|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
u szwabow to mi sie widzi bts freiburga i dusseldorf dwojka, ale odpuszczam to definitywnie nie gram krajowych pucharow, ale dla eibar jestem gotow zrobic wyjatek  bo wg mnie malaga bez isco to zespol o klase slabszy a jada do lidera segundy, ktory ma u siebie bilans 9-0-0 http://www.betexplorer.com/soccer/spain/copa-del-rey/matchdetails.php?matchid=1502084chyba, ze jakis o1.5 gola eibar ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
eibar o1.5 @4 francja elegancja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447 |
a niemcy i hiszpania w ogole maja rewanze ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
szwaby jeden mecz, hiszpania rewanze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447 |
skleje cos z bramek pojedynczych druzyn... nie mam pomyslu. Musze zalozyc konto w MB i zaatakowac tego b365. J... expekta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
te bolki co maladze strzelily 3 gole u siebie w poprzedniej rundzie cdr, graja lige nizej i okupuja 7 miejsce
biore eibar o1.5 golika @4, zobaczymy czy dobrze weszylem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447 |
oczywiscie expekt tego nie ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
oczywiscie expekt tego nie ma  idz do marketu np netto i kup paysafecard i grasz w bet 365
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
oczywiscie expekt tego nie ma  idz do marketu np netto i kup paysafecard i grasz w bet 365 kolega tak wplacajac nie dostal bonusa, za 1 depozyt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447 |
oczywiscie expekt tego nie ma  idz do marketu np netto i kup paysafecard i grasz w bet 365 normalnie w smiesznym kiosku sa ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
te bolki co maladze strzelily 3 gole u siebie w poprzedniej rundzie cdr, graja lige nizej i okupuja 7 miejsce
biore eibar o1.5 golika @4, zobaczymy czy dobrze weszylem oczywiście, że dobrze co będziesz kapuchę kisił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
ty jakas lojalke expektowi podpisales?  jak mozna grac w expekcie, jak obok masz bet365 albo pinka, albo betfair no ja nie moge pojac no chyba, ze zibi to twoj ojciec i poczuwasz sie w obowiazku ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447 |
ty jakas lojalke expektowi podpisales?  jak mozna grac w expekcie, jak obok masz bet365 albo pinka, albo betfair no ja nie moge pojac no chyba, ze zibi to twoj ojciec i poczuwasz sie w obowiazku ...  Nigdy nie interesowalem sie zadnym innym bukiem  Zmienie to od nowego roku  Pinca juz zaatakowalem !;) Zibi romanista  swoja droga zostajac prezesem moglby ten pysk z expekta zdjac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
nie wsiadaj do seicento, jesli obok stoi mercedes i wcale nie jest drozszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 815
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 815 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
ty jakas lojalke expektowi podpisales?  jak mozna grac w expekcie, jak obok masz bet365 albo pinka, albo betfair no ja nie moge pojac no chyba, ze zibi to twoj ojciec i poczuwasz sie w obowiazku ...  Nigdy nie interesowalem sie zadnym innym bukiem  Zmienie to od nowego roku  Pinca juz zaatakowalem !;) Zibi romanista  swoja droga zostajac prezesem moglby ten pysk z expekta zdjac  Wolisz Bońka, który zarabia na kontraktach reklamowych i nie doi związku, czy widzieć jego wąsatą gębę na głównej Expekta i żeby miał spokojną głowę do porządkowania polskiej piłki? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
ty jakas lojalke expektowi podpisales?  jak mozna grac w expekcie, jak obok masz bet365 albo pinka, albo betfair no ja nie moge pojac no chyba, ze zibi to twoj ojciec i poczuwasz sie w obowiazku ...  Nigdy nie interesowalem sie zadnym innym bukiem  Zmienie to od nowego roku  Pinca juz zaatakowalem !;) Zibi romanista  swoja droga zostajac prezesem moglby ten pysk z expekta zdjac  Wolisz Bońka, który zarabia na kontraktach reklamowych i nie doi związku, i widzieć jego wąsatą gębę na głównej Expekta, żeby miał spokojną głowę do porządkowania polskiej piłki, czy pobierającego 50k miesięcznie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Szelki to chyba w końcu muszą jakiś mecz wygrać, nie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
a dlaczego musza?
co sie zmienilo w ciagu 48h oprocz tego, ze stevens polecial a jego miejsce zajal trener juniorow?
przed freiburgiem pisalem, ze tam bagno jest i sadze, ze nic sie nie zmienilo
klaas juz pewnie przeglada mediolanskie anonse w dziale "sprzedam mieszkanie", holtby tez nie chce podpisac nowego kontraktu, afellay kontuzjowany, obrona gra zenujaco
jedyne co oni musza, to udac sie na przerwe i wszystko poukladac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447 |
ty jakas lojalke expektowi podpisales?  jak mozna grac w expekcie, jak obok masz bet365 albo pinka, albo betfair no ja nie moge pojac no chyba, ze zibi to twoj ojciec i poczuwasz sie w obowiazku ...  Nigdy nie interesowalem sie zadnym innym bukiem  Zmienie to od nowego roku  Pinca juz zaatakowalem !;) Zibi romanista  swoja droga zostajac prezesem moglby ten pysk z expekta zdjac  Wolisz Bońka, który zarabia na kontraktach reklamowych i nie doi związku, i widzieć jego wąsatą gębę na głównej Expekta, żeby miał spokojną głowę do porządkowania polskiej piłki, czy pobierającego 50k miesięcznie?  Kontrakty reklamowe swoja droga , tylko jakos reklamowanie buka mi nie pasuje 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|