Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
#566400 13/05/2006 13:00
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
Nowe warunki obowiązują tylko tych klientów którzy zarejestrowali się w promocji na tych warunkach.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta.

Pozdrawiamy,

Biuro Obsługi Klienta

Bonus: Unibet
#566401 13/05/2006 16:10
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
A jezeli rejestrowalem sie na straych warunkach a wplace teraz to co? :|

#566402 15/05/2006 17:05
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
dostal ktos od nich jakies info o promocjach dla starych uzytkownikow??

#566403 15/05/2006 23:31
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Quote
Quote
Twoje konto zostało zablokowane. Proszę skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta 00 800 461 12 25 w celu uzyskania dalszych informacji
O co chodzi?Miał ktoś coś takiego?
W tym tygodni dwóm kumplom unibet zamknął około 30 kont. Działały od ponad roku..
mozesz jasniej,jak mogli miec 30 kont ?????

#566404 16/05/2006 16:37
Dołączył: Feb 2006
Posty: 344
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 344
siemano dostałem maila od UNIBETU że mogę dostać za darmo 15zł!!! mam kilka pytań
1--- mam na koncie 195zł czy mogę dostać to 15zł???
2--- i jak moge to odebrać, pisze że odpowiedz na tego maila czyli co mam do nich coś napisać czy co???
dzieki

#566405 16/05/2006 19:34
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
Ktos pisal wyzej ze bonus dopisuja od razu... Ja czekam juz kilka h i nic ile to jest u nich "od razu"??

#566406 16/05/2006 20:12
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
siemano dostałem maila od UNIBETU że mogę dostać za darmo 15zł!!! mam kilka pytań
1--- mam na koncie 195zł czy mogę dostać to 15zł???
2--- i jak moge to odebrać, pisze że odpowiedz na tego maila czyli co mam do nich coś napisać czy co???
dzieki

1. tak
2. skoro jest napisane, ze masz odpowiedziec na tego maila to po prostu odpowiedz...

#566407 16/05/2006 20:15
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Quote
Quote
Twoje konto zostało zablokowane. Proszę skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta 00 800 461 12 25 w celu uzyskania dalszych informacji
O co chodzi?Miał ktoś coś takiego?
W tym tygodni dwóm kumplom unibet zamknął około 30 kont. Działały od ponad roku..
mozesz jasniej,jak mogli miec 30 kont ?????

hmmmm, i jak tu sie nie dziwic, ze coraz czesciej nasz kraj widnieje na liscie nie objetych promocjami....i sie jeszcze chwali idiota, ze 30 kont mieli w dwojke...zalosne

#566408 17/05/2006 09:00
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Ja mam jedno konto-zablokowali mi je tydzień temu.
Kazali mi przesłac skan dowodu +skan umowy z bankiem.Zrobiłem to 2 dni temu i do dzisiaj cisza-konto dalej zablokowane.Powodem blokady jest chyba to,że czasami korzystam z komputera dorosłego syna,który ma u nich konto i ogrywa ich niemiłosiernie.Ale co ja mam do tego?

#566409 17/05/2006 15:01
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
Witam

Mi kazali to samo wiec jesli chodzi o tego buka to powiem lub napisze tyle ;
pocalujcie mnie w dupe

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />UNIBET

#566410 17/05/2006 20:17
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Ja przez parę lat nie miałem nigdy problemów z unibetem.
Natomiast zupełnie nie zgadzam się z tezą,ze buki netowe bardzo żle patrzą na wiecej niz jedno konto u tego samego gracza.Przeciez tam nie pracują idioci.Wręcz zachecają do pozyskania jak największej liczby klientów-z grupsza chodzi o to,żeby im wpłacic kwotę x-oni dokładają y.I teraz,jezeli gracz przegra darowane y i wpłacone x-jest wszystko cacy.Buk osiaga podwójna korzyść -zysk x i eliminacja zysku u konkurencji a wrecz generowanie straty.
Żeby była jasność,nie stosuję tego sposobu gry

#566411 17/05/2006 21:29
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
Mam problem z wypłatą.
Wpłaciłem do nich swego czasu kaskę , wygrałem parę groszy i chciałem je wypłacić. Wypłatę zleciłem w zeszłym tygodniu i dopiero dziś support łaskawie odpisał .Napisali , że musze im wysłać skan dowodu osobistego, skan wyciągu z konta i karty którą u nich płaciłem. Nie rozumiem, przeiceż moją kartę juz znają skoro u nich płaciłem nią. A poza tym nie chcę żeby mieli takie dane. Czy to jest podstawa (te skany) do wysłania mi kasy ?? Czy muszę to wysłać ??

#566412 19/05/2006 23:22
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Kasia Davies zaprasza do gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Podwojenie depozytu tylko dla adresata maila
Sprawdzcie spam hehe

#566413 20/05/2006 09:15
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
ja nic nie dostałem :/ pewnie dlatego, że ciągle u nich gram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#566414 21/05/2006 13:41
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Unibet przez chwile dal + 18 handicap na Torun po0 kursie 1,8,ale juz zdjeli

#566415 22/05/2006 09:56
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Konto mam dalej zablokowane(cos ok.2 tygodnie).parę razy dzwoniłem tam,ale dowiedziałem się tylko,ze przekazali moje skany do dzialu finansowego.Nie chcę nikogo nazywac po imieniu,ale okreslenie tej firmy az samo cisnie sie na usta...

#566416 22/05/2006 23:28
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
myślicie że dobra promocja ????
http://ads.unibet.com/unibet/majdouble/

#566417 23/05/2006 07:48
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
I znowu ten minimalny kurs ustawili..... A tę promiocję co była na pierwszej stronie tego tematu to już chyba zdjęli całkiem (tą bez ograniczeń kursów )
pozdrawiam
m.z.

#566418 23/05/2006 09:32
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
mam 2 pytania oddnoście tego buka:
1 wczoraj dostałem bonus 3 euro na grę w pokera,przelałem na konto bukmacherskie. moje pytanie brzmi:Czy mogą mi zablokować teraz konto???
2 jak zwiększa się limit funduszy na grę???bo mam ustawione 20 zl tylko

#566419 23/05/2006 09:37
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338
D
ds Offline
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338
Ojebałeś ich na 11.85 zl i urwą ci za to jaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, rafal08, ANZELMO, Sensei, rymoholik, alfa, $-man, bukma, burbon), 1,412 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,704
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1