Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 54 1 2 9 10 11 12 13 53 54
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by luki3232
Originally Posted by JuN
piepszycie glupoty jak nie wjedzie typ, jutro bedziecie Kovera prosili na kolanach aby wrzucil co zagral.

mega wkurwiajace to jest
chyba w liczbie pojedynczej powinienes to napisac smile

napisalem ogolnie, poniewaz taka tendencja jest.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Giertyszek
Originally Posted by JuN
piepszycie glupoty jak nie wjedzie typ, jutro bedziecie Kovera prosili na kolanach aby wrzucil co zagral.

mega wkurwiajace to jest

Ja o nic tego przemądrzałego usera z przerośniętym własnym poczuciem wartości o nic nie proszę i nie zamierzam prosić.

Jest i dziadek smile

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by Giertyszek
Originally Posted by JuN
piepszycie glupoty jak nie wjedzie typ, jutro bedziecie Kovera prosili na kolanach aby wrzucil co zagral.

mega wkurwiajace to jest

Ja o nic tego przemądrzałego usera z przerośniętym własnym poczuciem wartości o nic nie proszę i nie zamierzam prosić.

Jest i dziadek smile

a co sie znowu dzieje, byla 'petarda' na Lubin?

Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
E
member
member
E Offline
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
korver dlaczego nigdy nie podliczysz swojej miny? a jak CI sie cos trafi to zaraz emotki wrzucasz jaki to z Ciebie wielki inwestor nie jest? laugh

Wojtas mial racje co Ciebie,

a typ wrzucany na fenerbahe gdy to tylko marathon mial piszac, ze mozna upchac kilkanascie kilogramow spokojnie, to rynsztok.

jak już chcesz zgrywać wielkiego inwestora, to chociaz sie naucz tego, ze Marathon to nie bukmacher, tylko pseudo bukmacher,

a teorie ze siatkarze z PLus ligi sobie chca dorobic do pensji, obstawiajac na niskich limitach PP tez sobie wloz miedzy bajeczki,

jak nie wiesz ile zarabiaja siatkarze w PLS nawet w takich druzynach jak Kielce to zapytaj kogos tutaj moze znajdzie sie ktos madry ktory ci takiej infromacji udzieli


Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ja proponuje na stos z nim!!!

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
VCO Berlin 3set @7.75 gwizdek przy 10;10

Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
wiadomo coś czy Winiarski zagra w piątek?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by emdoka
korver dlaczego nigdy nie podliczysz swojej miny? a jak CI sie cos trafi to zaraz emotki wrzucasz jaki to z Ciebie wielki inwestor nie jest? laugh

Wojtas mial racje co Ciebie,

a typ wrzucany na fenerbahe gdy to tylko marathon mial piszac, ze mozna upchac kilkanascie kilogramow spokojnie, to rynsztok.

jak już chcesz zgrywać wielkiego inwestora, to chociaz sie naucz tego, ze Marathon to nie bukmacher, tylko pseudo bukmacher,

a teorie ze siatkarze z PLus ligi sobie chca dorobic do pensji, obstawiajac na niskich limitach PP tez sobie wloz miedzy bajeczki,

jak nie wiesz ile zarabiaja siatkarze w PLS nawet w takich druzynach jak Kielce to zapytaj kogos tutaj moze znajdzie sie ktos madry ktory ci takiej infromacji udzieli

Co mam Ci skany wklejać? No proszę Cię. grin

crazy myślałem, że mam do czynienia z chociaż delikatnie kumatymi, rozumiejącymi znaczenie słowa 'ironia'. Temat rzeka, jedni rozumieją, inni nie. Pech chciał, że trafiłeś do tej drugiej grupy, ale co mi do tego? Tak, naprawdę myślę, że zawodnicy sobie dorabiają. laugh


Najlepsze jest to, że szczekające 'mordki' się zmieniają, a ja dalej w branży. Szczęście nowicjusza, zaiste.

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by Azazel
VCO Berlin 3set @7.75 gwizdek przy 10;10
30:28 hura dobrze zainwestowane 20zł, no można ewentualnie flaszunię było kupić wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
ładnie Azazel aplauz

4set Beriln (ten słabszy) 8,5 boks

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by Ojro
ładnie Azazel aplauz

4set Beriln (ten słabszy) 8,5 boks
@7.25 4 set boks

Dołączył: Dec 2012
Posty: 224
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Dec 2012
Posty: 224
Panowie czy można mieć debet w bet365? wchodzę na konto a tam mam ponad tysiac na minusie?

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
siatka ukrainska, po 2 godzinach sie zorientowali ze zle punkty klepali

Dołączył: Dec 2012
Posty: 224
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Dec 2012
Posty: 224
tak, mam kupon który wchodzi ale jestem na minusie w tym momencie mogę jakoś ten kupon wypłacic jak wejdzie?

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
nei wiem, dzwonilem do nich, wyjasniaja... jeszcze nie podjeli decyzji, aktualnie wszystko rozliczyli tak jak powinno byc.

ciekawi mnie jak sie zachowaja w ostatecznosci

Dołączył: Dec 2012
Posty: 224
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Dec 2012
Posty: 224
czyli raczej stracę cała kase, jeszcze mi kupon do tego wchodzi, pozdro bet365 hehe

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Tam wyniki odwrócili, Volyn wygrał 3-0, a wszystkie buki pokazywały na live, że przegrał 0-3.

Dołączył: Dec 2012
Posty: 224
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Dec 2012
Posty: 224
oni chyba sami się pogubili, ale jak pozostanie debet to im podziekuje za wspołprace:)

Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
E
member
member
E Offline
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by emdoka
korver dlaczego nigdy nie podliczysz swojej miny? a jak CI sie cos trafi to zaraz emotki wrzucasz jaki to z Ciebie wielki inwestor nie jest? laugh

Wojtas mial racje co Ciebie,

a typ wrzucany na fenerbahe gdy to tylko marathon mial piszac, ze mozna upchac kilkanascie kilogramow spokojnie, to rynsztok.

jak już chcesz zgrywać wielkiego inwestora, to chociaz sie naucz tego, ze Marathon to nie bukmacher, tylko pseudo bukmacher,

a teorie ze siatkarze z PLus ligi sobie chca dorobic do pensji, obstawiajac na niskich limitach PP tez sobie wloz miedzy bajeczki,

jak nie wiesz ile zarabiaja siatkarze w PLS nawet w takich druzynach jak Kielce to zapytaj kogos tutaj moze znajdzie sie ktos madry ktory ci takiej infromacji udzieli

Co mam Ci skany wklejać? No proszę Cię. grin

crazy myślałem, że mam do czynienia z chociaż delikatnie kumatymi, rozumiejącymi znaczenie słowa 'ironia'. Temat rzeka, jedni rozumieją, inni nie. Pech chciał, że trafiłeś do tej drugiej grupy, ale co mi do tego? Tak, naprawdę myślę, że zawodnicy sobie dorabiają. laugh


Najlepsze jest to, że szczekające 'mordki' się zmieniają, a ja dalej w branży. Szczęście nowicjusza, zaiste.

nie jestem zadnym szczekaczem, bo w branzy od lat siedze, typowalem na forach na ktorych ze swoim podejsciem bys wylecial po 1becie,

tepilem i bede tepil takich jak ty, co zbijaja rynek na limitach,

co mi po twoim skanie? ile Ci wzieli na to fenerbahe? nawet nie patrzylem jaki byl kurs dokladnie, ale badzmy powazni, chcesz sie klocic ze marathon to jest buk?
to jest buk na strzala, wezma 500-1000e raz i zaraz ci dopierdalaja 1e limit, albo blokuja konto i musisz czekac pozniej miesiac az sie odezwa i oddadza,
wiec jak ty to mowisz, siedzisz od lat w branzy to typujesz za te 1euro regularnie?
bo jakos nie chce mi sie wierzyc, ze co 2razy w tygodniu od lat zakladasz nowe konta laugh bo grajac w tym 'buku' tak by nalezalo miec.


Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Kontaktujemy się z Tobą w sprawie zakładu o numerze ref. XXXXXXXXXXXXXX postawionym po kursie 25.00 na Severodonec - Kobiety wygra set 3 - 25-17 (Bieżący set - Dokładny wynik Volyn Lutsk - Kobiety v Severodonec - Kobiety). Zauważyliśmy, że selekcja ta została postawiona na nieprawidłową liczbę i w związku z tym, zgodnie z naszymi zasadami, selekcja powinna zostać rozliczona po prawidłowym kursie.

W tym przypadku, anulowaliśmy przegraną selekcję w geście dobrej woli.

i tak inne z tego meczu.

Strona 11 z 54 1 2 9 10 11 12 13 53 54

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, betowiec, Sensei, Lukasz111, aker, JelineK, latajaca_holenderka, burbon), 2,533 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,111
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1