|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Kontynuacja poprzedniego tematu o Gamebookers.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał Stach[qb]
Dear gamebookers customer, We would like to shortly inform you of a change in our Asian Handicap settlement procedures. When a 50% portion or the full stake of an Asian Handicap bet is refunded a fee of 5% will be deducted from the refund amount.
Ten buk już dawno zszedł na psy. Ale teraz to już przesada. [/qb] To rzeczywiście wstyd
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 141 |
Oryginalnie wysłał Krzywka: [qb] Oryginalnie wysłał Stach[qb]
Dear gamebookers customer, We would like to shortly inform you of a change in our Asian Handicap settlement procedures. When a 50% portion or the full stake of an Asian Handicap bet is refunded a fee of 5% will be deducted from the refund amount.
Ten buk już dawno zszedł na psy. Ale teraz to już przesada. [/qb] To rzeczywiście wstyd[/qb] czy mógłby ktoś to dokładnie przetłumaczyć
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
W przypadku gdy z asiana dostajesz zwrot połowy stawki, GB będzie pobierać 5% prowizji od tego zwrotu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2001
Posty: 167 |
Oryginalnie wysłał Stach
Dear gamebookers customer, We would like to shortly inform you of a change in our Asian Handicap settlement procedures. When a 50% portion or the full stake of an Asian Handicap bet is refunded a fee of 5% will be deducted from the refund amount.
Ten buk już dawno zszedł na psy. Ale teraz to już przesada. --------------------------------------------------------------------------------
To rzeczywiście wstyd --------------------------------------------------------------------------------
czy mógłby ktoś to dokładnie przetłumaczyć
W przypadku gdy z asiana dostajesz zwrot połowy stawki, GB będzie pobierać 5% prowizji od tego zwrotu. nawet z calego zwrotu tez bedzie prowizja When a 50% portion or the full stake...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Chyba ślepnę już <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nie zauważyłem tego: or the full
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 141 |
czy mógłby mi ktoś pomóc wypłacić pieniądze na karte z GB. nędzie to moja pierwsza wypłata i dlatego chyba na karte musze wypłacić wysokość kasy jaką wpłaciłem za pomocą tej karty. mam ekarte mbanku, jeśli mozna proszę o kontakt na gg 2112926 jeszcze raz proszę o pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526 |
Wie ktoś co się dzieje. Loguje się do GB i nie mam sianka, nawet nie jest podany stan 0,00 z drugiej strony, to co było na koncie nadal jest, bo wypłacić mogę, ale stawiać ni c***a - też tak macie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
to samo, nie pokazuje stanu konta a przy probie postawienia na coc wywala komunikat "your bet slip is full" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2003
Posty: 65 |
Oryginalnie wysłał gruda: [qb]to samo, nie pokazuje stanu konta a przy probie postawienia na coc wywala komunikat "your bet slip is full" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] "Tools" choose "Internet Options". Afterwords, select "Advanced" and in the "HTTP 1.1 settings" enable the "Use HTTP 1.1 through proxy connections" option. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526 |
Rozkminiłem to - otworzyłem jeszcze raz, z wyborem językowym, kliknąłem angielski i było oki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
dzieki bibsen - poszlo, choc teraz juz dziala normalnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2001
Posty: 20 |
Witam wszystkich uczestników forum.
Mam pytanie do Conrada odnosnie GB jako, że on jest najbliżej zródła - z całym szacunkiem dla innych.
1. Czy w GB można grać za PLN
O ile wiem potencjalna gra w walucie polskiej jest możliwa dzięki "moneybookers.com". Gracz przelewa PLN z jego osobistego konta (np. w mbanku) do Deutsche Banku, który jest rezydenten "moneybookers" w Polsce. Dopiero z konta MB pieniadze sa przelewane na konto GB. Interesuje mnie czy zakład będzie rozliczany w naszej walucie czy będzie przeliczany na euro (jesli tak to po jakim kursie) i tak naprawde gra się w euro.
Jesli obstawianie w PLN jest już faktem, to jaka jest minimalna stawka na zakład i jakie sa koszty takiej transakcji?
Z góry dziękuje za odpowiedz i zycze wszystkim jak najwyższych wygranych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Mam pytanie odniosnie poleconych. Kolega zapisal sie nas moj link, wplcil 5 euro z MoneyBookersa. Wysłal kupon, nawet trafił mecze. A ja jak niewidze bonusa, tak niewidze. Co jest grane?
Ktoś mi mówił że ma mo kumpel wejsc w dział refferl friend, a pozniej ma wejsc w Who referred you i tam wpisac moj numer ID. Ale on ma to miesjce martwe. Prosze wiec was o jaks porade jak mam uzyskac bonus.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał _Goldi_: [qb]Ale on ma to miesjce martwe. [/qb] Prawdopodobnie zapisał się (może nawet nieświadomie) przez link referencyjny kogoś innego. W takim przypadku podanie, jako polecającego, innej osoby nie jest już możliwe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
nie pod kogos innego,bo podemnie i ja mam jego w referelach i napisane mam PENDING ! na 100% jest pod moim linkiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526 |
A tak swoją drogą odpowie mi może ktoś na nurtujące mnie pytanie, czy esemesy w GB są za frico, czy może tak jak w expekcie jest jakaś darmowa pula, a później ściągają z konta (kiedys kasowali po 50 groszy) ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735 |
Założyłem niedawno konto na GB. A potem przypomniało mi się, że wcześniej też założyłem. Są to konta założone na tą samą osobę, a ostatnio przeczytałem, że nie można mieć 2 kont, choć ja żadnego z nich jeszcze nie używałem - chce wpłacić pieniądze na to "nowsze". Gdzie mam do nich napisać, co w mailu napisać i czy to w ogóle poskutkuje ?
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Oryginalnie wysłał Daimler: [qb]A tak swoją drogą odpowie mi może ktoś na nurtujące mnie pytanie, czy esemesy w GB są za frico, czy może tak jak w expekcie jest jakaś darmowa pula, a później ściągają z konta (kiedys kasowali po 50 groszy) ?[/qb] smsy sa darmo ale tylko na zaklady za 5euro w gore...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Oryginalnie wysłał Blazzz: [qb]Założyłem niedawno konto na GB. A potem przypomniało mi się, że wcześniej też założyłem. Są to konta założone na tą samą osobę, a ostatnio przeczytałem, że nie można mieć 2 kont, choć ja żadnego z nich jeszcze nie używałem - chce wpłacić pieniądze na to "nowsze". Gdzie mam do nich napisać, co w mailu napisać i czy to w ogóle poskutkuje ?
Pozdrawiam[/qb] napisz to co tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> powinno poskutkowac... przeciez im bardziej zalezy zebys u nich gral niz Tobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|