|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 143
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 143 |
w BAW MASARNA +10,5
musza naklepac 43 punkty, ja sie skusze
jak masarna da plamy to chyba wszyscy dzisiaj poplyna
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 143
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 143 |
CRUMP 12,5 jak dla mnie OVEREK za 1,80
niebardzo widze przeciwnikow dla niego w ekipie vargarny
byleby defektow nie bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 228
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 228 |
dla jasności w zespole Masarny nie wystartuje Tony Rikcardsson
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
W baw sie pomylili, na zwyc. w drugim wyscigu ; na H.Andersena jest 12!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
W baw sie pomylili, na zwyc. w drugim wyscigu ; na H.Andersena jest 12! pomylili nazwiska bo w 2 wyscigu jada rezerwowi a andersen niejest rezerwowym wiec niema sensu stawiac
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 143
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 143 |
KARLSSON 15,5
nie przesadzili troche?
wydaje mni sie ze moze az tylu nie zrobic
w ekipie smederny jest kilku panow z ktorymi mozna stracic punkty Hamill, Kasper, Nicholls a czasem i ktos ze swojej ekipy moze cos urwac
gram UNDER za 1,95
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
karlsson pojedzie w 7 startach najprawdopodobniej.
Maher to info o absencji Tony'ego pewne? Bo coś panowie ze szwedzkich stron robią sobie chyba wolne i nie za wiele informacji podają, jest jakas wzmianka, ale ciężko to zrozumieć.
faktem jest jednak, że na Masarna.nu typowali 48-48 i zmienili na 51-45.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 143
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 143 |
info z oficjalnej strony TONEGO mowi ze ma on grype zoladkowa i nie jedzie dzisiaj
o zgrozo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
to jednak zawsze był kawał parszywca. Ciekawe czy nie pojechałby też w GP, no ale kij Masarne to ja sobie zagralem w miare lekko.
Grunt to Vetlanda z hc, a potem Piraterna.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 143
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 143 |
ja tez nie gralem jakos ostro ale zawsze szkoda juz na starcie zostawac w tyle przez rudzielca
ciekawe jak sie bedzie czul w sobote
ja przewiduje super samopoczucie i podium
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
przeciez juz w tarnowie jak jezdzil mowili ze jest po grypie zoladkowej wiec niedziwi mnie ta decyzja toniego dla niego najwazniejsze jest Grand PRIX w ligach on sie niebedzie przykladal
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
No w tych okolicznosciach nie ma co grac Masarny jednak,liczylem ze wystartuje ze 6 razy i cos zwojuje,trzykrotnie zastapia go dobzi zawodnicy,ale pozostalych dwuch przypadkach juz moze nie byc tak kolorowo! Karlson w mega formie i byc moze pojedzie 7 razy nie ma co ryzykowac ze pojedzie tylko 6 razy,juz lepiej dac Andersena powyzej 11.5pkt,moze on jechac 7 razy a wtedy ta linia lekko powinna peknac! W zeszlym roku 11(6) jednak startowal w parze z Okularnikiem i przegrywal tylko z Nickim i Scottem,a Nicki zmienil barwy klubowe,a Hans w znakomitej formie! Jedzie z Gjedde w parze ktory jest kompletnie bez formy!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 143
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 143 |
no to jak w tarnowie juz byl po to z kazdym dniem powinien sie czuc lepiej a nie zasadzki robic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
niech wraca do zdrowia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Wplacalem kaske w piatek i do ekspekt doszla a baw sie cos ociaga, szkoda bo zaryzykowalbym zaklad na:
S.Ulamek 9,5 under 1,95 mysle ze Sebie w mocno obsadzonym meczu przez gwiazdy moze byc ciezko zrobic 10pkt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Win an Adamsa w 1-szym biegu .9,5? znowu sie pomylili?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2006
Posty: 30 |
oby tylko lee to wygral <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
oby tylko lee to wygral <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak mogl wygrac jak niejechal w tym wyscigu baw sie walnal
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
no i VMS cudem weszlo! Piraterna na dobrej drodze,w baw wtopka mialem dwa treble Walasek over 9.5+ulamek over 9.5+Crump over 12.5 oraz Danoo under 9.5+lindgren under 10.5+Crump over 12.5 i oba trebelki sie spalily przez pierdolony defekt Crumpa w 1 biegu,a mozna by zaliczyc pierwsza kolejke do super udanych,a tak jest mala gorycz ze niefart sie przyplatal! Masarna +15.5 w cb super gladko,szkoda ze nie mam tam konta,bo +8.5 bylo dla mnie malo choc i to pewnie wejdzie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
i piraterna tez gladko w sumie mozna zaliczyc dzisiejszy dzien do udanych choc VMS -18.5 na mega farcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 74 |
Witam. Dziś 2 kolejka ELITSERIEN. Czy ktoś wie gdzie można znaleść składy drużyn na dzisiejsze mecze.Z góry dziekuje za odpowiedż.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|