Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6
#56786 04/04/2004 23:11
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Po tym ataku DDoS są ciągłe problemy z expekt, czy ktoś coś wie co jest grane ?

Moge sie połączyć tylko przez proxy w3cache.icm.edu.pl, ale juz bez proxy strona nie działa.

Podejrzewam więc, że problemy ma bardzo duża liczba osób...

Czy oni coś robią w tym kierunku i znowu będzie serwis działał normalnie ?

Ktoś ma jakieś info ?

Bonus: Unibet
#56787 04/04/2004 23:19
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Wyślij do Expektu swoje IP.
Możliwe że Twoje IP nie ma dostępu do strony Expektu.

Po wysłanu e-maila powinno być OK.

#56788 09/04/2004 19:19
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
do cięzkiej cholery co się dzieje z tym Expektem , nie mogę się zalogować , a ponadto ukazała mi się tabelka o następującej treści : powyższa strona nie gwarantuje bezpieczeństwa zaszyfrowanych danych , o co tutaj chodzi ? bo rozwalę ten Expekt.

#56789 09/04/2004 19:20
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
do cięzkiej choroby co się dzieje z tym Expektem , nie mogę się zalogować , a ponadto ukazała mi się tabelka o następującej treści : powyższa strona nie gwarantuje bezpieczeństwa zaszyfrowanych danych , o co tutaj chodzi ? bo sie załamię.

#56790 09/04/2004 19:30
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
u mnie niby chodzi, ale niestety ostatnimi dniami działa bardzo wolno.

#56791 09/04/2004 19:45
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
A U MNIE Z EXPEKTEM WSZYSTKO OK..

Kupon stworzony Pt 09/04/04 07:29

stawka : 50.00 PLN
możliwa wygrana: 95.00 PLN

data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
Pt 09/04/04 13:30 Arsenal - Liverpool
Ang.Premier League 1 1 (4-2) 1.90


A NAWET LEPIEJ........ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#56792 09/04/2004 21:40
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453
Pawcio troche nie na temat z tym arsenalem,jak chcesz popisywać się przed innymi swoimi trafnymi typami to załóż swój temat i zapodawaj typy przed meczem a nie po.to na tyle.A na temat to faktycznie są jakieś problemy bez przerwy exp nie działa tak samo jak przed atakiem ale co zrobić.

#56793 10/04/2004 15:32
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
Panowie jak zmienic ustawienia w przeglądarce zeby mi szyfrowala strone expektu , bo na razie mam niezaszyfrowaną stronę tego buka?

#56794 10/04/2004 17:33
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
ten expekt to jakaś wariacka firma , wmawia mi ze mam zle ustawioną przeglądarke dlatego mi nie szyfruje strony , sprawdzilem ustawienia są dobre , mam internet explorer 6.0 , gdyby byly zle to nie szyfrowalaby mi strony inteligo jak loguje sie do konta , a szyfruje bardzo dobrze . Najgorsze jest to ze podalem swoje dane w Expekcie gdy strona była niezaszyfrowana , o co im chodzi . chyba ze sie zle loguje , ale nie widziałem na ich stronie odnosnika do logowania tak jak jest w inteligo , w expekcie przeciez loguje sie na pierwszej stronie iona powinna byc zaszyfrowana a u mnie nie jest . moze ktos wie o co chodzi tej firmie?.

#56795 13/04/2004 22:06
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Witam,

czy u Was tez ostatnimi dniami wystepuja problemy z dostaniem sie do strony Expekt ?

#56796 13/04/2004 22:16
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]Witam,

czy u Was tez ostatnimi dniami wystepuja problemy z dostaniem sie do strony Expekt ?[/qb]
Witam

Na przemian , jak nie expekt to unibet , wygląda na to że się dogadali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam

#56797 13/04/2004 22:28
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Ja np nie moge sie teraz w ogole zalogowac na strone Expekt.com....Zenada

#56798 13/04/2004 22:32
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał Maverick7000:
[qb]Ja np nie moge sie teraz w ogole zalogowac na strone Expekt.com....Zenada[/qb]
a mi wywala monit "nie mozna znalezc strony"

ehhhh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#56799 13/04/2004 22:33
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Sorki uscisle swoj problem - mam to samo...nie mozna znalesc serwera....probowalem na niemieckim proxy ktore kiedys ktos podal na forum ale nic co te c.h.u.j.e. kombinuja

#56800 13/04/2004 22:34
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
no ja tez sie teraz nie moge dostac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Niech zainwestuja w dobry serwer .Yahoo.com i Gogle.com dzialaja zawsze choc maja ataki pewnie co 0,003 sekundy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#56801 13/04/2004 22:35
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775
Ja tak samo nie moge wogule włączyć strony expekta !!!

#56802 13/04/2004 22:37
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Zenada - to tyle na temat Expektu....

#56803 13/04/2004 22:40
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Ciekawe czym nas zaskoczy Unibet bo takiej przerwie i problemach...vide wieksze kursy na Premier League w exp.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#56804 13/04/2004 22:48
Dołączył: Mar 2004
Posty: 87
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 87
a chcialem postawic dzis na Acasuso i Man.UTD.Dzis postawilem 620 na Rochusa i weszlo
ciekawe czy zdaze?

#56805 13/04/2004 22:51
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Witam mi takze expekt nie dziala(jak i moim znajomym) i sa tylko 2 wytlumaczenia :atak DOS albo sami cos kombinuja .Trace powoli zaufanie do expekta maja coraz czaciej awarie ,servis nie dziala stablnie nawet miesiac.Za ktoryms razem nie zdziwie sie jak beda wieksze jaja typu:ujawnienie danych perosonalnych,skasowane konto,konto o****ne zkasy,albo zawarte zaklady bez wiedzy wlasciciela itp.Te awarie nie sa nnormalne.Firma chwali sie ze ma mnustwo zadowolonych klientow i jest solida.....gowno prawda schodzi na psy zdniana dzien.Nie umieja zapewnic poprawnosci dzialania serwisu nawet na 2tyg.Bo ostatni atak DOS byl chyba 2 tyg.temu???
Banda amatorow,mysle coraz powazniej o zmianie buka....ale na jakiego?Unibet?...tez nie jest zachecajacy i ma zajebiste wymagania od klienta.
Pozdrawiam!

Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, betowiec, aker, Lukasz111), 2,762 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,366
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1