|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Po tym ataku DDoS są ciągłe problemy z expekt, czy ktoś coś wie co jest grane ?
Moge sie połączyć tylko przez proxy w3cache.icm.edu.pl, ale juz bez proxy strona nie działa.
Podejrzewam więc, że problemy ma bardzo duża liczba osób...
Czy oni coś robią w tym kierunku i znowu będzie serwis działał normalnie ?
Ktoś ma jakieś info ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Wyślij do Expektu swoje IP. Możliwe że Twoje IP nie ma dostępu do strony Expektu.
Po wysłanu e-maila powinno być OK.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443 |
do cięzkiej cholery co się dzieje z tym Expektem , nie mogę się zalogować , a ponadto ukazała mi się tabelka o następującej treści : powyższa strona nie gwarantuje bezpieczeństwa zaszyfrowanych danych , o co tutaj chodzi ? bo rozwalę ten Expekt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443 |
do cięzkiej choroby co się dzieje z tym Expektem , nie mogę się zalogować , a ponadto ukazała mi się tabelka o następującej treści : powyższa strona nie gwarantuje bezpieczeństwa zaszyfrowanych danych , o co tutaj chodzi ? bo sie załamię.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
u mnie niby chodzi, ale niestety ostatnimi dniami działa bardzo wolno.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
A U MNIE Z EXPEKTEM WSZYSTKO OK..
Kupon stworzony Pt 09/04/04 07:29
stawka : 50.00 PLN możliwa wygrana: 95.00 PLN data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs Pt 09/04/04 13:30 Arsenal - Liverpool Ang.Premier League 1 1 (4-2) 1.90
A NAWET LEPIEJ........ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453 |
Pawcio troche nie na temat z tym arsenalem,jak chcesz popisywać się przed innymi swoimi trafnymi typami to załóż swój temat i zapodawaj typy przed meczem a nie po.to na tyle.A na temat to faktycznie są jakieś problemy bez przerwy exp nie działa tak samo jak przed atakiem ale co zrobić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443 |
Panowie jak zmienic ustawienia w przeglądarce zeby mi szyfrowala strone expektu , bo na razie mam niezaszyfrowaną stronę tego buka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443 |
ten expekt to jakaś wariacka firma , wmawia mi ze mam zle ustawioną przeglądarke dlatego mi nie szyfruje strony , sprawdzilem ustawienia są dobre , mam internet explorer 6.0 , gdyby byly zle to nie szyfrowalaby mi strony inteligo jak loguje sie do konta , a szyfruje bardzo dobrze . Najgorsze jest to ze podalem swoje dane w Expekcie gdy strona była niezaszyfrowana , o co im chodzi . chyba ze sie zle loguje , ale nie widziałem na ich stronie odnosnika do logowania tak jak jest w inteligo , w expekcie przeciez loguje sie na pierwszej stronie iona powinna byc zaszyfrowana a u mnie nie jest . moze ktos wie o co chodzi tej firmie?.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Witam,
czy u Was tez ostatnimi dniami wystepuja problemy z dostaniem sie do strony Expekt ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963 |
Oryginalnie wysłał LuNo: [qb]Witam,
czy u Was tez ostatnimi dniami wystepuja problemy z dostaniem sie do strony Expekt ?[/qb] Witam Na przemian , jak nie expekt to unibet , wygląda na to że się dogadali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
Ja np nie moge sie teraz w ogole zalogowac na strone Expekt.com....Zenada
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał Maverick7000: [qb]Ja np nie moge sie teraz w ogole zalogowac na strone Expekt.com....Zenada[/qb] a mi wywala monit "nie mozna znalezc strony" ehhhh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
Sorki uscisle swoj problem - mam to samo...nie mozna znalesc serwera....probowalem na niemieckim proxy ktore kiedys ktos podal na forum ale nic co te c.h.u.j.e. kombinuja
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
no ja tez sie teraz nie moge dostac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Niech zainwestuja w dobry serwer .Yahoo.com i Gogle.com dzialaja zawsze choc maja ataki pewnie co 0,003 sekundy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775 |
Ja tak samo nie moge wogule włączyć strony expekta !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
Zenada - to tyle na temat Expektu....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Ciekawe czym nas zaskoczy Unibet bo takiej przerwie i problemach...vide wieksze kursy na Premier League w exp.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 87
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 87 |
a chcialem postawic dzis na Acasuso i Man.UTD.Dzis postawilem 620 na Rochusa i weszlo ciekawe czy zdaze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Witam mi takze expekt nie dziala(jak i moim znajomym) i sa tylko 2 wytlumaczenia :atak DOS albo sami cos kombinuja .Trace powoli zaufanie do expekta maja coraz czaciej awarie ,servis nie dziala stablnie nawet miesiac.Za ktoryms razem nie zdziwie sie jak beda wieksze jaja typu:ujawnienie danych perosonalnych,skasowane konto,konto o****ne zkasy,albo zawarte zaklady bez wiedzy wlasciciela itp.Te awarie nie sa nnormalne.Firma chwali sie ze ma mnustwo zadowolonych klientow i jest solida.....gowno prawda schodzi na psy zdniana dzien.Nie umieja zapewnic poprawnosci dzialania serwisu nawet na 2tyg.Bo ostatni atak DOS byl chyba 2 tyg.temu??? Banda amatorow,mysle coraz powazniej o zmianie buka....ale na jakiego?Unibet?...tez nie jest zachecajacy i ma zajebiste wymagania od klienta. Pozdrawiam!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|