|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
Ich strona to po prostu jest z.j.e.b.a.n.a. klikam zeby postawic zaklad i mase czasu sie laduje a potem lipa....dzisu dalo mi ise raz obstawic potem klikam na zaklad i nie mozna odnalezc serwera itp czy ktos z was ma podobnie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 153 |
Cześć , zarejestrowałem się , wpłaciłem kase , postawiłem mecz ,minął już jeden dzień a ja w dalszym ciągu nie dostałem 50 % zwrotu stawki za pierwszy zakład. Czy coś trzeba zrobić żeby otrzymać tę kase ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909 |
Czy ktoś z was wypłacał kasę ze sportingbet?Ja daję na pole "wypłata środków",pokazuje się formularz wypłaty..następnie wpisuje kwotę jaką chcę wypłacić i swój e-mail(taki jaki używam w moneybookers) i nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Wyskakuje,że nie wybrałem czegoś tam (jest takie okieno "choose"i chyba w nuim powinno być czy wybieram wypłatę do banku,czy do nettelera czy do mb,ale tego nie ma i błąd mi wyskakuje). Jakby ktoś wiedział w jaki sposób mi pomóc to byłbym wdzięczny P.S.Kiepski troche ten sportingbet...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał U2: [qb]Cześć , zarejestrowałem się , wpłaciłem kase , postawiłem mecz ,minął już jeden dzień a ja w dalszym ciągu nie dostałem 50 % zwrotu stawki za pierwszy zakład. Czy coś trzeba zrobić żeby otrzymać tę kase ?[/qb] Mają opóźnienia. Generalnie nic nie trzeba robić, ale rozmowa z Mazurem na czacie nie zaszkodzi sprawie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 505
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 505 |
Słyszałem że sportingbet ma w planach otworzyć konto w polskim banku. Wiecie może coś na ten temat? Kiedy to będzie i jaki to będzie bank? Mam zamiar otworzyć konto u nich. Możecie mi powiedzieć (Ci którzy tam grają) jakie macie odczucia co do tego buka. Czy robią podobne jaja jak expekt czy unibet? Czy długo czeka się na wpłaty i w wypłaty itd dzięki
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
otworzyli juz konto w polskim banku??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Polecam tego buka. Przyzwoite kursy. Brak prowizji przy wplacie. Support po polsku, telefon w Warszawie. Jak otworza konto w polskim banku to juz Expekt i Unibet maja sie o co obawiac. Korzystalem z suportu telefonicznego- blyskawiczna reakcja. Pewnie jak zwerbuja wiecej klientow to moze byc roznie, ale jak na razie OK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Rating ogolny C+ (wg Sportsbook Review) chyba zadowalajacy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2004
Posty: 17 |
1. jaki jest najkorzystniejszy bonus przy 1 wplacie ? 2. czy ktos korzystal z tego bonusu 5% ( czwartkowego ) ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
Wyplacal ktos kase na konto z ich strony angielskiej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Oryginalnie wysłał dadycool: [qb]Wyplacal ktos kase na konto z ich strony angielskiej?[/qb] Nie ma z tym żadnego problemu. Jeśli mówisz o założeniu u nich konta z ang. strony to musisz wiedzieć, że za kilka dni zamkną je i każą ci założyć konto z polskiej strony (a szkoda bo nasz polski support przygotował nam - w porównaniu z ang. wersją - bonusy na które można tylko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: )
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 178
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 178 |
Pytałem u nich na czacie o ligi hokejowe, niestety nic konkretnego nie usłyszałem, może ktoś kto gra od jakiegoś czasu wie jakie ligi można u nich znaleźć ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Oryginalnie wysłał tue: [qb]Pytałem u nich na czacie o ligi hokejowe, niestety nic konkretnego nie usłyszałem, może ktoś kto gra od jakiegoś czasu wie jakie ligi można u nich znaleźć ?[/qb] Tylko NHL, nie ma europejskiego hokeja wogóle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
Można obstawiać europejski hokej w Sportingbet. Teraz jest tylko NHL i WC2004.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 178
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 178 |
Oryginalnie wysłał Don: [qb] Oryginalnie wysłał tue: [qb]Pytałem u nich na czacie o ligi hokejowe, niestety nic konkretnego nie usłyszałem, może ktoś kto gra od jakiegoś czasu wie jakie ligi można u nich znaleźć ?[/qb] Tylko NHL, nie ma europejskiego hokeja wogóle.[/qb] W takim razie chyba poprzestanę na expect, szkoda, liczyłem na czeski, bądź rosyjski, a tu taka lipa...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
Jest hokej ale tylko niemiecki, szwajcarski, norweski itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 178
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 178 |
Przysłali mi dzisiaj ofertę i planują hokej rosyjski i NHL, o innych ligach na razie nic nie mówią ( z resztą i tak u nich zagram dopiero jak będą mieli polskie konto w banku, nie mam ochoty bawic się w jakies transfery ), może do tego czasu coś się ruszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Dzisiaj o 13 gadalem z suportem live(czat) sportingbetu i pytalem sie o te konta w polskich bankach kiedy beda.Nie uzyskalem konkretnej odpowiedzi ,powiedzieli ze na dzien dzisiejszy na 70% powinni zdarzyc do konca maja ale nic nie obiecuja.Swoja droga fajna spraw ta pomoc LIVE wchodzisz na czacik piszesz pytanie zachwile wpada ziomek ze sportingbetu i udziela ci odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> sprawa. Buk tez zajebisty mam juz u nich konto ,wplacalem raz kase przez moneybooker i jest to jednak uciazliwe,50zl posiecilem na testowanie buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w mojej ocenie bardzodobry.Teraz czekam z nastepna wplata ,ale juz z polskiego banku przekazem bankowym.Mysle ze najpozniej w polowie czerwca konta powinny byc juz zalozone. Pozdostaje cierpliwie czekac.Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 188 |
Dobry dzien ! czy we wszystkich bukach internetowych mozna wnosic zaklady 5 min. przed danym spotkaniem ? chodzi mi glownie o sportingbet ! a co do Sportingbet Wydaje mi sie ze firma jest solidna. Stawki, porownalem z innymi bukami, sa nieco nizsze  (takie mam wrazenie). Szkoda i to wielka ze nie ma mozliwosci zagrania double chance , over`ów i under`ów , no i niektorych spotkan ligowych !!! Odpowiedzi na nurtujace mnie pytania via mail bardzo satysfakcjonujace. Szukanie zakladow jak i sama gra bardzo przejrzysta. Takie sa moje spostrzezenia jako poczatkujacego gracza na netowych bukach. pozdrawiam, TdF
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 188 |
dobry,
ile trwa weryfikacja zakladu w sportingbet (2 mecze mi weszly, a mimo to nie mam powiekszonego konta , tzw. zwrotu) ?
zna ktos moze odpowiedzi na na te pytanie dzieki z gory
pozdrawiam, TdF
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|