Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#57077 10/04/2004 01:05
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Kontynuacja poprzedniego tematu o Gamebookers.

Bonus: Unibet
#57078 10/04/2004 01:12
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał Stach[qb]

Dear gamebookers customer,
We would like to shortly inform you of a change in our Asian Handicap settlement procedures. When a 50% portion or the full stake of an Asian Handicap bet is refunded a fee of 5% will be deducted from the refund amount.

Ten buk już dawno zszedł na psy. Ale teraz to już przesada. [/qb]
To rzeczywiście wstyd

#57079 10/04/2004 01:44
Dołączył: May 2003
Posty: 141
R
member
member
R Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 141
Quote
Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Stach[qb]

Dear gamebookers customer,
We would like to shortly inform you of a change in our Asian Handicap settlement procedures. When a 50% portion or the full stake of an Asian Handicap bet is refunded a fee of 5% will be deducted from the refund amount.

Ten buk już dawno zszedł na psy. Ale teraz to już przesada. [/qb]
To rzeczywiście wstyd[/qb]
czy mógłby ktoś to dokładnie przetłumaczyć

#57080 10/04/2004 02:08
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
W przypadku gdy z asiana dostajesz zwrot połowy stawki, GB będzie pobierać 5% prowizji od tego zwrotu.

#57081 10/04/2004 02:18
Dołączył: Nov 2001
Posty: 167
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 167
Oryginalnie wysłał Stach

Dear gamebookers customer,
We would like to shortly inform you of a change in our Asian Handicap settlement procedures. When a 50% portion or the full stake of an Asian Handicap bet is refunded a fee of 5% will be deducted from the refund amount.

Ten buk już dawno zszedł na psy. Ale teraz to już przesada.
--------------------------------------------------------------------------------

To rzeczywiście wstyd
--------------------------------------------------------------------------------

czy mógłby ktoś to dokładnie przetłumaczyć



W przypadku gdy z asiana dostajesz zwrot połowy stawki, GB będzie pobierać 5% prowizji od tego zwrotu.


nawet z calego zwrotu tez bedzie prowizja
When a 50% portion or the full stake...

#57082 10/04/2004 02:23
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Chyba ślepnę już <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Nie zauważyłem tego: or the full

#57083 10/04/2004 02:24
Dołączył: May 2003
Posty: 141
R
member
member
R Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 141
czy mógłby mi ktoś pomóc wypłacić pieniądze na karte z GB. nędzie to moja pierwsza wypłata i dlatego chyba na karte musze wypłacić wysokość kasy jaką wpłaciłem za pomocą tej karty. mam ekarte mbanku, jeśli mozna proszę o kontakt na gg 2112926 jeszcze raz proszę o pomoc

#57084 10/04/2004 14:30
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
Wie ktoś co się dzieje. Loguje się do GB i nie mam sianka, nawet nie jest podany stan 0,00 z drugiej strony, to co było na koncie nadal jest, bo wypłacić mogę, ale stawiać ni c***a - też tak macie?

#57085 10/04/2004 17:00
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
to samo, nie pokazuje stanu konta a przy probie postawienia na coc wywala komunikat "your bet slip is full" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#57086 10/04/2004 17:21
Dołączył: Mar 2003
Posty: 65
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 65
Quote
Oryginalnie wysłał gruda:
[qb]to samo, nie pokazuje stanu konta a przy probie postawienia na coc wywala komunikat "your bet slip is full" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
"Tools" choose "Internet Options". Afterwords, select "Advanced" and in the "HTTP 1.1 settings" enable the "Use HTTP 1.1 through proxy connections" option. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#57087 10/04/2004 17:37
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
Rozkminiłem to - otworzyłem jeszcze raz, z wyborem językowym, kliknąłem angielski i było oki.

#57088 10/04/2004 19:40
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
dzieki bibsen - poszlo, choc teraz juz dziala normalnie

#57089 11/04/2004 00:46
Dołączył: Dec 2001
Posty: 20
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 20
Witam wszystkich uczestników forum.

Mam pytanie do Conrada odnosnie GB jako, że on jest najbliżej zródła - z całym szacunkiem dla innych.

1. Czy w GB można grać za PLN

O ile wiem potencjalna gra w walucie polskiej jest możliwa dzięki "moneybookers.com". Gracz przelewa PLN z jego osobistego konta (np. w mbanku) do Deutsche Banku, który jest rezydenten "moneybookers" w Polsce. Dopiero z konta MB pieniadze sa przelewane na konto GB.
Interesuje mnie czy zakład będzie rozliczany w naszej walucie czy będzie przeliczany na euro (jesli tak to po jakim kursie) i tak naprawde gra się w euro.

Jesli obstawianie w PLN jest już faktem, to jaka jest minimalna stawka na zakład i jakie sa koszty takiej transakcji?

Z góry dziękuje za odpowiedz i zycze wszystkim jak najwyższych wygranych.

#57090 11/04/2004 18:34
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Mam pytanie odniosnie poleconych.
Kolega zapisal sie nas moj link, wplcil 5 euro z MoneyBookersa. Wysłal kupon, nawet trafił mecze. A ja jak niewidze bonusa, tak niewidze. Co jest grane?

Ktoś mi mówił że ma mo kumpel wejsc w dział refferl friend, a pozniej ma wejsc w Who referred you i tam wpisac moj numer ID. Ale on ma to miesjce martwe.
Prosze wiec was o jaks porade jak mam uzyskac bonus.

#57091 11/04/2004 21:09
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał _Goldi_:
[qb]Ale on ma to miesjce martwe.
[/qb]
Prawdopodobnie zapisał się (może nawet nieświadomie) przez link referencyjny kogoś innego. W takim przypadku podanie, jako polecającego, innej osoby nie jest już możliwe.

#57092 11/04/2004 22:06
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
nie pod kogos innego,bo podemnie i ja mam jego w referelach i napisane mam PENDING ! na 100% jest pod moim linkiem

#57093 11/04/2004 23:40
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
A tak swoją drogą odpowie mi może ktoś na nurtujące mnie pytanie, czy esemesy w GB są za frico, czy może tak jak w expekcie jest jakaś darmowa pula, a później ściągają z konta (kiedys kasowali po 50 groszy) ?

#57094 12/04/2004 00:11
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
Założyłem niedawno konto na GB. A potem przypomniało mi się, że wcześniej też założyłem. Są to konta założone na tą samą osobę, a ostatnio przeczytałem, że nie można mieć 2 kont, choć ja żadnego z nich jeszcze nie używałem - chce wpłacić pieniądze na to "nowsze". Gdzie mam do nich napisać, co w mailu napisać i czy to w ogóle poskutkuje ?

Pozdrawiam

#57095 12/04/2004 00:13
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Quote
Oryginalnie wysłał Daimler:
[qb]A tak swoją drogą odpowie mi może ktoś na nurtujące mnie pytanie, czy esemesy w GB są za frico, czy może tak jak w expekcie jest jakaś darmowa pula, a później ściągają z konta (kiedys kasowali po 50 groszy) ?[/qb]
smsy sa darmo ale tylko na zaklady za 5euro w gore...

#57096 12/04/2004 00:15
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Quote
Oryginalnie wysłał Blazzz:
[qb]Założyłem niedawno konto na GB. A potem przypomniało mi się, że wcześniej też założyłem. Są to konta założone na tą samą osobę, a ostatnio przeczytałem, że nie można mieć 2 kont, choć ja żadnego z nich jeszcze nie używałem - chce wpłacić pieniądze na to "nowsze". Gdzie mam do nich napisać, co w mailu napisać i czy to w ogóle poskutkuje ?

Pozdrawiam[/qb]
napisz to co tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> powinno poskutkowac... przeciez im bardziej zalezy zebys u nich gral niz Tobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, betowiec, rymoholik, Sensei, forty, $-man, alfa, burbon, aker), 3,237 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,563
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1