Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
#57197 03/06/2004 15:44
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał PAWi:
[qb]Teraz ja mam pytanko zwiazane z livebettingiem.
Troche sie w tym nie moge polapac, jak chce ja wystawic jakis mecz zalozmy z kursem 1.50 na zwyciestwo gospodarzy i preznaczyc na to pule 10 euro i jak ten mecz zakonczy sie oczywiscie wynikiem innym niz 1 zebym wygral <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mam nadzieje ze sie polapie w tym co pisze ;-) To wtedy biore offer 1x2-1 1.5 i stawka 10? a reserve odd co to jest? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
jeżeli chodzi o wystawianie to się zgadza, reserve: jeżeli kurs na dane zdarzenie Cię nie zadowala jest np. 1,55 to mozesz zarezerwowac np. za 1,60. Jak ktos wystawi taką ofertę to od razu zagrasz.

Bonus: Unibet
#57198 03/06/2004 19:00
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał zoRro:
[qb]jeżeli chodzi o wystawianie to się zgadza, reserve: jeżeli kurs na dane zdarzenie Cię nie zadowala jest np. 1,55 to mozesz zarezerwowac np. za 1,60. Jak ktos wystawi taką ofertę to od razu zagrasz.[/qb]
no dobra to teraz w zwiazku z tym nastepne pytanko...
wystawie cos z kursem 1,55 za 5 euro TYP: 1 i ktos wezmie ode mnie ten zaklad, wygraja gospodarze i co - wtedy ja dostaje pieniadze czy ten ktos tak mysle ze ten ktos:))?
i co on dostaje z mojego konta 1,55 * 5 euro minus prowizja GB? a jak ja wygram to ile i z czyjej puli dostaje:)

#57199 03/06/2004 19:29
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
bys chiciaz raz spojrzal na strone p2p i sprobowal wystawic to bys wiedzial ile jest do stracenia ile do wygrania.

jesli wystawiasz 1.55 za 5 i ktos wezmie i gospodarze wygraja to ty tracisz na rzecz kogos kto obstawi 0.55*5 minus prowizje. jesli gospodarz nie wygra to dostajesz od tego kolesia 5euro minus prowizje.

#57200 03/06/2004 19:29
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Jeżeli wygrają to wypłacasz wygraną (5 EUR * 0,55) powiększoną o prowizję, jeżeli przegrają zgarniasz stawkę pomniejszoną o prowizję

#57201 03/06/2004 19:47
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał zoRro:
[qb]Jeżeli wygrają to wypłacasz wygraną (5 EUR * 0,55) powiększoną o prowizję, jeżeli przegrają zgarniasz stawkę pomniejszoną o prowizję[/qb]
no to dla mnie co za interes wystawiac takie cos skoro ja dostaje tylko zwrot stawki i to jeszcze pomniejszona o prowizje?

#57202 03/06/2004 20:03
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
nie dostajesz zwrotu stawki, tylko dostajesz stawke osoby ktora wziela twoja oferte.

#57203 03/06/2004 20:09
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
maycj : zagladalem tam, ale chcialems ie upewnic, lepiej zapytac niz pozniej w brode sobie pluc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

zoRro & maycj dzieki za wyjasnienie tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#57204 03/06/2004 21:23
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Capriati J. v Myskina A. 03 Jun 16:35 1 2 (to win) @ 3.00
wystawilem zaklad testowy 1 E kurs 3.0 na 1
W meczu padla 2 i dostalem 0.96 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#57205 03/06/2004 21:26
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
prawidlowo... prowizja jest chyba 4,25%

#57206 05/06/2004 04:22
Dołączył: May 2004
Posty: 113
D
member
member
D Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 113
wie ktos może czy gamebookers zezwala na płacenie ludziom za zapisanie sie z referral linka?

#57207 05/06/2004 04:43
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał darkog:
[qb]wie ktos może czy gamebookers zezwala na płacenie ludziom za zapisanie sie z referral linka?[/qb]
zakreciles stary jak *&^....sprecyzuj dokladnie..

#57208 05/06/2004 06:10
Dołączył: May 2004
Posty: 113
D
member
member
D Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 113
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał darkog:
[qb]wie ktos może czy gamebookers zezwala na płacenie ludziom za zapisanie sie z referral linka?[/qb]
zakreciles stary jak *&^....sprecyzuj dokladnie..[/qb]
chodzi o to czy gamebookers zezwala mi na zapłacenie komuś żeby sie zapisał podemną (przykładowo płace osobie 5euro za to że sie zapisze podemną i zrobi 5euro depozytu a ja dostaje 10euro bonusu) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#57209 05/06/2004 07:24
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
A g.... ich to obchodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Chyba, że zamierzasz do nich napisać w tej sprawie i robić sobie dodatkowe komplikacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#57210 05/06/2004 15:13
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
Ile czasu czeka sie po zakonczonym (wygranym) zakladzie w Gamebookers na dodanie pieniedzy do konta z ktorego wysyla sie zaklady ?

#57211 05/06/2004 15:15
Dołączył: May 2004
Posty: 628
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 628
Da sie przesylac na gamebookers pieniadze z jednego konta gracza na konto innego gracza ??

#57212 05/06/2004 15:22
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
Da sie. Wybierasz "withdraw" i dalej "Payfriend". Musisz znac mail lub username osoby na konto ktorej chcesz przelac pieniadze.
Pozdrawiam

#57213 05/06/2004 15:36
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
ponawiam pytanie : Ile czasu czeka sie po zakonczonym (wygranym) zakladzie w Gamebookers na dodanie pieniedzy do konta z ktorego wysyla sie zaklady ?

#57214 05/06/2004 15:41
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
witam mam pytanko.
mam konto bankowe w Lukas Banku i chcialbym dokonac wplaty na BW.
Chodzi mi o to ze gdy wybralem w BW bank transfer to wyswietlilo mi wsyztskie dane jakie sa mi potrzebne i teraz czemu ich numer konta bankowego jest taki krotki??
i po co jest kod banku i Numer odniesienia (cel wpłaty)??

#57215 06/06/2004 03:01
Dołączył: Dec 2002
Posty: 94
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 94
Witam
Mam prosbe, czy ktos moglby mi powiedziec, jak GB liczy undery/overy w hokeju czy liczy sie tylko regulaminowy czas, czy tez dogrywka. Pytam bo postawilem ostatnio w meczu Tampa - Calgary na under 4,5. Bylo 2:2 i dogrywka, w ktore przeciez kurna wiadomo, ze bramka pasc musiala bo to play-offy.
No i undera mi nie zaliczyli. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Pozdrawiam

#57216 06/06/2004 03:28
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Nie no gizior nie załamuj ludzi. No pewnie że w*******iłeś. Jeśli na money line masz do wyboru tylko 2 możliwości, to wiadomo zakład liczy się razem z dogrywką.

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Sensei, aker, forty, 11kera11, latajaca_holenderka, betowiec, $-man, alfa, rymoholik, Lukasz111, Akhu), 2,630 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,060
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1