Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#568916 01/05/2006 09:11
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623
addict
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623
Witam wszystkich!
Mam pewien problem. Wszedl mi kupon w Profesjonalu. Jednak jest przedarty na pol :-( W Profesjonalu nie chca mi go wyplacic, mowia ze musze go wyslac do glownej siedziby i oni zobacza. Na stronie Profka nie moge znalezc maila ani adresu gdzie takie reklamacje przyjmuja. Kupon skleilem i wyglada dobrze. Niewiecie co w takim przypadku zrobic??

Bonus: Unibet
#568917 01/05/2006 09:57
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
przed wysłaniem zrób ksero, wyślij listem poleconym, zachowaj dowód nadania...

#568918 01/05/2006 09:58
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623
addict
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623
Okey. Dzieki !

#568919 01/05/2006 10:10
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Ściemniaja w profku .Wystarczy zeby kod kuponu byl caly

#568920 01/05/2006 10:10
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
A przecież tam jest kod kreskowy i z tego czytnik czyta dane kuponu moim zdaniem nie powinno być problemu, no chyba że kupon jest podarty przez kod kreskowy

#568921 01/05/2006 11:10
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623
addict
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623
Kod kreskowy jest caly. Babka wbila w komputer i dziala. Tylko mowi ze oni teraz juz takich nie moga przyjac. Dala mi adres do Cieszyna i tam im wysle. Tyllko niewiem jak mi kase przeleja. Jutro bedzie inna zmiana to podejde moze sie uda.

#568922 01/05/2006 11:38
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365
A nie mozesz podkleic?
Sa takie specjalne tasmy Scotcha, ktorych po przyklejeniu praktycznie nie widac. Fakt, ze kosztuja prawie 10zl, ale mysle, ze moze warto kupic i sprobowac z czyms takim.

#568923 01/05/2006 11:43
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Quote
Fakt, ze kosztuja prawie 10zl, ale mysle, ze moze warto kupic i sprobowac z czyms takim.

a jak EWK: to 9,99 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />?

#568924 01/05/2006 11:44
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Apropo to ile wygrałeś? Bo jeżeli duże pieniążki to w głównym punkcie na pewno będą coś mącić...

#568925 01/05/2006 11:56
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365
@Damian_Bydgoszcz
Zrobilem zalozenie, ze dla tej wygranej warto poswiecic 10zl i kupic sobie tasme <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#568926 01/05/2006 11:58
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
A mnie zastanawia jak mozna zniszczyc wygrany kupon?

#568927 01/05/2006 12:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Quote
@Damian_Bydgoszcz
Zrobilem zalozenie, ze dla tej wygranej warto poswiecic 10zl i kupic sobie tasme <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

tak sobie tylko zartuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#568928 01/05/2006 12:21
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Quote
A mnie zastanawia jak mozna zniszczyc wygrany kupon?

Masz slabą wyobraznie: mogl zostac podarty przypadkiem, mogl zniszczyc go ktos inny(nieswiadomy co to jest), mogl tez byc tam ostatni mecz na kuponie ktory nie wchodzil do konca i ktos nie wierzyl juz w wygrana i podarl.

#568929 01/05/2006 12:36
Dołączył: May 2004
Posty: 877
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 877
kolega w sumie tez niedawno jak zostalo mu jedno zdarzenie, nie pamietem juz dokladnie co, a zepsol na ktory postwil przegrywal 0:2 to napisal to nazwa profesjonal slowo zaczynajace sie na K...., jednak gdy sprawdzil koncowy wynik okazalo sie, ze mecz skonczyl sie 3:2, pierwsze co pomyslal to zamazal dlugopisem napis, ktory niedawno zrobil, fakt ze ten ktory chcial ptrzeczytac czy pod switalo czy jak sie dobrze przyjrzal to odczytal co tam bylo napisane, no ale gdy sie poszlo do punktu profesjonala pani onajmila, ze nie moze przyjac kuponu i wyplacic i w razie czego konsultowac sie z glowna siedziba. Gdy wrocil do domu, przeczytalismy regulamin i zaraz poszlismy do niej ;-) Poniewaz zamazany napis byl na "wolnym polu" nie zaslanial niczego, ani kodu kreskowego, ani nazwy zdarzenia, typu, kursu, zadnego napisu wydrukowanego wiec mowimy ze nie ma podstaw. Pani zadzwonila, w sumie rozmawiala gdzies z 10 minut przedstawiala jak sie ma sytuacja, jaki napis, ze zamazany wytlumaczyla to co jej powiedizleismy no i dogadalismy sie normalnie bez wysylania kuponu gdzie indziej.
W Twoim przypadku jest troche inna sytuacja gdyz regulamin mowi, ze "Kupon musi być nienaruszony" , wiec bedzie troche trudniej, ale proboj. W ostatecznosci trzeba dzialac tez wyzej .

Pozdrawiam!

#568930 01/05/2006 12:45
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,727
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,727
Hmm nie rozumiem problemu u mnie przy drukowaniu kuponu sprzedawca przez przypadek naderwał lekko ok (2,5 cm ) z boku kupon i przy wypłacaniu nie było problemu a na dodatek w toto jak stawialem kupony to obrywałem końcówke aż do kodu kreskowego i nigdy nikt się nie burzył jak przynosiłem wypłacić

#568931 01/05/2006 12:48
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623
addict
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623
Kuponik skleilem tasma. Wyglada dobrze. Fakt ze wczeasniej troche go pogniotlem. Wygrana jest 150PLN za 5 pln stawialem. W regulaminie tez pisze ze podstawa jest to co w komputerze sie wyswietla. Kod jest wporzadku. Jutro wysylam do siedziby. Opisze jak sie to potoczy.

#568932 01/05/2006 13:23
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
w korespondencji napisz, że uważasz zachowanie ich pracownika za złośliwe albo co najmniej nieprofesjonalne (nie wie - to powinien się skonsultować telefonicznie), że narazili cię na dodatkowe wydatki i w ogóle najlepiej złóż zażalenie to może takie sytuacje będę się coraz rzadziej zdarzały...

#568933 01/05/2006 14:28
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Nie wysylaj tego kuponu nigdzie tylko idz do punktu Profa i żądaj, aby Ci wypłacili kupon. Jak nie zechca to niech pokarza w regulaminie, na jakiej podstawie tak robia. Ostatecznie to żądaj kontaktu telefonicznego z centralą - i powinni wypłacic - będzie o wiele szybciej i bez dodatkowych kosztow - a tak to ci kupon na poczcie zaginie i po kasie.

Ksero kuponu nie jest zadnym dowodem do wyplaty(REGULAMIN), wiec jak kupon zginie (czy na poczcie czy w biurze profa ) to nawet sprawy sadowej nie wygrasz!

#568934 01/05/2006 14:44
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623
addict
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623
Dzieki maverick !!!
Jutro zrobie tak jak mowisz. Dam znac jakie beda rezultaty!!!

#568935 01/05/2006 14:57
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623
addict
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623
Z REGULAMINU:

2). Wypłata wygranej jest dokonywana wyłącznie za zwrotem kuponu będącego dowodem zawarcia zakładu. Kupon musi być nienaruszony i nie mogą w nim być dokonane żadne zmiany. Ponieważ, w myśl postanowienia par. 17 ust. 3 i 5 regulaminu, o prawie do wypłacania wygranej decydują wyłącznie dane zawarte w komputerze Profesjonał Sp. z o.o., okazany kupon uprawnia wyłącznie do wyszukania tych danych w komputerze. Dlatego w interesie grającego powinien on chronić swój kupon przed wykorzystaniem go przez osoby trzecie, ponieważ zakład może zostać wypłacony tylko raz.

3). W razie utraty lub zniszczenia kuponu, stwierdzającego udział w zakładzie bukmacherskim, uczestnikowi nie przysługują żadne roszczenia wobec Spółki.

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, burbon, aker, Sensei, kamel, Akhu, rafal08, betowiec, forty), 797 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,653
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1