Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14
#568675 02/05/2006 15:05
Dołączył: May 2005
Posty: 143
A
member
member
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 143
w BAW MASARNA +10,5

musza naklepac 43 punkty, ja sie skusze

jak masarna da plamy to chyba wszyscy dzisiaj poplyna

Bonus: Unibet
#568676 02/05/2006 15:07
Dołączył: May 2005
Posty: 143
A
member
member
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 143
CRUMP 12,5 jak dla mnie OVEREK za 1,80

niebardzo widze przeciwnikow dla niego w ekipie vargarny

byleby defektow nie bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#568677 02/05/2006 15:20
Dołączył: Mar 2002
Posty: 228
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 228
dla jasności w zespole Masarny nie wystartuje Tony Rikcardsson

#568678 02/05/2006 15:23
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
W baw sie pomylili, na zwyc. w drugim wyscigu ; na H.Andersena jest 12!

#568679 02/05/2006 15:25
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
W baw sie pomylili, na zwyc. w drugim wyscigu ; na H.Andersena jest 12!
pomylili nazwiska bo w 2 wyscigu jada rezerwowi a andersen niejest rezerwowym wiec niema sensu stawiac

#568680 02/05/2006 15:28
Dołączył: May 2005
Posty: 143
A
member
member
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 143
KARLSSON 15,5

nie przesadzili troche?

wydaje mni sie ze moze az tylu nie zrobic

w ekipie smederny jest kilku panow z ktorymi mozna stracic punkty Hamill, Kasper, Nicholls a czasem i ktos ze swojej ekipy moze cos urwac

gram UNDER za 1,95

#568681 02/05/2006 15:33
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
karlsson pojedzie w 7 startach najprawdopodobniej.

Maher to info o absencji Tony'ego pewne? Bo coś panowie ze szwedzkich stron robią sobie chyba wolne i nie za wiele informacji podają, jest jakas wzmianka, ale ciężko to zrozumieć.

faktem jest jednak, że na Masarna.nu typowali 48-48 i zmienili na 51-45.

#568682 02/05/2006 15:39
Dołączył: May 2005
Posty: 143
A
member
member
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 143
info z oficjalnej strony TONEGO mowi ze ma on grype zoladkowa i nie jedzie dzisiaj

o zgrozo

#568683 02/05/2006 15:42
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
to jednak zawsze był kawał parszywca. Ciekawe czy nie pojechałby też w GP, no ale kij Masarne to ja sobie zagralem w miare lekko.

Grunt to Vetlanda z hc, a potem Piraterna.

#568684 02/05/2006 15:45
Dołączył: May 2005
Posty: 143
A
member
member
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 143
ja tez nie gralem jakos ostro ale zawsze szkoda juz na starcie zostawac w tyle przez rudzielca

ciekawe jak sie bedzie czul w sobote

ja przewiduje super samopoczucie i podium

#568685 02/05/2006 15:47
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
przeciez juz w tarnowie jak jezdzil mowili ze jest po grypie zoladkowej wiec niedziwi mnie ta decyzja toniego dla niego najwazniejsze jest Grand PRIX w ligach on sie niebedzie przykladal

#568686 02/05/2006 15:49
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
No w tych okolicznosciach nie ma co grac Masarny jednak,liczylem ze wystartuje ze 6 razy i cos zwojuje,trzykrotnie zastapia go dobzi zawodnicy,ale pozostalych dwuch przypadkach juz moze nie byc tak kolorowo! Karlson w mega formie i byc moze pojedzie 7 razy nie ma co ryzykowac ze pojedzie tylko 6 razy,juz lepiej dac Andersena powyzej 11.5pkt,moze on jechac 7 razy a wtedy ta linia lekko powinna peknac! W zeszlym roku 11(6) jednak startowal w parze z Okularnikiem i przegrywal tylko z Nickim i Scottem,a Nicki zmienil barwy klubowe,a Hans w znakomitej formie! Jedzie z Gjedde w parze ktory jest kompletnie bez formy!

#568687 02/05/2006 15:50
Dołączył: May 2005
Posty: 143
A
member
member
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 143
no to jak w tarnowie juz byl po to z kazdym dniem powinien sie czuc lepiej a nie zasadzki robic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


niech wraca do zdrowia

#568688 02/05/2006 16:46
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Wplacalem kaske w piatek i do ekspekt doszla a baw sie cos ociaga, szkoda bo zaryzykowalbym zaklad na:

S.Ulamek 9,5 under 1,95 mysle ze Sebie w mocno obsadzonym meczu przez gwiazdy moze byc ciezko zrobic 10pkt.

#568689 02/05/2006 16:50
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Win an Adamsa w 1-szym biegu .9,5? znowu sie pomylili?

#568690 02/05/2006 17:12
Dołączył: Apr 2006
Posty: 30
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 30
oby tylko lee to wygral <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#568691 02/05/2006 18:05
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
oby tylko lee to wygral <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
jak mogl wygrac jak niejechal w tym wyscigu baw sie walnal

#568692 02/05/2006 18:44
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
no i VMS cudem weszlo! Piraterna na dobrej drodze,w baw wtopka mialem dwa treble Walasek over 9.5+ulamek over 9.5+Crump over 12.5 oraz Danoo under 9.5+lindgren under 10.5+Crump over 12.5 i oba trebelki sie spalily przez pierdolony defekt Crumpa w 1 biegu,a mozna by zaliczyc pierwsza kolejke do super udanych,a tak jest mala gorycz ze niefart sie przyplatal! Masarna +15.5 w cb super gladko,szkoda ze nie mam tam konta,bo +8.5 bylo dla mnie malo choc i to pewnie wejdzie!

#568693 02/05/2006 18:50
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
i piraterna tez gladko w sumie mozna zaliczyc dzisiejszy dzien do udanych choc VMS -18.5 na mega farcie

#568694 09/05/2006 13:13
Dołączył: Mar 2006
Posty: 74
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 74
Witam. Dziś 2 kolejka ELITSERIEN. Czy ktoś wie gdzie można znaleść składy drużyn na dzisiejsze mecze.Z góry dziekuje za odpowiedż.

Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, betowiec, rymoholik, Sensei, forty, $-man, alfa, burbon, aker), 2,975 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,563
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1