jeden z najlepszych.

Bonus: Unibet
#56581 04/04/2004 15:21
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
No ja niestety mam dalej problem.Nie moge wplacic karta mbanku:(Wybieram ekarte jako Visa Debit i wciaz podaje mi ze nie moze transakcja byc zrealizowan(numer karty i CVV2 podaje dobry,oczywscie karta jest rowniez zaladowana:)Jesli ktos moze mi napisac krok po kroku to bede wdzieczny dzieki

#56582 04/04/2004 15:28
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Nie jestem zarejestrowany w Sportingbet, ale u innych buków podczas wpłaty ekartą wybieram kartę VVSA (a nie VISA debet). Spróbuj Mankiet zwykłą VISA (jeśli oczywiście jest taka w opcjach), może pójdzie.

#56583 04/04/2004 15:30
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał mankiet:
[qb]No ja niestety mam dalej problem.Nie moge wplacic karta mbanku:(Wybieram ekarte jako Visa Debit i wciaz podaje mi ze nie moze transakcja byc zrealizowan(numer karty i CVV2 podaje dobry,oczywscie karta jest rowniez zaladowana:)Jesli ktos moze mi napisac krok po kroku to bede wdzieczny dzieki[/qb]
Ja też miałem problemy z eKartą. To było jak jeszcze nie istniała polska wersja i nie można było dokonywać wpłat przez moneybookers. Wpisywałem poprawnie wszystkie dane i po prostu nie dało rady (jakikolwiek typ karty był wybrany). Angielski support nie potrafił mi wtedy pomóc i odpuściłem chwilowo buka. Proponuję żebyś skontaktował się z polskim supportem przez chat i spytał czy honorują eKartę, a jeżeli tak to opisał problem.

#56584 04/04/2004 15:33
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Quote
Oryginalnie wysłał Latający:
[qb]Nie jestem zarejestrowany w Sportingbet, ale u innych buków podczas wpłaty ekartą wybieram kartę VVSA (a nie VISA debet). Spróbuj Mankiet zwykłą VISA (jeśli oczywiście jest taka w opcjach), może pójdzie.[/qb]
maja tylko do wyboru Visa Credit i Visa Debit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />jedna i druga probowalem.Jutro do nich zadzwonie i mam nadzieje ze wtedy sie wszystko wyjasni.Pozdrawiam

#56585 04/04/2004 16:44
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
Quote
Oryginalnie
SportingBet posiada ponad 1 000 000 zarejestrowanych użytkowników...
Ciekawe dlaczego ma w takim razie ID sześciocyfrowe, jakaś nieścisłość <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Za to podoba mi sie szczerosc ich ostrzezenia:
Korzystanie z gier hazardowych jest ryzykowne. Korzystając z gier hazardowych udostępnianych na tej stronie, podejmujesz ryzyko utraty pieniędzy, bądź ryzyko poniesienia uszczerbku na zdrowiu psychicznym. Grasz na własne ryzyko

#56586 04/04/2004 18:27
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
dajcie linka gdzie mozna sprawdzic tego buka w porownaniu z innymi

#56587 06/04/2004 01:24
Dołączył: Oct 2003
Posty: 505
.
addict
addict
. Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 505
Czy na sportingbet jest livebeting? Jeśli tak to proszę napiszcie mi co wystawiają i jak często? Może ktoś ma jakieś doświadczenia z live u tego buka?

#56588 06/04/2004 01:49
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Quote
Oryginalnie wysłał mankiet:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Latający:
[qb]Nie jestem zarejestrowany w Sportingbet, ale u innych buków podczas wpłaty ekartą wybieram kartę VVSA (a nie VISA debet). Spróbuj Mankiet zwykłą VISA (jeśli oczywiście jest taka w opcjach), może pójdzie.[/qb]
maja tylko do wyboru Visa Credit i Visa Debit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />jedna i druga probowalem.Jutro do nich zadzwonie i mam nadzieje ze wtedy sie wszystko wyjasni.Pozdrawiam[/qb]
Witam sprawa wyglada tak:
Jesli ktos wybral sobie zlotowki to tylko moze wplacic przez moneybookers lub nettelera.Ekarta bezposrednio sie nie da.Ale jesli masz konto w euro lub dolary to mozesz wplacic za pomoca ekarty.Ja poprosilem o zmiane waluty,powiedzili ze moga tylko zamknac konto i mam jeszcze raz utworzyc i wybrac euro lub dolary.To tyle.Pozdrawiam

#56589 06/04/2004 21:46
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,040
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,040
czy w ich ofercie znajduja sie zaklady na lige NBA? bo jak sprawdzalem oferte to nie widzialem, tylko eurolige <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#56590 07/04/2004 12:34
Dołączył: Jun 2002
Posty: 70
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 70
Quote
Oryginalnie wysłał rymoholik:
[qb]Buk jest jak najbardziej OK i warto u nich miec konto. Maja dobre kursy i ciekawa oferte no i co najwazniejsze zadnych problemow z wyplatami. Na neteller kase przelewaja w ciagu godziny.[/qb]
Sportingbet nic nie pisze o mozliwosci wyplaty na NETeller-a ??? Czy rzeczywiscie to dziala i czy pobieraja od takich wyplat prowizje ? Moze trzeba miec konto w Sportingbet w USD ?

#56591 08/04/2004 00:18
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Jest taka możliwość, wypłata bez prowizji.
Tak, trzeba mieć konto w US $.

#56592 08/04/2004 05:33
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
Quote
Oryginalnie wysłał Piti:
[qb]czy w ich ofercie znajduja sie zaklady na lige NBA? bo jak sprawdzalem oferte to nie widzialem, tylko eurolige <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
ech z nimi jest cos nie tak, rano, w poludnie, po poludniu i wieczorem kursy na sporty amerykanskie sa, ale w nocy w dzwiny sposob znikaja.
Wydaje mi sie ze to przez to ze o tej porze nikogo nie ma w biurze u nich i nie ma kto kursow zmieniac , ale to tylko moje domysly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#56593 08/04/2004 09:51
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Najlepiej logować się z angielskiej strony Sportingbet: http://www.sportingbet.com/c/content/home.html
Zawsze przynajmniej cała oferta jest na miejscu...

#56594 08/04/2004 18:50
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Jak to jest z ta promocja?? Dostajemy 50 zl za 100 zl depozytu i mozemy tym sobie dysponowac do woli, czy zwracaja nam polowe za pierwszy zaklad, ktory postawimy??

#56595 09/04/2004 02:48
Dołączył: Dec 2003
Posty: 906
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 906
W Sportingbecie wszystko jest ok ale jak narzuca limity do 50 GBP to juz nie jest tak fajnie. Przez rok nie mialem zadnych limitów a gralem za duze stawki 300-600. ale mimo to polecam tam grac - to solidny buk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#56596 09/04/2004 05:16
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
Quote
Oryginalnie wysłał bkaytek:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Piti:
[qb]czy w ich ofercie znajduja sie zaklady na lige NBA? bo jak sprawdzalem oferte to nie widzialem, tylko eurolige <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
ech z nimi jest cos nie tak, rano, w poludnie, po poludniu i wieczorem kursy na sporty amerykanskie sa, ale w nocy w dzwiny sposob znikaja.
Wydaje mi sie ze to przez to ze o tej porze nikogo nie ma w biurze u nich i nie ma kto kursow zmieniac , ale to tylko moje domysly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
oto co mi odpisali na maila

Witamy serdecznie,

Przepraszamy za awarie techniczne opisane przez Pana, postaramy się jak najszybciej je usunąć. Prosimy o wyrozumiałość, dopiero jesteśmy tydzień na rynku, usuniemy jak najszybciej awarie.

a wiec moze zaniedlugo oferta bedzie dostepna juz 24h

#56597 09/04/2004 13:13
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Siema!

Wczoraj ok 18 przelalem kase za pomoca moneybookers do SportingBet, a kasy jeszcze nie ma. Nie wiecie w jakich godzinach oni aktualizuja konta?

#56598 09/04/2004 19:29
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
mam pytanko ile wynosi u nich minimalna stawka zakładu?

#56599 09/04/2004 19:49
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Quote
Oryginalnie wysłał gryzonko:
[qb]mam pytanko ile wynosi u nich minimalna stawka zakładu?[/qb]
Minimalna stawka na zaklad to 2 zl

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Lukasz111, latajaca_holenderka, forty, betowiec, burbon, rafal08), 2,863 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,424
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1