|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89 |
Ktory buk wedlug Was jest na 100% wiarygodny??czy expekt sie do takich zalicza??Ach i jeszcze 2 czesc pytanka: ile wyjmujecie miesiecznie (tak mniej wiecej)??wiem ze to roznie bywa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
ja również mam dylemat gdzie założyć konto...ale myśle ,że wybiore expert.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Expekt odradzam, po przeczytanych opiniach SportingBet wydaje mi sie wiarygodny, no i wprowadizł udogodnienia dla Polaków. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
Oryginalnie wysłał Kameleon: [qb]Expekt odradzam, po przeczytanych opiniach SportingBet wydaje mi sie wiarygodny, no i wprowadizł udogodnienia dla Polaków. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Głupoty gadasz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89 |
jakie sa wasze wygrane??no np ile wygraliscie w zeszlym miesiacu..czy to sa sumy rzedu kilkunastu kilkudziesieciu czy kilkuset zeta??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 253
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 253 |
Nie spodziewaj sie odpowiedzi, finanse osobiste to nie temat do trabienia o tym na forum. A tak w ogole skoro chcesz odpowiedzi to moze zacznij od siebie ( po pytaniu wnioskuje ze w internetowych jeszcze nie grasz) ile wyciagasz z naziemnych albo jaka kwota masz zamiar obracac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89 |
no wlasnie mam zamiar przezucic sie na netowego buka bo nie chce mi sie latac do STSa po szkole...i mam takiego plana zeby wyciagac male, ale pewne sumki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał Lecki m'c: [qb]no wlasnie mam zamiar przezucic sie na netowego buka bo nie chce mi sie latac do STSa po szkole...i mam takiego plana zeby wyciagac male, ale pewne sumki.[/qb] A co to są "małe, ale pewne sumki"? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89 |
zalezy jak dla kogo!dla mnie 10 zeta dniowki to by byla niezla sumka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386 |
jak na male sumki to moim zdaniem Gamebookers jest w sam raz,ale grubszej kasy bym im nie powierzyl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka