Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6
#56806 13/04/2004 22:54
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775
A ja się zastanawiam czy jutro do nich kase wysłać :rolleyes:

Bonus: Unibet
#56807 13/04/2004 22:55
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Ja wlasnie dzisiaj kase do nich wyslalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#56808 13/04/2004 22:57
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775
Ale ja moge tylko do nich wysłać z powdu tego że oni mają to wszytko po polsku a inne buki chyba nie i to jest jedeyn powud dla którego musze tam załorzyć konto

#56809 13/04/2004 22:57
Dołączył: Mar 2004
Posty: 87
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 87
wyslales kase i zablokowales expekt,moze za duzo kasy im wyslales?
Sportsbet-ma wersje polska,calkiem ,calkiem sa

#56810 13/04/2004 22:59
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775
Pierwsze słysze o takim buku ale ja zawsze brałem typy do jakiegoś konkursy z expekta tam mam już konto i wszytko wiem co i jak i dlatego chce tam i mam nadzieje ze ta awaria przeminie szybko !!!

#56811 13/04/2004 23:00
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
Quote
Oryginalnie wysłał modern_talking70:
[qb]a chcialem postawic dzis na Acasuso i Man.UTD.Dzis postawilem 620 na Rochusa i weszlo
ciekawe czy zdaze?[/qb]
cudny kurs na Jose, tez mam zagrac (i tez gralem rochusa), ale expekt znow cos odwala. powaznie mysle o wyplaceniu od nich kasy i jestem przekonany, ze jak tak dalej bedzie utraca sporo klientow. ręce opadają.

troche off-topic ale:
jak sie ma exp do sportingbetu ? kursy, promocje, awaryjnosc, itd.

#56812 13/04/2004 23:01
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał Raul15:
[qb]Ale ja moge tylko do nich wysłać z powdu tego że oni mają to wszytko po polsku a inne buki chyba nie i to jest jedeyn powud dla którego musze tam załorzyć konto[/qb]
a ja polecam b&w..przyjmuja wplate z Visa Electron wydawana przez Inteligo

#56813 13/04/2004 23:01
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Unibet jest po polsku.I chyba tyle.jam znacie jakies buki ktore maja oferte po polsku dajce LINKI.Bo trzeba chyba myslec o zmianie firmy,bo to co sie to sie w glowie niemiesci. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#56814 13/04/2004 23:02
Dołączył: Mar 2004
Posty: 87
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 87
awaryjnosc -na razie 0,szersza oferta w danym asortymencie,tzn nie maja np ligi czeskiej hokejowej,ale np na mecz Man Utd-Leicester maja 6 propozycji a expekt dajmy na to 3-4.

#56815 13/04/2004 23:04
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268
****a co jest z tym expektem ???? nie dosc ze co chwile mnie w******al z ich stronki to jeszcze teraz sie na nie wogole wejsc nie da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> :eek: a ja im jeszcez wczoraj kase wplacilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#56816 13/04/2004 23:06
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał gary:
[qb]****a co jest z tym expektem ???? nie dosc ze co chwile mnie w******al z ich stronki to jeszcze teraz sie na nie wogole wejsc nie da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> :eek: a ja im jeszcez wczoraj kase wplacilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb]
nie martw sie stary..jesli przelewales z innego banku niz Kredyt Bank, ew. mBank depozyt na dzis nie dojdzie...

#56817 13/04/2004 23:06
Dołączył: Mar 2004
Posty: 87
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 87
<******/o_moneybookers.php

Ten link drugi tez potrzebny,bo tam wplaca sie zlotowki ktore przekazujesz na konto.Sportingbet to do tej pory obcojezyczny buk,od 1.04 dali wersje polska

#56818 13/04/2004 23:10
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał gary:
[qb]****a co jest z tym expektem ???? nie dosc ze co chwile mnie w******al z ich stronki to jeszcze teraz sie na nie wogole wejsc nie da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> :eek: a ja im jeszcez wczoraj kase wplacilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb]
nie martw sie stary..jesli przelewales z innego banku niz Kredyt Bank, ew. mBank depozyt na dzis nie dojdzie...[/qb]
wlasnie przelewalem z mbanku i ostatnio po 24 h mialem juz kase na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> myslelem ze teraz tez tak bedzie i chcialem dzisiaj obstawic legie za wiueksza kase a tu ***ni expekt znowu sie popisal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chyba zmienie buka jak przejebie kase ktora im teraz wpacilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#56819 13/04/2004 23:11
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775
Spoko poprzeglądam sobie dzisiaj moze jutro tam akurat wyśle kase

#56820 13/04/2004 23:12
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
<******/o_moneybookers.php

Ten link drugi tez potrzebny,bo tam wplaca sie zlotowki ktore przekazujesz na konto.Sportingbet to do tej pory obcojezyczny buk,od 1.04 dali wersje polska[/qb]
tak, ale lada moment maja wprowadzic przelewy do polskiego banku w zlotowkach i jak wiadomo dosc duzo polakow tam pojdzie grac...bo notabene sa niezli...czas oczekiwania na powyzsza mozliwosc - okolo miesiaca
#56821 13/04/2004 23:14
Dołączył: Mar 2004
Posty: 87
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 87
za Legie beda zwroty,bo mecz przerwany ,ogladaliscie w ktorej minucie?Bo jesli przed 80 to zwrot

#56822 13/04/2004 23:16
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
WYP.I.E.R.D.A.L.A.M Z expektu.......ja się nie będę z k.u.r.w.a.m.i użerał....znowu nie działa

#56823 13/04/2004 23:17
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pisal ktos do supportu exp co sie tam dzieje ?
Jakies info..etc ?

#56824 13/04/2004 23:21
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
<******/o_moneybookers.php

Ten link drugi tez potrzebny,bo tam wplaca sie zlotowki ktore przekazujesz na konto.Sportingbet to do tej pory obcojezyczny buk,od 1.04 dali wersje polska[/qb]
tak, ale lada moment maja wprowadzic przelewy do polskiego banku w zlotowkach i jak wiadomo dosc duzo polakow tam pojdzie grac...bo notabene sa niezli...czas oczekiwania na powyzsza mozliwosc - okolo miesiaca[/qb]Ok ale to pewne ze wprowadza przelewy z polskiego banu bezposrednio w PLN i nie trzebabedzie mieszac w to monybookers?? to by bylo duze ulatwienia ,a dzien dzisiejszy przechodze tam na 60%.jak wprowadza te ulepszenia to na 101%
#56825 13/04/2004 23:21
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
jeszcze nie dziala niezle popisy z ich strony... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, 11kera11, $-man, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, rymoholik, betowiec, alfa, Akhu, ANZELMO), 2,824 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,691
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1