|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31 |
czy komus z Was da sie zalogowac na stronce sportingbetu ?? ja nie moge wyskakuje mi ze nie mozna wyswietlic strony pomocy!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał Roger06: [qb]czy komus z Was da sie zalogowac na stronce sportingbetu ?? ja nie moge wyskakuje mi ze nie mozna wyswietlic strony pomocy!![/qb] hmmm u mnie wszystko OK - normalnie da sie zalogowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31 |
kurna co mam zrobic jak nie moge sie zalogowac na stronce wyskakuje mi ze nei mozna wyswietlic HELP!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31 |
czy ma ktos z was podobny problem ?? wiecie mzoe o co chodzi , dlaczego nie da sie zalogowac ?? prosze pomozcie .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 22 |
dzis postawilem na jeden z meczy w tenisie 50 zl i wogole nie mam uznanego tego zakladu a z konta odjeto 50 zl ,napisalem juz maila i czekam na odpowiedz ,czy komus zdarzylo sie moze cos takiego ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał Roger06: [qb]czy ma ktos z was podobny problem ?? wiecie mzoe o co chodzi , dlaczego nie da sie zalogowac ?? prosze pomozcie .[/qb] Roger jesli bedziesz mial caly czas ten problem uderzaj na livechat na rozmowe z supportem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31 |
jak puscic zaklad zeby nie byl singlem ?? nie wiem jak puscic normalne AKO !! pomozice jestem poczatkujacy .dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał Roger06: [qb]jak puscic zaklad zeby nie byl singlem ?? nie wiem jak puscic normalne AKO !! pomozice jestem poczatkujacy .dzieki[/qb] po prostu dolacz do jednego zdarzenia kolejne
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31 |
gdzie sprawdza sie swoje kupony ?? ja myslalem ze wchodzi sie przez MOJE KONTO->ARCHWIUM KONTA->ARCHIWUM ZAKLADOW daje tam wyszukaj , daje zeby wszytskie wyszukal i wyskakuje ze po dspodem powinny byc kupony itd . tylko ze ich tam nie ma , jest puste biale miejsce .puscilem dopiero 1 kupon. dzieki i pozdrawiam cierpliwych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31 |
o sorki panowie cos mi sie podupczylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , juz OK !! pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31 |
jesli chce puscic np. 02 to musze zaznaczyc X i 2 ?? da sie wogole puscic z podporka ??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
W/g aktualnej promocji - rejestruje sie i wplacam...
Jak wplace 100zł i postawie na cos te 100zł to mam pisac do nich maila zeby mi dali bonus.
Ile dadza tego bonusa? 100zł?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Oryginalnie wysłał _bzyku_: [qb]W/g aktualnej promocji - rejestruje sie i wplacam...
Jak wplace 100zł i postawie na cos te 100zł to mam pisac do nich maila zeby mi dali bonus.
Ile dadza tego bonusa? 100zł?[/qb] Napisz maila, że zagrałeś i dopiszą 150zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
A jesli postawie te 100 i przegram, to tez mi dadzą 150 ( czyli 50 na plus) ? Czy musze ten zakład za 100 trafić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
nie musisz ale zawsze lepiej nie stracic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
no to wiadomo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tylko tak sie pytam zeby miec jasność <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31 |
jak sie puszcza w sportingbecie mecz z podporkami ?? np 1X lub X2 ?? pomozcie !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642 |
bosh... troche kreatywności wystarczy poszukać :rolleyes: Jak masz jakiś mecz to wybierasz: "wszystkie zakłady..." i powinno być :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215 |
Oryginalnie wysłał LuNo: [qb] Oryginalnie wysłał _bzyku_: [qb] Oryginalnie wysłał denis: [qb]Czy nie lepiej zapisac sie na agileskiej wersji strony, wplacic 150$ i wziasc 75$ bonus. Wiem ze to zalezy tez od portfela ale uwazam ze jest to extra oferta jeszcze daja 15% za wplate netellerem
Pozdrawiam[/qb] Tjaa tylko podobno wtedy kasuja ci konto i każą zarejestrować sie ze strony polskiej - a tu juz nie ma takiego bonusu[/qb] dokładnie, też tak słyszałem[/qb] dla mnie gosc na liveczacie mowil ze mozna miec dwa konta. powiedzial ze przysluguje mi rowniez 50% cashback w wersji angielskiej a tam jak wiadomo jest gruby bo 50 funtow
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31 |
umiecie wejsc na sportingbet ?? ja nie moge nie wiecie o co chodzi??
|
|
|
Link skopiowany do schowka