Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#56600 10/04/2004 01:37
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Ich strona to po prostu jest z.j.e.b.a.n.a. klikam zeby postawic zaklad i mase czasu sie laduje a potem lipa....dzisu dalo mi ise raz obstawic potem klikam na zaklad i nie mozna odnalezc serwera itp czy ktos z was ma podobnie??

Bonus: Unibet
#56601 10/04/2004 18:31
Dołączył: Aug 2003
Posty: 153
U
U2 Offline
member
member
U Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 153
Cześć , zarejestrowałem się , wpłaciłem kase , postawiłem mecz ,minął już jeden dzień a ja w dalszym ciągu nie dostałem 50 % zwrotu stawki za pierwszy zakład. Czy coś trzeba zrobić żeby otrzymać tę kase ?

#56602 10/04/2004 18:36
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
Czy ktoś z was wypłacał kasę ze sportingbet?Ja daję na pole "wypłata środków",pokazuje się formularz wypłaty..następnie wpisuje kwotę jaką chcę wypłacić i swój e-mail(taki jaki używam w moneybookers) i nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Wyskakuje,że nie wybrałem czegoś tam (jest takie okieno "choose"i chyba w nuim powinno być czy wybieram wypłatę do banku,czy do nettelera czy do mb,ale tego nie ma i błąd mi wyskakuje).
Jakby ktoś wiedział w jaki sposób mi pomóc to byłbym wdzięczny
P.S.Kiepski troche ten sportingbet...

#56603 10/04/2004 19:37
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał U2:
[qb]Cześć , zarejestrowałem się , wpłaciłem kase , postawiłem mecz ,minął już jeden dzień a ja w dalszym ciągu nie dostałem 50 % zwrotu stawki za pierwszy zakład. Czy coś trzeba zrobić żeby otrzymać tę kase ?[/qb]
Mają opóźnienia. Generalnie nic nie trzeba robić, ale rozmowa z Mazurem na czacie nie zaszkodzi sprawie.

#56604 11/04/2004 17:35
Dołączył: Oct 2003
Posty: 505
.
addict
addict
. Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 505
Słyszałem że sportingbet ma w planach otworzyć konto w polskim banku. Wiecie może coś na ten temat? Kiedy to będzie i jaki to będzie bank?
Mam zamiar otworzyć konto u nich. Możecie mi powiedzieć (Ci którzy tam grają) jakie macie odczucia co do tego buka. Czy robią podobne jaja jak expekt czy unibet? Czy długo czeka się na wpłaty i w wypłaty itd
dzięki

#56605 26/04/2004 15:19
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
otworzyli juz konto w polskim banku??

#56606 29/04/2004 13:56
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Polecam tego buka.
Przyzwoite kursy.
Brak prowizji przy wplacie.
Support po polsku, telefon w Warszawie.
Jak otworza konto w polskim banku to juz
Expekt i Unibet maja sie o co obawiac.
Korzystalem z suportu telefonicznego- blyskawiczna
reakcja.
Pewnie jak zwerbuja wiecej klientow to moze byc roznie, ale jak na razie OK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Rating ogolny C+ (wg Sportsbook Review) chyba zadowalajacy.

#56607 05/05/2004 03:37
Dołączył: Mar 2004
Posty: 17
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 17
1. jaki jest najkorzystniejszy bonus przy 1 wplacie ?
2. czy ktos korzystal z tego bonusu 5% ( czwartkowego ) ?

#56608 05/05/2004 11:43
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Wyplacal ktos kase na konto z ich strony angielskiej?

#56609 06/05/2004 08:56
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Quote
Oryginalnie wysłał dadycool:
[qb]Wyplacal ktos kase na konto z ich strony angielskiej?[/qb]
Nie ma z tym żadnego problemu. Jeśli mówisz o założeniu u nich konta z ang. strony to musisz wiedzieć, że za kilka dni zamkną je i każą ci założyć konto z polskiej strony (a szkoda bo nasz polski support przygotował nam - w porównaniu z ang. wersją - bonusy na które można tylko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: )

#56610 06/05/2004 21:38
Dołączył: May 2004
Posty: 178
T
tue Offline
member
member
T Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 178
Pytałem u nich na czacie o ligi hokejowe, niestety nic konkretnego nie usłyszałem, może ktoś kto gra od jakiegoś czasu wie jakie ligi można u nich znaleźć ?

#56611 06/05/2004 22:27
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Quote
Oryginalnie wysłał tue:
[qb]Pytałem u nich na czacie o ligi hokejowe, niestety nic konkretnego nie usłyszałem, może ktoś kto gra od jakiegoś czasu wie jakie ligi można u nich znaleźć ?[/qb]
Tylko NHL, nie ma europejskiego hokeja wogóle.

#56612 06/05/2004 23:17
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
Można obstawiać europejski hokej w Sportingbet.
Teraz jest tylko NHL i WC2004.

#56613 06/05/2004 23:24
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
Dla zainteresowanych np. MLB w Sportingbet [pl.sportingbet.com]

#56614 06/05/2004 23:47
Dołączył: May 2004
Posty: 178
T
tue Offline
member
member
T Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 178
Quote
Oryginalnie wysłał Don:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał tue:
[qb]Pytałem u nich na czacie o ligi hokejowe, niestety nic konkretnego nie usłyszałem, może ktoś kto gra od jakiegoś czasu wie jakie ligi można u nich znaleźć ?[/qb]
Tylko NHL, nie ma europejskiego hokeja wogóle.[/qb]
W takim razie chyba poprzestanę na expect, szkoda, liczyłem na czeski, bądź rosyjski, a tu taka lipa...

#56615 06/05/2004 23:52
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
Jest hokej ale tylko niemiecki, szwajcarski, norweski itp.

#56616 07/05/2004 17:23
Dołączył: May 2004
Posty: 178
T
tue Offline
member
member
T Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 178
Przysłali mi dzisiaj ofertę i planują hokej rosyjski i NHL, o innych ligach na razie nic nie mówią ( z resztą i tak u nich zagram dopiero jak będą mieli polskie konto w banku, nie mam ochoty bawic się w jakies transfery ), może do tego czasu coś się ruszy

#56617 07/05/2004 21:48
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Dzisiaj o 13 gadalem z suportem live(czat) sportingbetu i pytalem sie o te konta w polskich bankach kiedy beda.Nie uzyskalem konkretnej odpowiedzi ,powiedzieli ze na dzien dzisiejszy na 70% powinni zdarzyc do konca maja ale nic nie obiecuja.Swoja droga fajna spraw ta pomoc LIVE wchodzisz na czacik piszesz pytanie zachwile wpada ziomek ze sportingbetu i udziela ci odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> sprawa.
Buk tez zajebisty mam juz u nich konto ,wplacalem raz kase przez moneybooker i jest to jednak uciazliwe,50zl posiecilem na testowanie buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w mojej ocenie bardzodobry.Teraz czekam z nastepna wplata ,ale juz z polskiego banku przekazem bankowym.Mysle ze najpozniej w polowie czerwca konta powinny byc juz zalozone.
Pozdostaje cierpliwie czekac.Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#56618 16/05/2004 16:45
Dołączył: May 2004
Posty: 188
T
TdF Offline
member
member
T Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 188
Dobry dzien !

czy we wszystkich bukach internetowych mozna wnosic zaklady 5 min. przed danym spotkaniem ?
chodzi mi glownie o sportingbet !

a co do Sportingbet
Wydaje mi sie ze firma jest solidna. Stawki, porownalem z innymi bukami, sa nieco nizsze stop (takie mam wrazenie). Szkoda i to wielka ze nie ma mozliwosci zagrania double chance , over`ów i under`ów , no i niektorych spotkan ligowych !!! Odpowiedzi na nurtujace mnie pytania via mail bardzo satysfakcjonujace. Szukanie zakladow jak i sama gra bardzo przejrzysta.

Takie sa moje spostrzezenia jako poczatkujacego gracza na netowych bukach.

pozdrawiam,
TdF

#56619 16/05/2004 19:17
Dołączył: May 2004
Posty: 188
T
TdF Offline
member
member
T Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 188
dobry,

ile trwa weryfikacja zakladu w sportingbet (2 mecze mi weszly, a mimo to nie mam powiekszonego konta , tzw. zwrotu) ?

zna ktos moze odpowiedzi na na te pytanie
dzieki z gory

pozdrawiam,
TdF

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Lukasz111, Sensei, rafal08, latajaca_holenderka, poozon, kamel), 2,964 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,389
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1