|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147 |
Nowe warunki obowiązują tylko tych klientów którzy zarejestrowali się w promocji na tych warunkach.
W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta.
Pozdrawiamy,
Biuro Obsługi Klienta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526 |
A jezeli rejestrowalem sie na straych warunkach a wplace teraz to co? :|
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
dostal ktos od nich jakies info o promocjach dla starych uzytkownikow??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Twoje konto zostało zablokowane. Proszę skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta 00 800 461 12 25 w celu uzyskania dalszych informacji O co chodzi?Miał ktoś coś takiego? W tym tygodni dwóm kumplom unibet zamknął około 30 kont. Działały od ponad roku.. mozesz jasniej,jak mogli miec 30 kont ?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 344 |
siemano dostałem maila od UNIBETU że mogę dostać za darmo 15zł!!! mam kilka pytań 1--- mam na koncie 195zł czy mogę dostać to 15zł??? 2--- i jak moge to odebrać, pisze że odpowiedz na tego maila czyli co mam do nich coś napisać czy co??? dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526 |
Ktos pisal wyzej ze bonus dopisuja od razu... Ja czekam juz kilka h i nic ile to jest u nich "od razu"??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
siemano dostałem maila od UNIBETU że mogę dostać za darmo 15zł!!! mam kilka pytań 1--- mam na koncie 195zł czy mogę dostać to 15zł??? 2--- i jak moge to odebrać, pisze że odpowiedz na tego maila czyli co mam do nich coś napisać czy co??? dzieki 1. tak 2. skoro jest napisane, ze masz odpowiedziec na tego maila to po prostu odpowiedz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Twoje konto zostało zablokowane. Proszę skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta 00 800 461 12 25 w celu uzyskania dalszych informacji O co chodzi?Miał ktoś coś takiego? W tym tygodni dwóm kumplom unibet zamknął około 30 kont. Działały od ponad roku.. mozesz jasniej,jak mogli miec 30 kont ????? hmmmm, i jak tu sie nie dziwic, ze coraz czesciej nasz kraj widnieje na liscie nie objetych promocjami....i sie jeszcze chwali idiota, ze 30 kont mieli w dwojke...zalosne
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Ja mam jedno konto-zablokowali mi je tydzień temu. Kazali mi przesłac skan dowodu +skan umowy z bankiem.Zrobiłem to 2 dni temu i do dzisiaj cisza-konto dalej zablokowane.Powodem blokady jest chyba to,że czasami korzystam z komputera dorosłego syna,który ma u nich konto i ogrywa ich niemiłosiernie.Ale co ja mam do tego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973 |
Witam
Mi kazali to samo wiec jesli chodzi o tego buka to powiem lub napisze tyle ; pocalujcie mnie w dupe
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />UNIBET
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Ja przez parę lat nie miałem nigdy problemów z unibetem. Natomiast zupełnie nie zgadzam się z tezą,ze buki netowe bardzo żle patrzą na wiecej niz jedno konto u tego samego gracza.Przeciez tam nie pracują idioci.Wręcz zachecają do pozyskania jak największej liczby klientów-z grupsza chodzi o to,żeby im wpłacic kwotę x-oni dokładają y.I teraz,jezeli gracz przegra darowane y i wpłacone x-jest wszystko cacy.Buk osiaga podwójna korzyść -zysk x i eliminacja zysku u konkurencji a wrecz generowanie straty. Żeby była jasność,nie stosuję tego sposobu gry
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
Mam problem z wypłatą. Wpłaciłem do nich swego czasu kaskę , wygrałem parę groszy i chciałem je wypłacić. Wypłatę zleciłem w zeszłym tygodniu i dopiero dziś support łaskawie odpisał .Napisali , że musze im wysłać skan dowodu osobistego, skan wyciągu z konta i karty którą u nich płaciłem. Nie rozumiem, przeiceż moją kartę juz znają skoro u nich płaciłem nią. A poza tym nie chcę żeby mieli takie dane. Czy to jest podstawa (te skany) do wysłania mi kasy ?? Czy muszę to wysłać ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Kasia Davies zaprasza do gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Podwojenie depozytu tylko dla adresata maila Sprawdzcie spam hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
ja nic nie dostałem :/ pewnie dlatego, że ciągle u nich gram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
Unibet przez chwile dal + 18 handicap na Torun po0 kursie 1,8,ale juz zdjeli
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Konto mam dalej zablokowane(cos ok.2 tygodnie).parę razy dzwoniłem tam,ale dowiedziałem się tylko,ze przekazali moje skany do dzialu finansowego.Nie chcę nikogo nazywac po imieniu,ale okreslenie tej firmy az samo cisnie sie na usta...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
I znowu ten minimalny kurs ustawili..... A tę promiocję co była na pierwszej stronie tego tematu to już chyba zdjęli całkiem (tą bez ograniczeń kursów ) pozdrawiam m.z.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249 |
mam 2 pytania oddnoście tego buka: 1 wczoraj dostałem bonus 3 euro na grę w pokera,przelałem na konto bukmacherskie. moje pytanie brzmi:Czy mogą mi zablokować teraz konto??? 2 jak zwiększa się limit funduszy na grę???bo mam ustawione 20 zl tylko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338 |
Ojebałeś ich na 11.85 zl i urwą ci za to jaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|