|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
za man utd chyba tez mas 1 pkt wiecej bo over trafiles ;>
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
rafal08 rozumie ze gramy jeszcze 5 zeestaw 4 spotkania z angli ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
rafal08 a jutrzejszego mecuz man utd nie typujemy ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12 |
Typujemy tylko mecze rozgrywane piatek,sobota,niedziela i poniedzialek
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Miałbyś może czas, żeby wyjaśnić te bonusy, bo nie za bardzo je czaje, a muszę coś zdepozytować na potrzeby konkursu i się zastanawiam jak najlepiej. 1) niby bonus 260 zł a jest rozłożony na 4 raty 4 x 65 zł ? Na czym to polega ? 2) O co chodzi w tych bonusach Reload, niby za punkty ComeOn [ ads.comeon.com] (mam 350), ale nie czaje jak mogę je wykorzystać do tych bonusów ? z góry dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,830
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,830 |
Dostajesz u nich 4 mini bonusy po 65 zl czyli razem 260 gratis.Ja najpierw wplacilem 65 i dostalem 65 gratis.Nie warto wplacac wiecej bo wiecej niz 65 nie dostaniesz.Wymagania obrot 3x(wplata +bonus czyli 3x130)Minimalny kurs na kuponie 1,5(przy takim kursie musza znajdowac sie minimum dwa zdarzenia)Powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12 |
350 punktow ComeOn [ ads.comeon.com] to jest bardzo malo. W Moje konto zakladka Sklep ComeOn [ ads.comeon.com] masz podane reloady,cash,loterie i inne promocje ktore sa dostepne za punkty.Wszystkie warunki tych reloadow,bonusow itp sa tam elegancko opisane wiec raczej powinno to byc jasne po przeczytaniu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Nie chodzi mi o warunki. To przeczytałem.
1) ok. dostaje 65 zł. Kiedy mogę dostać drugie 65 zł ? Po obrocie i wypłacie ? (Tego nie ma) 2) Ile punktów kosztuje 1zł bonusu w tym reload i co to w ogole oznacza ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,830
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,830 |
Za te punkty to jak wszedzie trudno co kolwiek dostac bo trzeba miec ich bardzo duzo i grac za powazne stawki bo to od nich zalezy przyznawanie a takze za codzienne logowanie itp itd...Zapewne dopiero po wykorzystaniu pierwszego dostaniesz drugi dopiero...Ja ciagle gram za pierwszy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Ok dzięki. To wpłacam 65. Wychodzi na to, że więcej nic nie daje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,830
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,830 |
Nie wplacaj przez skrilla lub moneybokers bo tam bonus nie dziala ja przynajmniej tak mialem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Dostałem w mailu, jakby kogoś interesowało: Nasz bonus 100% na start! sklada sie z 4 bonusow powitalnych . Jak tylko zostanie obrocony Bonus Powitalny 1 według wymagań, bedzie mozna otrzymac kolejne bonusy powitalne 2, 3 i 4. ... czyli wygląda na to, że trzeba 4 razy obracać i 4 razy wpłacać i 4 razy bedą nas witać. Tego jeszcze nie było 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
moje pierwsze typy, moja pierwsza edycja wiec jesli popelnie jakis blad to prosze o upomnienie a poprawie ale mam nadzieje ze wszystko bedzie ok 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486 |
Prosze o usuniecie niaaktualnego zestawu nr 2. Z godz 13,30. Juz podalem prawidlowy zestaw na weekend 9 10 luty Ps smartpona musze uzywac. Kom dlugo w naprawie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12 |
Ligi zakonczyly gre wiec w konkursie nastepuje przerwa do sierpnia. Jesli sa jakies propozycje dotyczace zmian w konkursie to teraz bedzie najlepszy czas zeby je przedstawic Zapraszamy do udzialu w promocji dla graczy forum 250 free spinow do rozdania w czerwcu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486 |
Ja mam jedną uwagę dotyczącą konkursu; jestem za wprowadzeniem takiej samej ilości meczy do typowania w każdym tygodniu ( w miesiącu). Np 8 spotkań co tydzień, jeśłi naturalnie graja ligi i nie ma przerwy reprezentacyjnej Nawet jak jakaś czołowa liga nie gra (np puchar we Francji) to można wstawić hit czy też lidera z lig mniej popularnych np. szwajcarska , szkocka ( to w zimie), duńska, austriacka, czeska jeden czy dwa mecze nie zaskodza a dodadzą kolorytu. No i oczywiście wyrównają szanse graczy. Każdy ma jakiś słabszy tydzień i nie ma potem go jak odrobić jak są 3 mecze do typowania. To znaczy ja nie mam co narzekać , bo 2 razy w sezonie było pudło, ale takie tam moje przemyślenia, taka kosmetyka fajniutkiego konkursu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Od przyszłego weekendu ruszamy? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
A ja mam propozycję, żeby w każdym sezonie typować mecze tych drużyn, które grają w danym sezonie w Champions league. Urozmaiciłoby to konkurs i nie grałoby się ciągle tego samego.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|