|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775 |
A ja się zastanawiam czy jutro do nich kase wysłać :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
Ja wlasnie dzisiaj kase do nich wyslalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775 |
Ale ja moge tylko do nich wysłać z powdu tego że oni mają to wszytko po polsku a inne buki chyba nie i to jest jedeyn powud dla którego musze tam załorzyć konto
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 87
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 87 |
wyslales kase i zablokowales expekt,moze za duzo kasy im wyslales? Sportsbet-ma wersje polska,calkiem ,calkiem sa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775 |
Pierwsze słysze o takim buku ale ja zawsze brałem typy do jakiegoś konkursy z expekta tam mam już konto i wszytko wiem co i jak i dlatego chce tam i mam nadzieje ze ta awaria przeminie szybko !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622 |
Oryginalnie wysłał modern_talking70: [qb]a chcialem postawic dzis na Acasuso i Man.UTD.Dzis postawilem 620 na Rochusa i weszlo ciekawe czy zdaze?[/qb] cudny kurs na Jose, tez mam zagrac (i tez gralem rochusa), ale expekt znow cos odwala. powaznie mysle o wyplaceniu od nich kasy i jestem przekonany, ze jak tak dalej bedzie utraca sporo klientow. ręce opadają. troche off-topic ale: jak sie ma exp do sportingbetu ? kursy, promocje, awaryjnosc, itd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał Raul15: [qb]Ale ja moge tylko do nich wysłać z powdu tego że oni mają to wszytko po polsku a inne buki chyba nie i to jest jedeyn powud dla którego musze tam załorzyć konto[/qb] a ja polecam b&w..przyjmuja wplate z Visa Electron wydawana przez Inteligo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Unibet jest po polsku.I chyba tyle.jam znacie jakies buki ktore maja oferte po polsku dajce LINKI.Bo trzeba chyba myslec o zmianie firmy,bo to co sie to sie w glowie niemiesci. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 87
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 87 |
awaryjnosc -na razie 0,szersza oferta w danym asortymencie,tzn nie maja np ligi czeskiej hokejowej,ale np na mecz Man Utd-Leicester maja 6 propozycji a expekt dajmy na to 3-4.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268 |
****a co jest z tym expektem ???? nie dosc ze co chwile mnie w******al z ich stronki to jeszcze teraz sie na nie wogole wejsc nie da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> :eek: a ja im jeszcez wczoraj kase wplacilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał gary: [qb]****a co jest z tym expektem ???? nie dosc ze co chwile mnie w******al z ich stronki to jeszcze teraz sie na nie wogole wejsc nie da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> :eek: a ja im jeszcez wczoraj kase wplacilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb] nie martw sie stary..jesli przelewales z innego banku niz Kredyt Bank, ew. mBank depozyt na dzis nie dojdzie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 87
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 87 |
<******/o_moneybookers.php
Ten link drugi tez potrzebny,bo tam wplaca sie zlotowki ktore przekazujesz na konto.Sportingbet to do tej pory obcojezyczny buk,od 1.04 dali wersje polska
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268 |
Oryginalnie wysłał LuNo: [qb] Oryginalnie wysłał gary: [qb]****a co jest z tym expektem ???? nie dosc ze co chwile mnie w******al z ich stronki to jeszcze teraz sie na nie wogole wejsc nie da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> :eek: a ja im jeszcez wczoraj kase wplacilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb] nie martw sie stary..jesli przelewales z innego banku niz Kredyt Bank, ew. mBank depozyt na dzis nie dojdzie...[/qb] wlasnie przelewalem z mbanku i ostatnio po 24 h mialem juz kase na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> myslelem ze teraz tez tak bedzie i chcialem dzisiaj obstawic legie za wiueksza kase a tu ***ni expekt znowu sie popisal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chyba zmienie buka jak przejebie kase ktora im teraz wpacilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775 |
Spoko poprzeglądam sobie dzisiaj moze jutro tam akurat wyśle kase
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
<******/o_moneybookers.php
Ten link drugi tez potrzebny,bo tam wplaca sie zlotowki ktore przekazujesz na konto.Sportingbet to do tej pory obcojezyczny buk,od 1.04 dali wersje polska[/qb] tak, ale lada moment maja wprowadzic przelewy do polskiego banku w zlotowkach i jak wiadomo dosc duzo polakow tam pojdzie grac...bo notabene sa niezli...czas oczekiwania na powyzsza mozliwosc - okolo miesiaca
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 87
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 87 |
za Legie beda zwroty,bo mecz przerwany ,ogladaliscie w ktorej minucie?Bo jesli przed 80 to zwrot
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
WYP.I.E.R.D.A.L.A.M Z expektu.......ja się nie będę z k.u.r.w.a.m.i użerał....znowu nie działa
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Pisal ktos do supportu exp co sie tam dzieje ? Jakies info..etc ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
<******/o_moneybookers.php
Ten link drugi tez potrzebny,bo tam wplaca sie zlotowki ktore przekazujesz na konto.Sportingbet to do tej pory obcojezyczny buk,od 1.04 dali wersje polska[/qb] tak, ale lada moment maja wprowadzic przelewy do polskiego banku w zlotowkach i jak wiadomo dosc duzo polakow tam pojdzie grac...bo notabene sa niezli...czas oczekiwania na powyzsza mozliwosc - okolo miesiaca[/qb]Ok ale to pewne ze wprowadza przelewy z polskiego banu bezposrednio w PLN i nie trzebabedzie mieszac w to monybookers?? to by bylo duze ulatwienia ,a dzien dzisiejszy przechodze tam na 60%.jak wprowadza te ulepszenia to na 101%
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581 |
jeszcze nie dziala niezle popisy z ich strony... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
Link skopiowany do schowka