Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#56772 02/04/2004 21:09
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
Ktory buk wedlug Was jest na 100% wiarygodny??czy expekt sie do takich zalicza??Ach i jeszcze 2 czesc pytanka: ile wyjmujecie miesiecznie (tak mniej wiecej)??wiem ze to roznie bywa.

Bonus: Unibet
#56773 02/04/2004 21:13
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
ja również mam dylemat gdzie założyć konto...ale myśle ,że wybiore expert.

#56774 02/04/2004 21:53
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Expekt odradzam, po przeczytanych opiniach SportingBet wydaje mi sie wiarygodny, no i wprowadizł udogodnienia dla Polaków. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#56775 02/04/2004 22:08
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
Quote
Oryginalnie wysłał Kameleon:
[qb]Expekt odradzam, po przeczytanych opiniach SportingBet wydaje mi sie wiarygodny, no i wprowadizł udogodnienia dla Polaków. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Głupoty gadasz

#56776 05/04/2004 23:54
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
jakie sa wasze wygrane??no np ile wygraliscie w zeszlym miesiacu..czy to sa sumy rzedu kilkunastu kilkudziesieciu czy kilkuset zeta??

#56777 06/04/2004 00:15
Dołączył: Feb 2004
Posty: 253
M
mg1 Offline
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 253
Nie spodziewaj sie odpowiedzi, finanse osobiste to nie temat do trabienia o tym na forum.
A tak w ogole skoro chcesz odpowiedzi to moze zacznij od siebie ( po pytaniu wnioskuje ze w internetowych jeszcze nie grasz) ile wyciagasz z naziemnych albo jaka kwota masz zamiar obracac.

#56778 06/04/2004 21:25
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
no wlasnie mam zamiar przezucic sie na netowego buka bo nie chce mi sie latac do STSa po szkole...i mam takiego plana zeby wyciagac male, ale pewne sumki.

#56779 06/04/2004 22:00
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał Lecki m'c:
[qb]no wlasnie mam zamiar przezucic sie na netowego buka bo nie chce mi sie latac do STSa po szkole...i mam takiego plana zeby wyciagac male, ale pewne sumki.[/qb]
A co to są "małe, ale pewne sumki"? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#56780 07/04/2004 00:05
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
zalezy jak dla kogo!dla mnie 10 zeta dniowki to by byla niezla sumka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#56781 07/04/2004 02:40
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
jak na male sumki to moim zdaniem Gamebookers jest w sam raz,ale grubszej kasy bym im nie powierzyl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, burbon, aker, latajaca_holenderka, alfa, Sensei, $-man), 1,689 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,758
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1