Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
#56700 24/06/2004 21:13
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
czy komus z Was da sie zalogowac na stronce sportingbetu ?? ja nie moge wyskakuje mi ze nie mozna wyswietlic strony pomocy!!

Bonus: Unibet
#56701 24/06/2004 21:41
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał Roger06:
[qb]czy komus z Was da sie zalogowac na stronce sportingbetu ?? ja nie moge wyskakuje mi ze nie mozna wyswietlic strony pomocy!![/qb]
hmmm u mnie wszystko OK - normalnie da sie zalogowac

#56702 24/06/2004 23:59
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
kurna co mam zrobic jak nie moge sie zalogowac na stronce wyskakuje mi ze nei mozna wyswietlic HELP!!!

#56703 25/06/2004 00:41
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
czy ma ktos z was podobny problem ??
wiecie mzoe o co chodzi , dlaczego nie da sie zalogowac ?? prosze pomozcie .

#56704 25/06/2004 01:42
Dołączył: Jun 2004
Posty: 22
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 22
dzis postawilem na jeden z meczy w tenisie 50 zl i wogole nie mam uznanego tego zakladu a z konta odjeto 50 zl ,napisalem juz maila i czekam na odpowiedz ,czy komus zdarzylo sie moze cos takiego ?

#56705 25/06/2004 03:49
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał Roger06:
[qb]czy ma ktos z was podobny problem ??
wiecie mzoe o co chodzi , dlaczego nie da sie zalogowac ?? prosze pomozcie .[/qb]
Roger jesli bedziesz mial caly czas ten problem uderzaj na livechat na rozmowe z supportem...

#56706 25/06/2004 17:33
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
jak puscic zaklad zeby nie byl singlem ?? nie wiem jak puscic normalne AKO !! pomozice jestem poczatkujacy .dzieki

#56707 25/06/2004 22:08
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał Roger06:
[qb]jak puscic zaklad zeby nie byl singlem ?? nie wiem jak puscic normalne AKO !! pomozice jestem poczatkujacy .dzieki[/qb]
po prostu dolacz do jednego zdarzenia kolejne

#56708 26/06/2004 04:43
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
gdzie sprawdza sie swoje kupony ?? ja myslalem ze wchodzi sie przez MOJE KONTO->ARCHWIUM KONTA->ARCHIWUM ZAKLADOW daje tam wyszukaj , daje zeby wszytskie wyszukal i wyskakuje ze po dspodem powinny byc kupony itd . tylko ze ich tam nie ma , jest puste biale miejsce .puscilem dopiero 1 kupon. dzieki i pozdrawiam cierpliwych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#56709 26/06/2004 04:44
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
o sorki panowie cos mi sie podupczylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , juz OK !! pozdro

#56710 26/06/2004 12:29
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
jesli chce puscic np. 02 to musze zaznaczyc X i 2 ?? da sie wogole puscic z podporka ??

#56711 26/06/2004 17:33
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
W/g aktualnej promocji - rejestruje sie i wplacam...

Jak wplace 100zł i postawie na cos te 100zł to mam pisac do nich maila zeby mi dali bonus.

Ile dadza tego bonusa? 100zł?

#56712 26/06/2004 18:00
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
Oryginalnie wysłał _bzyku_:
[qb]W/g aktualnej promocji - rejestruje sie i wplacam...

Jak wplace 100zł i postawie na cos te 100zł to mam pisac do nich maila zeby mi dali bonus.

Ile dadza tego bonusa? 100zł?[/qb]
Napisz maila, że zagrałeś i dopiszą 150zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#56713 26/06/2004 18:25
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
A jesli postawie te 100 i przegram, to tez mi dadzą 150 ( czyli 50 na plus) ? Czy musze ten zakład za 100 trafić?

#56714 26/06/2004 18:30
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
nie musisz ale zawsze lepiej nie stracic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#56715 26/06/2004 19:10
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
no to wiadomo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
tylko tak sie pytam zeby miec jasność <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#56716 27/06/2004 01:40
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
jak sie puszcza w sportingbecie mecz z podporkami ?? np 1X lub X2 ?? pomozcie !!

#56717 27/06/2004 15:25
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
bosh... troche kreatywności wystarczy poszukać :rolleyes: Jak masz jakiś mecz to wybierasz: "wszystkie zakłady..." i powinno być :zobacz:

#56718 27/06/2004 22:21
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał _bzyku_:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał denis:
[qb]Czy nie lepiej zapisac sie na agileskiej wersji strony, wplacic 150$ i wziasc 75$ bonus. Wiem ze to zalezy tez od portfela ale uwazam ze jest to extra oferta jeszcze daja 15% za wplate netellerem

Pozdrawiam[/qb]
Tjaa tylko podobno wtedy kasuja ci konto i każą zarejestrować sie ze strony polskiej - a tu juz nie ma takiego bonusu[/qb]
dokładnie, też tak słyszałem[/qb]
dla mnie gosc na liveczacie mowil ze mozna miec dwa konta. powiedzial ze przysluguje mi rowniez 50% cashback w wersji angielskiej a tam jak wiadomo jest gruby bo 50 funtow

#56719 28/06/2004 14:31
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
umiecie wejsc na sportingbet ?? ja nie moge nie wiecie o co chodzi??

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, burbon, rymoholik, latajaca_holenderka, alfa, forty, Sensei, Akhu), 1,310 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,698
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1