Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
za man utd chyba tez mas 1 pkt wiecej bo over trafiles ;>

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
rafal08 rozumie ze gramy jeszcze 5 zeestaw 4 spotkania z angli ? smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,827
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,827
Likes: 12
tak

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
rafal08 a jutrzejszego mecuz man utd nie typujemy ? smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,827
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,827
Likes: 12
Quote
Typujemy tylko mecze rozgrywane piatek,sobota,niedziela i poniedzialek

Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Miałbyś może czas, żeby wyjaśnić te bonusy, bo nie za bardzo je czaje, a muszę coś zdepozytować na potrzeby konkursu i się zastanawiam jak najlepiej.

1) niby bonus 260 zł a jest rozłożony na 4 raty 4 x 65 zł ? Na czym to polega ?
2) O co chodzi w tych bonusach Reload, niby za punkty ComeOn [ads.comeon.com] (mam 350), ale nie czaje jak mogę je wykorzystać do tych bonusów ?

z góry dzięki

Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,830
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,830
Dostajesz u nich 4 mini bonusy po 65 zl czyli razem 260 gratis.Ja najpierw wplacilem 65 i dostalem 65 gratis.Nie warto wplacac wiecej bo wiecej niz 65 nie dostaniesz.Wymagania obrot 3x(wplata +bonus czyli 3x130)Minimalny kurs na kuponie 1,5(przy takim kursie musza znajdowac sie minimum dwa zdarzenia)Powodzenia.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,827
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,827
Likes: 12
350 punktow ComeOn [ads.comeon.com] to jest bardzo malo. W Moje konto zakladka Sklep ComeOn [ads.comeon.com] masz podane reloady,cash,loterie i inne promocje ktore sa dostepne za punkty.Wszystkie warunki tych reloadow,bonusow itp sa tam elegancko opisane wiec raczej powinno to byc jasne po przeczytaniu

Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nie chodzi mi o warunki. To przeczytałem.

1) ok. dostaje 65 zł. Kiedy mogę dostać drugie 65 zł ? Po obrocie i wypłacie ? (Tego nie ma)
2) Ile punktów kosztuje 1zł bonusu w tym reload i co to w ogole oznacza ?

Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,830
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,830
Za te punkty to jak wszedzie trudno co kolwiek dostac bo trzeba miec ich bardzo duzo i grac za powazne stawki bo to od nich zalezy przyznawanie a takze za codzienne logowanie itp itd...Zapewne dopiero po wykorzystaniu pierwszego dostaniesz drugi dopiero...Ja ciagle gram za pierwszy...

Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Ok dzięki. To wpłacam 65. Wychodzi na to, że więcej nic nie daje.

Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,830
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,830
Nie wplacaj przez skrilla lub moneybokers bo tam bonus nie dziala ja przynajmniej tak mialem...

Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Dostałem w mailu, jakby kogoś interesowało:

Quote
Nasz bonus 100% na start! sklada sie z 4 bonusow powitalnych . Jak tylko zostanie obrocony Bonus Powitalny 1 według wymagań, bedzie mozna otrzymac kolejne bonusy powitalne 2, 3 i 4. ...

czyli wygląda na to, że trzeba 4 razy obracać i 4 razy wpłacać i 4 razy bedą nas witać. Tego jeszcze nie było grin

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
moje pierwsze typy, moja pierwsza edycja wiec jesli popelnie jakis blad to prosze o upomnienie a poprawie ale mam nadzieje ze wszystko bedzie ok wink

Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
Prosze o usuniecie niaaktualnego zestawu nr 2. Z godz 13,30. Juz podalem prawidlowy zestaw na weekend 9 10 luty
Ps smartpona musze uzywac. Kom dlugo w naprawie

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,827
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,827
Likes: 12
Usuniete

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,827
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,827
Likes: 12
Ligi zakonczyly gre wiec w konkursie nastepuje przerwa do sierpnia. Jesli sa jakies propozycje dotyczace zmian w konkursie to teraz bedzie najlepszy czas zeby je przedstawic

Zapraszamy do udzialu w promocji dla graczy forum 250 free spinow do rozdania w czerwcu

Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
Ja mam jedną uwagę dotyczącą konkursu; jestem za wprowadzeniem takiej samej ilości meczy do typowania w każdym tygodniu ( w miesiącu). Np 8 spotkań co tydzień, jeśłi naturalnie graja ligi i nie ma przerwy reprezentacyjnej Nawet jak jakaś czołowa liga nie gra (np puchar we Francji) to można wstawić hit czy też lidera z lig mniej popularnych np. szwajcarska , szkocka ( to w zimie), duńska, austriacka, czeska jeden czy dwa mecze nie zaskodza a dodadzą kolorytu. No i oczywiście wyrównają szanse graczy. Każdy ma jakiś słabszy tydzień i nie ma potem go jak odrobić jak są 3 mecze do typowania. To znaczy ja nie mam co narzekać , bo 2 razy w sezonie było pudło, ale takie tam moje przemyślenia, taka kosmetyka fajniutkiego konkursu smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Od przyszłego weekendu ruszamy? wink

Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
A ja mam propozycję, żeby w każdym sezonie typować mecze tych drużyn, które grają w danym sezonie w Champions league. Urozmaiciłoby to konkurs i nie grałoby się ciągle tego samego.

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, aker, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, $-man, rymoholik, alfa, Lukasz111, forty), 663 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,028
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1