Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 25 1 2 15 16 17 18 19 24 25
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
u szwabow to mi sie widzi bts freiburga i dusseldorf dwojka, ale odpuszczam to definitywnie

nie gram krajowych pucharow, ale dla eibar jestem gotow zrobic wyjatek laugh

bo wg mnie malaga bez isco to zespol o klase slabszy a jada do lidera segundy, ktory ma u siebie bilans 9-0-0

http://www.betexplorer.com/soccer/spain/copa-del-rey/matchdetails.php?matchid=1502084

chyba, ze jakis o1.5 gola eibar ...

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
eibar o1.5 @4

francja elegancja smile

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447
a niemcy i hiszpania w ogole maja rewanze ?

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
szwaby jeden mecz, hiszpania rewanze

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447
skleje cos z bramek pojedynczych druzyn... nie mam pomyslu. Musze zalozyc konto w MB i zaatakowac tego b365. J... expekta laugh

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
te bolki co maladze strzelily 3 gole u siebie w poprzedniej rundzie cdr, graja lige nizej i okupuja 7 miejsce

biore eibar o1.5 golika @4, zobaczymy czy dobrze weszylem

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447
oczywiscie expekt tego nie ma laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by karp_ASR
oczywiscie expekt tego nie ma laugh

idz do marketu np netto i kup paysafecard i grasz w bet 365


Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by karp_ASR
oczywiscie expekt tego nie ma laugh

idz do marketu np netto i kup paysafecard i grasz w bet 365

kolega tak wplacajac nie dostal bonusa, za 1 depozyt

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by karp_ASR
oczywiscie expekt tego nie ma laugh

idz do marketu np netto i kup paysafecard i grasz w bet 365

normalnie w smiesznym kiosku sa ? smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by bitnap
te bolki co maladze strzelily 3 gole u siebie w poprzedniej rundzie cdr, graja lige nizej i okupuja 7 miejsce

biore eibar o1.5 golika @4, zobaczymy czy dobrze weszylem

oczywiście, że dobrze

co będziesz kapuchę kisił smile

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
ty jakas lojalke expektowi podpisales? laugh

jak mozna grac w expekcie, jak obok masz bet365 albo pinka, albo betfair

no ja nie moge pojac

no chyba, ze zibi to twoj ojciec i poczuwasz sie w obowiazku ... laugh

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447
Originally Posted by bitnap
ty jakas lojalke expektowi podpisales? laugh

jak mozna grac w expekcie, jak obok masz bet365 albo pinka, albo betfair

no ja nie moge pojac

no chyba, ze zibi to twoj ojciec i poczuwasz sie w obowiazku ... laugh

Nigdy nie interesowalem sie zadnym innym bukiem smile Zmienie to od nowego roku smile Pinca juz zaatakowalem !;) Zibi romanista laugh swoja droga zostajac prezesem moglby ten pysk z expekta zdjac laugh

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
nie wsiadaj do seicento, jesli obok stoi mercedes i wcale nie jest drozszy laugh

Dołączył: May 2003
Posty: 815
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 815
Powitać Panowie

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Originally Posted by karp_ASR
Originally Posted by bitnap
ty jakas lojalke expektowi podpisales? laugh

jak mozna grac w expekcie, jak obok masz bet365 albo pinka, albo betfair

no ja nie moge pojac

no chyba, ze zibi to twoj ojciec i poczuwasz sie w obowiazku ... laugh

Nigdy nie interesowalem sie zadnym innym bukiem smile Zmienie to od nowego roku smile Pinca juz zaatakowalem !;) Zibi romanista laugh swoja droga zostajac prezesem moglby ten pysk z expekta zdjac laugh


Wolisz Bońka, który zarabia na kontraktach reklamowych i nie doi związku, czy widzieć jego wąsatą gębę na głównej Expekta i żeby miał spokojną głowę do porządkowania polskiej piłki? wink

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Originally Posted by karp_ASR
Originally Posted by bitnap
ty jakas lojalke expektowi podpisales? laugh

jak mozna grac w expekcie, jak obok masz bet365 albo pinka, albo betfair

no ja nie moge pojac

no chyba, ze zibi to twoj ojciec i poczuwasz sie w obowiazku ... laugh

Nigdy nie interesowalem sie zadnym innym bukiem smile Zmienie to od nowego roku smile Pinca juz zaatakowalem !;) Zibi romanista laugh swoja droga zostajac prezesem moglby ten pysk z expekta zdjac laugh


Wolisz Bońka, który zarabia na kontraktach reklamowych i nie doi związku, i widzieć jego wąsatą gębę na głównej Expekta, żeby miał spokojną głowę do porządkowania polskiej piłki, czy pobierającego 50k miesięcznie? wink

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Szelki to chyba w końcu muszą jakiś mecz wygrać, nie? wink

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
a dlaczego musza?

co sie zmienilo w ciagu 48h oprocz tego, ze stevens polecial a jego miejsce zajal trener juniorow?

przed freiburgiem pisalem, ze tam bagno jest i sadze, ze nic sie nie zmienilo

klaas juz pewnie przeglada mediolanskie anonse w dziale "sprzedam mieszkanie", holtby tez nie chce podpisac nowego kontraktu, afellay kontuzjowany, obrona gra zenujaco

jedyne co oni musza, to udac sie na przerwe i wszystko poukladac

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Originally Posted by karp_ASR
Originally Posted by bitnap
ty jakas lojalke expektowi podpisales? laugh

jak mozna grac w expekcie, jak obok masz bet365 albo pinka, albo betfair

no ja nie moge pojac

no chyba, ze zibi to twoj ojciec i poczuwasz sie w obowiazku ... laugh

Nigdy nie interesowalem sie zadnym innym bukiem smile Zmienie to od nowego roku smile Pinca juz zaatakowalem !;) Zibi romanista laugh swoja droga zostajac prezesem moglby ten pysk z expekta zdjac laugh


Wolisz Bońka, który zarabia na kontraktach reklamowych i nie doi związku, i widzieć jego wąsatą gębę na głównej Expekta, żeby miał spokojną głowę do porządkowania polskiej piłki, czy pobierającego 50k miesięcznie? wink

Kontrakty reklamowe swoja droga , tylko jakos reklamowanie buka mi nie pasuje smile

Strona 17 z 25 1 2 15 16 17 18 19 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, betowiec, forty, Akhu), 2,649 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,272
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1