|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623 |
Witam wszystkich! Mam pewien problem. Wszedl mi kupon w Profesjonalu. Jednak jest przedarty na pol :-( W Profesjonalu nie chca mi go wyplacic, mowia ze musze go wyslac do glownej siedziby i oni zobacza. Na stronie Profka nie moge znalezc maila ani adresu gdzie takie reklamacje przyjmuja. Kupon skleilem i wyglada dobrze. Niewiecie co w takim przypadku zrobic??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
przed wysłaniem zrób ksero, wyślij listem poleconym, zachowaj dowód nadania...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Ściemniaja w profku .Wystarczy zeby kod kuponu byl caly
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
A przecież tam jest kod kreskowy i z tego czytnik czyta dane kuponu moim zdaniem nie powinno być problemu, no chyba że kupon jest podarty przez kod kreskowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623 |
Kod kreskowy jest caly. Babka wbila w komputer i dziala. Tylko mowi ze oni teraz juz takich nie moga przyjac. Dala mi adres do Cieszyna i tam im wysle. Tyllko niewiem jak mi kase przeleja. Jutro bedzie inna zmiana to podejde moze sie uda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365 |
A nie mozesz podkleic? Sa takie specjalne tasmy Scotcha, ktorych po przyklejeniu praktycznie nie widac. Fakt, ze kosztuja prawie 10zl, ale mysle, ze moze warto kupic i sprobowac z czyms takim.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Fakt, ze kosztuja prawie 10zl, ale mysle, ze moze warto kupic i sprobowac z czyms takim. a jak EWK: to 9,99 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Apropo to ile wygrałeś? Bo jeżeli duże pieniążki to w głównym punkcie na pewno będą coś mącić...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365 |
@Damian_Bydgoszcz Zrobilem zalozenie, ze dla tej wygranej warto poswiecic 10zl i kupic sobie tasme <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
A mnie zastanawia jak mozna zniszczyc wygrany kupon?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
@Damian_Bydgoszcz Zrobilem zalozenie, ze dla tej wygranej warto poswiecic 10zl i kupic sobie tasme <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tak sobie tylko zartuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
A mnie zastanawia jak mozna zniszczyc wygrany kupon? Masz slabą wyobraznie: mogl zostac podarty przypadkiem, mogl zniszczyc go ktos inny(nieswiadomy co to jest), mogl tez byc tam ostatni mecz na kuponie ktory nie wchodzil do konca i ktos nie wierzyl juz w wygrana i podarl.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 877 |
kolega w sumie tez niedawno jak zostalo mu jedno zdarzenie, nie pamietem juz dokladnie co, a zepsol na ktory postwil przegrywal 0:2 to napisal to nazwa profesjonal slowo zaczynajace sie na K...., jednak gdy sprawdzil koncowy wynik okazalo sie, ze mecz skonczyl sie 3:2, pierwsze co pomyslal to zamazal dlugopisem napis, ktory niedawno zrobil, fakt ze ten ktory chcial ptrzeczytac czy pod switalo czy jak sie dobrze przyjrzal to odczytal co tam bylo napisane, no ale gdy sie poszlo do punktu profesjonala pani onajmila, ze nie moze przyjac kuponu i wyplacic i w razie czego konsultowac sie z glowna siedziba. Gdy wrocil do domu, przeczytalismy regulamin i zaraz poszlismy do niej ;-) Poniewaz zamazany napis byl na "wolnym polu" nie zaslanial niczego, ani kodu kreskowego, ani nazwy zdarzenia, typu, kursu, zadnego napisu wydrukowanego wiec mowimy ze nie ma podstaw. Pani zadzwonila, w sumie rozmawiala gdzies z 10 minut przedstawiala jak sie ma sytuacja, jaki napis, ze zamazany wytlumaczyla to co jej powiedizleismy no i dogadalismy sie normalnie bez wysylania kuponu gdzie indziej. W Twoim przypadku jest troche inna sytuacja gdyz regulamin mowi, ze "Kupon musi być nienaruszony" , wiec bedzie troche trudniej, ale proboj. W ostatecznosci trzeba dzialac tez wyzej .
Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,727
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,727 |
Hmm nie rozumiem problemu u mnie przy drukowaniu kuponu sprzedawca przez przypadek naderwał lekko ok (2,5 cm ) z boku kupon i przy wypłacaniu nie było problemu a na dodatek w toto jak stawialem kupony to obrywałem końcówke aż do kodu kreskowego i nigdy nikt się nie burzył jak przynosiłem wypłacić
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623 |
Kuponik skleilem tasma. Wyglada dobrze. Fakt ze wczeasniej troche go pogniotlem. Wygrana jest 150PLN za 5 pln stawialem. W regulaminie tez pisze ze podstawa jest to co w komputerze sie wyswietla. Kod jest wporzadku. Jutro wysylam do siedziby. Opisze jak sie to potoczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
w korespondencji napisz, że uważasz zachowanie ich pracownika za złośliwe albo co najmniej nieprofesjonalne (nie wie - to powinien się skonsultować telefonicznie), że narazili cię na dodatkowe wydatki i w ogóle najlepiej złóż zażalenie to może takie sytuacje będę się coraz rzadziej zdarzały...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Nie wysylaj tego kuponu nigdzie tylko idz do punktu Profa i żądaj, aby Ci wypłacili kupon. Jak nie zechca to niech pokarza w regulaminie, na jakiej podstawie tak robia. Ostatecznie to żądaj kontaktu telefonicznego z centralą - i powinni wypłacic - będzie o wiele szybciej i bez dodatkowych kosztow - a tak to ci kupon na poczcie zaginie i po kasie.
Ksero kuponu nie jest zadnym dowodem do wyplaty(REGULAMIN), wiec jak kupon zginie (czy na poczcie czy w biurze profa ) to nawet sprawy sadowej nie wygrasz!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623 |
Dzieki maverick !!! Jutro zrobie tak jak mowisz. Dam znac jakie beda rezultaty!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623 |
Z REGULAMINU:
2). Wypłata wygranej jest dokonywana wyłącznie za zwrotem kuponu będącego dowodem zawarcia zakładu. Kupon musi być nienaruszony i nie mogą w nim być dokonane żadne zmiany. Ponieważ, w myśl postanowienia par. 17 ust. 3 i 5 regulaminu, o prawie do wypłacania wygranej decydują wyłącznie dane zawarte w komputerze Profesjonał Sp. z o.o., okazany kupon uprawnia wyłącznie do wyszukania tych danych w komputerze. Dlatego w interesie grającego powinien on chronić swój kupon przed wykorzystaniem go przez osoby trzecie, ponieważ zakład może zostać wypłacony tylko raz.
3). W razie utraty lub zniszczenia kuponu, stwierdzającego udział w zakładzie bukmacherskim, uczestnikowi nie przysługują żadne roszczenia wobec Spółki.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|