|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
Chciałbym pwoiedziec (albo sei wyzalic) ze gamebookers sa OK jezeli chodzi o oferte i ogolnie kursy ale tylko na wybrane mecze. dzisiaj chcialem zagrac pewien mecz okazalo sie ze go zdjeli patrze na lige turecka tam tez pewien mecz zdjeaty wkurzony wchodze na serie A a tam tez pewein mecz zdjety. W****ilem sie nie przecietnie. napisalem im meila o 6.30 dzis rano ze chce przelac pewna sume pieniedzy na konto w moneybokerzeby stamtad przelac do eurobet albo betfair (dolaczylem skan paszportu) i czekam do teraz i dupa. Nie wiem ile bede czekal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> A mecze mi pewnie kolo nosa przejda. Chlopaki sa cwane zdejmuja te mecze ktore im sie nie podobaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ciekawe czy mi chociaz dzis wyplaca te pienaidze na moneybookers. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9 |
To prawda GB dmucha na zimne, a jak sie dowiedza o jakims mozliwym przekrecie to sa pierwszym bukiem, ktory go usuwa lub daja mozliwosc zagrania go tylko jako singla, dlatego ciezko u nich cokolwiek zagrac z takich okazji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
daddycool jeżeli chodzi Ci o mecz Serie A Chievo-Reggina to 95% buków go zdjęło
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
Teraz to juz sie tak wkruwilem ze bania mala zdjeli mecz poloni !!!!!!!!! POJEBY maksymalne. ****a nei mam co grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Wlasnie zagralem grubo Amice i tez wycofali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Chyba zmienia kurs i znowu wystawią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał zoRro: [qb]Wlasnie zagralem grubo Amice i tez wycofali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Chyba zmienia kurs i znowu wystawią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] hehe, tak jak myślałem. Byłem ostatnim, ktory zagrał po 1.21. Od teraz po 1.18
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
GB rezygnuje w ten weekend z prowizji przy zakładach p2p na mecze premier league.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
co sie stalo ze z gb nie mozna wyplacic na mb tylko na karte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
Siema
Mam taki oto problem z Gamebookers. Dzis wplacilem do nich kase poprzez Moneybookers i spoko pojawila sie kwota w gamebookers. Zalogowalem sie 3 godziny pozniej - kasy juz nie ma!Na moneybookers jej nie ma, w Gamebookers tez jej juz nie ma, a gdy wlaze w historie transakcji jest tylko przelew ktory przyszedl z Moneybookers. Wiec gdzie ta kasa???Nerwy mnie specjalne nie biora bo to niewiele kasy ale gdzie ona jest???Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2002
Posty: 50 |
Loguje się dzisiaj do GB i pojawia mi się komunikat że moje hasło straciło ważność i proszą o uzupełnienie danych i podanie nowego hasła. Pisze że jest to bezpieczne połączenie ale explorer nie pokazuje iz jest to bezpieczne połaczenie. W związku z tym mam pytanie czy ktoś miał już taki przypadek i czy jest to normalne czy po prostu załapałem jakiegoś wirusa czy trojana i przenosi mnie na jakąś dziwna stronę zeby wyciągnąć hasło i nr karty kredytowej. Takie próby zdobycia hasła to normalka przy końcie E-gold i zastanawiam się czy zaczyna się to samo z bukami. Z góry dzięki za odpowiedz. wwwoland
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał wwwoland: [qb]Loguje się dzisiaj do GB i pojawia mi się komunikat że moje hasło straciło ważność i proszą o uzupełnienie danych i podanie nowego hasła. Pisze że jest to bezpieczne połączenie ale explorer nie pokazuje iz jest to bezpieczne połaczenie. W związku z tym mam pytanie czy ktoś miał już taki przypadek i czy jest to normalne czy po prostu załapałem jakiegoś wirusa czy trojana i przenosi mnie na jakąś dziwna stronę zeby wyciągnąć hasło i nr karty kredytowej. Takie próby zdobycia hasła to normalka przy końcie E-gold i zastanawiam się czy zaczyna się to samo z bukami. Z góry dzięki za odpowiedz. wwwoland[/qb] to napewno nie gb, ale dla wszelkiej pewności napisz do nich maila
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2002
Posty: 50 |
Właśnie dostałem odpowiedz z GB i jak piszą ze względów bezpieczeństwa hasła po pewnym czasie tracą ważność i wtedy po zalogowaniu pojawia się prosba o zmianę hasła. Jeśli nie zmienimy hasła nadal pozostaje ono ważne ale przy logowaniach będzie się pojawiał komunikat o potrzebie zmiany hasłą i będziemy przenoszeni do sekcji My Data. Tak więc nie ma obaw i można spokojnie zmieniać hasło (jesli się chce). Nie podali tylk opo jakim czasie hasło traci ważność i co ile będziemy musieli je zmieniać. wwwoland
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Miałem to samo i spokojnie zmieniłem sobie hasło... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
PROSZĘ O POMOC!!!!!!!
Mam taki oto problem z Gamebookers!
Po zalogowaniu sie na ich strone albo nie ma mojej kasy albo po odswiezeniu dopiero jest albo i jej nie ma, albo dopiero za powiedzmy 10 logowaniem. Problem jest taki ze co chwila wyskakuja mi bledy na stronie. Czy to moja wina czy ich??Jesli juz pojawi sie kwota mojej kasy probuje obstawic klikam confirm bet i nic sie nie dzieje albo jak probuje odswiezyc stan konta(update balanca) nie dzieje sie nic tylko blad na stronie.
Czy jest to moja wina czy ich??Przeinstalowalem juz dwa razy Jave ale nic to nie dalo
Z gory dzieki za rady pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 192
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 192 |
Macie możliwość wysłania z GB na moneybookers ??
Jak to się robi ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Withdraw - Wpisujesz sumę - Zaznaczasz Bank Transfer.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 192
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 192 |
Jak zmienić email w GB ???
Bo mam inny niż w moneybookers a Moneybookers nie chce mi przyjąć @tlen.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Oryginalnie wysłał Krzycho: [qb]Jak zmienić email w GB ???
Bo mam inny niż w moneybookers a Moneybookers nie chce mi przyjąć @tlen.pl[/qb] Nic nie zmieniaj w GB tylko dodaj sobie nowy adres email w Moneybookers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 192
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 192 |
Oryginalnie wysłał Don: [qb] Oryginalnie wysłał Krzycho: [qb]Jak zmienić email w GB ???
Bo mam inny niż w moneybookers a Moneybookers nie chce mi przyjąć @tlen.pl[/qb] Nic nie zmieniaj w GB tylko dodaj sobie nowy adres email w Moneybookers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Tylko że mam dodany xxxx@o2.pl i nie mogę dodać xxxx@tlen.pl bo MB nie przyjmuje mi pisząc że ten adres już jest na liście. Ale nie jestem pewien czy mi pieniadze z GB do MB przejdą??? Przelałem minimalną wczoraj o 15:00 to do dziś ich nie mam. Jak długo idą pieniądze z GB do MB ???
|
|
|
Link skopiowany do schowka