Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#5714839 15/01/2013 14:36
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165

Bonus: Unibet
Ojro #5714841 15/01/2013 14:37
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Lance zrobił w końcu to co powinien już dawno dawno temu...

Armstrong przyznał się do dopingu! [eurosport.onet.pl]

nie mi go oceniać...

Ojro #5715232 15/01/2013 18:01
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Czerwony - skazani za doping, Żółty - zamieszani w doping, Zielony - prawdopodobni zwycięzcy

[Linked Image]

Ojro #5715434 15/01/2013 22:59
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Przypomniałeś mi tym datami, jedną postać. A dokładnie "Pirata". Ojj szkoda,że nie ma już takich wyścigów jak za jego czasów. Mimo,że miał problemy z dopingiem, to jako młodziak pamiętam jego szarże w górach i chęć zwycięstwa. Nie było czekania do ostatnich 2km i ataku, jak teraz się stosuje i wygrane o 5s na mecie...

Szkoda, w walentynki będzie 9 rocznica jego śmierci, aż włączyłem sobie jego niektóre etapy i łezka się w oku kręci

Marco [*]

Ojro #5743045 01/02/2013 04:30
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Rasmussen, znany także jako "Kurczak", przyznał się do brania dopingu w latach 1998-2010, czyli przez 12 lat. Najlepsze że go nigdy nie złapali, a wtedy jak go wywalili z TdF gdy prowadził to nie było bezposrednio za doping, tylko za kłamstwa co do miejsca swojego pobytu.

Frank Schleck zawieszony na rok za doping, nie pojedzie w najbliższym Tourze w 2013 r. Ciekawe kiedy Andy'ego złapią.

Ojro #5762023 14/02/2013 17:12
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Jest jakiś live do Tour of Oman?

Ojro #5792452 10/03/2013 01:38
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
http://sport.interia.pl/kolarstwo/news-tirreno-adriatico-polak-nowym-liderem,nId,941194
aplauz

Ojro #5796688 12/03/2013 17:29
Dołączył: Feb 2013
Posty: 95
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Feb 2013
Posty: 95
Tirreno-Adriatico 7 etap:
Kwiatkowski-Castroviejo 1 1.42 Unibet 3/10
Cancellara-Boom 1 + Kreuziger-Sanchez 1 1.66 Betsafe 1.5/10

Ojro #5796940 12/03/2013 21:14
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Michał Kwiatkowski 4 w Tirreno-Adriatico!!

Zaledwie 1 sekundę stracił do Contadora shocked

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Robert Gesink - Benat Intxausti
Typ: 2
Kurs: 1.46

Benat Intxausti zdobył wczoraj koszulkę lidera. Powyższe powinno zmobilizować Hiszpana do jeszcze mocniejszej walki o czołowe lokaty w klasyfikacji generalnej Giro d'Italia. Do tego niezbędne jest przyzwoite przejechanie dzisiejszej czasówki. Jeśli przeanalizować starty zawodnika Movistaru to w wyścigach, w których zajmuje wysokie lokaty zawsze czasówki kończy w top 10 lub co najgorzej w top 20. Z u Gesinka jazda indywidualna na czas to pięta Achillesowa, która w przeszłości uniemożliwiła mu osiągniecie kilku wartościowych wyników. Jednocześnie w tej materii zbyt wiele nie zmieniło się na plus u Holendra, dlatego też stawiam na zdecydowane zwycięstwo Hiszpana w tej parze.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Giro d'Italia, Etap 10
Bradley Wiggins - Ryder Hesjedal
Typ: Bradley Wiggins
Kurs: 1.51

Jak na razie Wiggins jedzie w Giro jak baba, ale ma przy tym trochę pecha. Zaliczył już kilka spektakularnych upadków na deszczowych etapach, a jak mówi stara kolarska zasada w pierwszym tygodniu wyścig można przegrać, ale nie wygrać. Dlatego też choć czasówka nie zapewniła mu aż takiej przewagi jakiej by sobie życzył, to warto zauważyć, iż na ostatnim kilometrze czasówki, który wiódł mocno pod górę zaprezentował się doskonale, odrabiając znaczną cześć straty. Z kolei Hesjedal prezentuje się słabiutko i daleko mu do formy sprzed roku. Na czasówce stracił sporo, zaś na kończącym podjeździe nie błyszczał. Dlatego też zakładam, że jeśli Wiggo nie straci na zjeździe z pierwszej górki, to wespół z Uranem i Henao na ostatnim wzniesieniu nada wystarczająco mocne tempo by zgubić Kanadyjczyka.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Ładny typ, Hesjedal dziś się w ogóle nie liczył. Sky chyba jednak stawia na Urana. No i niesamowita jazda Polaków, szkoda że Niemiec musiał pomóc, bo miał moc. Jutro też meta pod górkę (choć sporo mniejszą) i może być ciekawie. A potem bardzo ciekawa sobota i niedziela, gdzie już może się sporo wyjaśnić. Trzymam kciuki za Polaków, bo jadą najlepszy Tour od Zenona Jaskuły.

Ojro #5874915 23/05/2013 16:13
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Panowie dzisiaj obowiązkowo KOLARSTWOOOO popołudniu.

Czasówka pod górkę!!! Niemiec i Majka walczą o 1 dziesiątkę a Przemek dodatkowo o nawet trójkę!

smaczku dodaje fakt, iż komentatorem jest Jaroński (Wyrzykowski będzie dopiero na TdF)

kier

Ojro #5874929 23/05/2013 16:21
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carlos Betancour - Rafał Majka
Typ: 2
Kurs: 2.10

Betancour kilka dni temu odebrał białą koszulkę lidera klasyfikacji młodzieżowej Rafałowi. Jednak po dzisiejszej górskiej czasówce może się to zmienić. Polak podkreśla doniosłość dzisiejszego etapu, z uwagi na to, że dwa następne mogą zostać okrojone z uwagi na trudne warunki atmosferyczne. Dlaczego warto stawiać na Majkę, mimo że na ostatnich górskich etapach lepiej prezentował się Kolumbijczyk. Przede wszystkim z uwagi na to, że na pierwszej czasówce nasz reprezentant spisał się o grubo ponad minutę lepiej od rywala. Ponadto Betancour jest zawodnikiem, który potrafi mocno przyspieszyć, ale z utrzymaniem wysokiego tempa na dłuższym dystansie ma już problemy. Dlatego też w mojej ocenie to Rafał jest faworytem w tej parze.

Ojro #5875012 23/05/2013 17:02
Dołączył: Feb 2013
Posty: 95
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Feb 2013
Posty: 95
Kangert-Visconti 1 + Cataldo-Knees 1 1.50 3/10

Ojro #5875103 23/05/2013 18:11
Dołączył: Feb 2013
Posty: 95
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Feb 2013
Posty: 95
Kangert-Navardauskas 1 1.40 2/10

Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
dziś tak na żywioł trafione bo na szybko po robocie na live w ostatniej chwili etap 18 - Evans 10 place or worse @10 piwo

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Polacy pojechali w miarę dobrze. Majka odzyskał koszulkę młodzików piwo

jutro etap typu 'high mountain'. Z tego co widziałem dwa wielkie podjazdy, drugi finiszowy.

Lubię jazdę Niemca na tym wyścigu, i wg mnie ma spore szanse być wysoko.

Ojro #5875904 24/05/2013 12:44
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Rafał Majka - Robert Gesink
Typ: 1
Kurs: 1.50

Dziś raz jeszcze gram na Rafała. Polak zapewne będzie ganiał się po górkach z Betancourem, który jest jego głównym rywalem w walce o klasyfikację najlepszego młodzieżowca. Obaj są w bardzo dobrej formie. Jednocześnie tracą prawie minutę do Niemca oraz prawie dwie minuty do Scarponiego, także wątpię by Lampre, które nadaje ton jazdy w górach, jakoś mocno ich pilnowało. Z kolei Gesink na wczorajszej czasówce był dopiero 29 ze stratą do Polaka 1:30. Także jeśli Holender nie zabierze się do jakiejś ucieczki, to wątpliwe by wytrzymał tempo Majki.

Ojro #5876072 24/05/2013 16:57
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Panowie,

Niestety etap 19 odwołany !!!
http://eurosport.yahoo.com/news/giro-ditalia-two-major-climbs-cut-stage-19-191349894.html

Jutro może być podobnie mad

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, aker, latajaca_holenderka, burbon, forty, betowiec), 584 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,578
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1