Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#57117 16/04/2004 01:22
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
#57118 17/04/2004 13:36
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Chciałbym pwoiedziec (albo sei wyzalic) ze gamebookers sa OK jezeli chodzi o oferte i ogolnie kursy ale tylko na wybrane mecze. dzisiaj chcialem zagrac pewien mecz okazalo sie ze go zdjeli patrze na lige turecka tam tez pewien mecz zdjeaty wkurzony wchodze na serie A a tam tez pewein mecz zdjety. W****ilem sie nie przecietnie.
napisalem im meila o 6.30 dzis rano ze chce przelac pewna sume pieniedzy na konto w moneybokerzeby stamtad przelac do eurobet albo betfair (dolaczylem skan paszportu) i czekam do teraz i dupa. Nie wiem ile bede czekal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
A mecze mi pewnie kolo nosa przejda.
Chlopaki sa cwane zdejmuja te mecze ktore im sie nie podobaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Ciekawe czy mi chociaz dzis wyplaca te pienaidze na moneybookers. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#57119 17/04/2004 14:06
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
To prawda GB dmucha na zimne, a jak sie dowiedza o jakims mozliwym przekrecie to sa pierwszym bukiem, ktory go usuwa lub daja mozliwosc zagrania go tylko jako singla, dlatego ciezko u nich cokolwiek zagrac z takich okazji.

#57120 17/04/2004 16:06
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
daddycool jeżeli chodzi Ci o mecz Serie A Chievo-Reggina to 95% buków go zdjęło

#57121 17/04/2004 16:45
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Teraz to juz sie tak wkruwilem ze bania mala zdjeli mecz poloni !!!!!!!!! POJEBY maksymalne. ****a nei mam co grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#57122 17/04/2004 17:00
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Wlasnie zagralem grubo Amice i tez wycofali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Chyba zmienia kurs i znowu wystawią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#57123 17/04/2004 17:04
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał zoRro:
[qb]Wlasnie zagralem grubo Amice i tez wycofali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Chyba zmienia kurs i znowu wystawią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
hehe, tak jak myślałem. Byłem ostatnim, ktory zagrał po 1.21. Od teraz po 1.18

#57124 18/04/2004 13:34
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
GB rezygnuje w ten weekend z prowizji przy zakładach p2p na mecze premier league.

#57125 21/04/2004 01:15
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
co sie stalo ze z gb nie mozna wyplacic na mb tylko na karte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#57126 22/04/2004 01:02
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Siema

Mam taki oto problem z Gamebookers. Dzis wplacilem do nich kase poprzez Moneybookers i spoko pojawila sie kwota w gamebookers. Zalogowalem sie 3 godziny pozniej - kasy juz nie ma!Na moneybookers jej nie ma, w Gamebookers tez jej juz nie ma, a gdy wlaze w historie transakcji jest tylko przelew ktory przyszedl z Moneybookers. Wiec gdzie ta kasa???Nerwy mnie specjalne nie biora bo to niewiele kasy ale gdzie ona jest???Pozdro

#57127 22/04/2004 12:44
Dołączył: Jul 2002
Posty: 50
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 50
Loguje się dzisiaj do GB i pojawia mi się komunikat że moje hasło straciło ważność i proszą o uzupełnienie danych i podanie nowego hasła. Pisze że jest to bezpieczne połączenie ale explorer nie pokazuje iz jest to bezpieczne połaczenie. W związku z tym mam pytanie czy ktoś miał już taki przypadek i czy jest to normalne czy po prostu załapałem jakiegoś wirusa czy trojana i przenosi mnie na jakąś dziwna stronę zeby wyciągnąć hasło i nr karty kredytowej. Takie próby zdobycia hasła to normalka przy końcie E-gold i zastanawiam się czy zaczyna się to samo z bukami. Z góry dzięki za odpowiedz.
wwwoland

#57128 22/04/2004 12:57
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał wwwoland:
[qb]Loguje się dzisiaj do GB i pojawia mi się komunikat że moje hasło straciło ważność i proszą o uzupełnienie danych i podanie nowego hasła. Pisze że jest to bezpieczne połączenie ale explorer nie pokazuje iz jest to bezpieczne połaczenie. W związku z tym mam pytanie czy ktoś miał już taki przypadek i czy jest to normalne czy po prostu załapałem jakiegoś wirusa czy trojana i przenosi mnie na jakąś dziwna stronę zeby wyciągnąć hasło i nr karty kredytowej. Takie próby zdobycia hasła to normalka przy końcie E-gold i zastanawiam się czy zaczyna się to samo z bukami. Z góry dzięki za odpowiedz.
wwwoland[/qb]
to napewno nie gb, ale dla wszelkiej pewności napisz do nich maila

#57129 22/04/2004 13:50
Dołączył: Jul 2002
Posty: 50
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 50
Właśnie dostałem odpowiedz z GB i jak piszą ze względów bezpieczeństwa hasła po pewnym czasie tracą ważność i wtedy po zalogowaniu pojawia się prosba o zmianę hasła. Jeśli nie zmienimy hasła nadal pozostaje ono ważne ale przy logowaniach będzie się pojawiał komunikat o potrzebie zmiany hasłą i będziemy przenoszeni do sekcji My Data. Tak więc nie ma obaw i można spokojnie zmieniać hasło (jesli się chce). Nie podali tylk opo jakim czasie hasło traci ważność i co ile będziemy musieli je zmieniać.
wwwoland

#57130 22/04/2004 14:02
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Miałem to samo i spokojnie zmieniłem sobie hasło... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#57131 22/04/2004 15:01
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
PROSZĘ O POMOC!!!!!!!

Mam taki oto problem z Gamebookers!

Po zalogowaniu sie na ich strone albo nie ma mojej kasy albo po odswiezeniu dopiero jest albo i jej nie ma, albo dopiero za powiedzmy 10 logowaniem. Problem jest taki ze co chwila wyskakuja mi bledy na stronie. Czy to moja wina czy ich??Jesli juz pojawi sie kwota mojej kasy probuje obstawic klikam confirm bet i nic sie nie dzieje albo jak probuje odswiezyc stan konta(update balanca) nie dzieje sie nic tylko blad na stronie.

Czy jest to moja wina czy ich??Przeinstalowalem juz dwa razy Jave ale nic to nie dalo

Z gory dzieki za rady pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#57132 22/04/2004 16:35
Dołączył: Dec 2003
Posty: 192
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 192
Macie możliwość wysłania z GB na moneybookers ??

Jak to się robi ??

#57133 22/04/2004 16:41
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Withdraw - Wpisujesz sumę - Zaznaczasz Bank Transfer.

#57134 22/04/2004 18:40
Dołączył: Dec 2003
Posty: 192
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 192
Jak zmienić email w GB ???

Bo mam inny niż w moneybookers
a Moneybookers nie chce mi przyjąć @tlen.pl

#57135 23/04/2004 10:22
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Quote
Oryginalnie wysłał Krzycho:
[qb]Jak zmienić email w GB ???

Bo mam inny niż w moneybookers
a Moneybookers nie chce mi przyjąć @tlen.pl[/qb]
Nic nie zmieniaj w GB tylko dodaj sobie nowy adres email w Moneybookers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#57136 23/04/2004 13:55
Dołączył: Dec 2003
Posty: 192
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 192
Quote
Oryginalnie wysłał Don:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Krzycho:
[qb]Jak zmienić email w GB ???

Bo mam inny niż w moneybookers
a Moneybookers nie chce mi przyjąć @tlen.pl[/qb]
Nic nie zmieniaj w GB tylko dodaj sobie nowy adres email w Moneybookers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Tylko że mam dodany xxxx@o2.pl i nie mogę dodać xxxx@tlen.pl bo MB nie przyjmuje mi pisząc że ten adres już jest na liście.
Ale nie jestem pewien czy mi pieniadze z GB do MB przejdą???

Przelałem minimalną wczoraj o 15:00 to do dziś ich nie mam.
Jak długo idą pieniądze z GB do MB ???

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, rafal08, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, Akhu, alfa, aker, forty, kamel), 2,748 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,921
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1