|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
piepszycie glupoty jak nie wjedzie typ, jutro bedziecie Kovera prosili na kolanach aby wrzucil co zagral.
mega wkurwiajace to jest chyba w liczbie pojedynczej powinienes to napisac  napisalem ogolnie, poniewaz taka tendencja jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
piepszycie glupoty jak nie wjedzie typ, jutro bedziecie Kovera prosili na kolanach aby wrzucil co zagral.
mega wkurwiajace to jest Ja o nic tego przemądrzałego usera z przerośniętym własnym poczuciem wartości o nic nie proszę i nie zamierzam prosić. Jest i dziadek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
piepszycie glupoty jak nie wjedzie typ, jutro bedziecie Kovera prosili na kolanach aby wrzucil co zagral.
mega wkurwiajace to jest Ja o nic tego przemądrzałego usera z przerośniętym własnym poczuciem wartości o nic nie proszę i nie zamierzam prosić. Jest i dziadek  a co sie znowu dzieje, byla 'petarda' na Lubin?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159 |
korver dlaczego nigdy nie podliczysz swojej miny? a jak CI sie cos trafi to zaraz emotki wrzucasz jaki to z Ciebie wielki inwestor nie jest?  Wojtas mial racje co Ciebie, a typ wrzucany na fenerbahe gdy to tylko marathon mial piszac, ze mozna upchac kilkanascie kilogramow spokojnie, to rynsztok. jak już chcesz zgrywać wielkiego inwestora, to chociaz sie naucz tego, ze Marathon to nie bukmacher, tylko pseudo bukmacher, a teorie ze siatkarze z PLus ligi sobie chca dorobic do pensji, obstawiajac na niskich limitach PP tez sobie wloz miedzy bajeczki, jak nie wiesz ile zarabiaja siatkarze w PLS nawet w takich druzynach jak Kielce to zapytaj kogos tutaj moze znajdzie sie ktos madry ktory ci takiej infromacji udzieli
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
ja proponuje na stos z nim!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
VCO Berlin 3set @7.75  przy 10;10
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460 |
wiadomo coś czy Winiarski zagra w piątek?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
korver dlaczego nigdy nie podliczysz swojej miny? a jak CI sie cos trafi to zaraz emotki wrzucasz jaki to z Ciebie wielki inwestor nie jest?  Wojtas mial racje co Ciebie, a typ wrzucany na fenerbahe gdy to tylko marathon mial piszac, ze mozna upchac kilkanascie kilogramow spokojnie, to rynsztok. jak już chcesz zgrywać wielkiego inwestora, to chociaz sie naucz tego, ze Marathon to nie bukmacher, tylko pseudo bukmacher, a teorie ze siatkarze z PLus ligi sobie chca dorobic do pensji, obstawiajac na niskich limitach PP tez sobie wloz miedzy bajeczki, jak nie wiesz ile zarabiaja siatkarze w PLS nawet w takich druzynach jak Kielce to zapytaj kogos tutaj moze znajdzie sie ktos madry ktory ci takiej infromacji udzieli Co mam Ci skany wklejać? No proszę Cię.  myślałem, że mam do czynienia z chociaż delikatnie kumatymi, rozumiejącymi znaczenie słowa 'ironia'. Temat rzeka, jedni rozumieją, inni nie. Pech chciał, że trafiłeś do tej drugiej grupy, ale co mi do tego? Tak, naprawdę myślę, że zawodnicy sobie dorabiają.  Najlepsze jest to, że szczekające 'mordki' się zmieniają, a ja dalej w branży. Szczęście nowicjusza, zaiste.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
VCO Berlin 3set @7.75  przy 10;10 30:28  dobrze zainwestowane 20zł, no można ewentualnie flaszunię było kupić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
ładnie Azazel  4set Beriln (ten słabszy) 8,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
ładnie Azazel  4set Beriln (ten słabszy) 8,5  @7.25 4 set 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2012
Posty: 224
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2012
Posty: 224 |
Panowie czy można mieć debet w bet365? wchodzę na konto a tam mam ponad tysiac na minusie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
siatka ukrainska, po 2 godzinach sie zorientowali ze zle punkty klepali
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2012
Posty: 224
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2012
Posty: 224 |
tak, mam kupon który wchodzi ale jestem na minusie w tym momencie mogę jakoś ten kupon wypłacic jak wejdzie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
nei wiem, dzwonilem do nich, wyjasniaja... jeszcze nie podjeli decyzji, aktualnie wszystko rozliczyli tak jak powinno byc.
ciekawi mnie jak sie zachowaja w ostatecznosci
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2012
Posty: 224
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2012
Posty: 224 |
czyli raczej stracę cała kase, jeszcze mi kupon do tego wchodzi, pozdro bet365 hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Tam wyniki odwrócili, Volyn wygrał 3-0, a wszystkie buki pokazywały na live, że przegrał 0-3.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2012
Posty: 224
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2012
Posty: 224 |
oni chyba sami się pogubili, ale jak pozostanie debet to im podziekuje za wspołprace:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159 |
korver dlaczego nigdy nie podliczysz swojej miny? a jak CI sie cos trafi to zaraz emotki wrzucasz jaki to z Ciebie wielki inwestor nie jest?  Wojtas mial racje co Ciebie, a typ wrzucany na fenerbahe gdy to tylko marathon mial piszac, ze mozna upchac kilkanascie kilogramow spokojnie, to rynsztok. jak już chcesz zgrywać wielkiego inwestora, to chociaz sie naucz tego, ze Marathon to nie bukmacher, tylko pseudo bukmacher, a teorie ze siatkarze z PLus ligi sobie chca dorobic do pensji, obstawiajac na niskich limitach PP tez sobie wloz miedzy bajeczki, jak nie wiesz ile zarabiaja siatkarze w PLS nawet w takich druzynach jak Kielce to zapytaj kogos tutaj moze znajdzie sie ktos madry ktory ci takiej infromacji udzieli Co mam Ci skany wklejać? No proszę Cię.  myślałem, że mam do czynienia z chociaż delikatnie kumatymi, rozumiejącymi znaczenie słowa 'ironia'. Temat rzeka, jedni rozumieją, inni nie. Pech chciał, że trafiłeś do tej drugiej grupy, ale co mi do tego? Tak, naprawdę myślę, że zawodnicy sobie dorabiają.  Najlepsze jest to, że szczekające 'mordki' się zmieniają, a ja dalej w branży. Szczęście nowicjusza, zaiste. nie jestem zadnym szczekaczem, bo w branzy od lat siedze, typowalem na forach na ktorych ze swoim podejsciem bys wylecial po 1becie, tepilem i bede tepil takich jak ty, co zbijaja rynek na limitach, co mi po twoim skanie? ile Ci wzieli na to fenerbahe? nawet nie patrzylem jaki byl kurs dokladnie, ale badzmy powazni, chcesz sie klocic ze marathon to jest buk? to jest buk na strzala, wezma 500-1000e raz i zaraz ci dopierdalaja 1e limit, albo blokuja konto i musisz czekac pozniej miesiac az sie odezwa i oddadza, wiec jak ty to mowisz, siedzisz od lat w branzy to typujesz za te 1euro regularnie? bo jakos nie chce mi sie wierzyc, ze co 2razy w tygodniu od lat zakladasz nowe konta  bo grajac w tym 'buku' tak by nalezalo miec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Kontaktujemy się z Tobą w sprawie zakładu o numerze ref. XXXXXXXXXXXXXX postawionym po kursie 25.00 na Severodonec - Kobiety wygra set 3 - 25-17 (Bieżący set - Dokładny wynik Volyn Lutsk - Kobiety v Severodonec - Kobiety). Zauważyliśmy, że selekcja ta została postawiona na nieprawidłową liczbę i w związku z tym, zgodnie z naszymi zasadami, selekcja powinna zostać rozliczona po prawidłowym kursie.
W tym przypadku, anulowaliśmy przegraną selekcję w geście dobrej woli.
i tak inne z tego meczu.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|