|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał PAWi: [qb]Teraz ja mam pytanko zwiazane z livebettingiem. Troche sie w tym nie moge polapac, jak chce ja wystawic jakis mecz zalozmy z kursem 1.50 na zwyciestwo gospodarzy i preznaczyc na to pule 10 euro i jak ten mecz zakonczy sie oczywiscie wynikiem innym niz 1 zebym wygral <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mam nadzieje ze sie polapie w tym co pisze ;-) To wtedy biore offer 1x2-1 1.5 i stawka 10? a reserve odd co to jest? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] jeżeli chodzi o wystawianie to się zgadza, reserve: jeżeli kurs na dane zdarzenie Cię nie zadowala jest np. 1,55 to mozesz zarezerwowac np. za 1,60. Jak ktos wystawi taką ofertę to od razu zagrasz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
Oryginalnie wysłał zoRro: [qb]jeżeli chodzi o wystawianie to się zgadza, reserve: jeżeli kurs na dane zdarzenie Cię nie zadowala jest np. 1,55 to mozesz zarezerwowac np. za 1,60. Jak ktos wystawi taką ofertę to od razu zagrasz.[/qb] no dobra to teraz w zwiazku z tym nastepne pytanko... wystawie cos z kursem 1,55 za 5 euro TYP: 1 i ktos wezmie ode mnie ten zaklad, wygraja gospodarze i co - wtedy ja dostaje pieniadze czy ten ktos tak mysle ze ten ktos:))? i co on dostaje z mojego konta 1,55 * 5 euro minus prowizja GB? a jak ja wygram to ile i z czyjej puli dostaje:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
bys chiciaz raz spojrzal na strone p2p i sprobowal wystawic to bys wiedzial ile jest do stracenia ile do wygrania.
jesli wystawiasz 1.55 za 5 i ktos wezmie i gospodarze wygraja to ty tracisz na rzecz kogos kto obstawi 0.55*5 minus prowizje. jesli gospodarz nie wygra to dostajesz od tego kolesia 5euro minus prowizje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Jeżeli wygrają to wypłacasz wygraną (5 EUR * 0,55) powiększoną o prowizję, jeżeli przegrają zgarniasz stawkę pomniejszoną o prowizję
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
Oryginalnie wysłał zoRro: [qb]Jeżeli wygrają to wypłacasz wygraną (5 EUR * 0,55) powiększoną o prowizję, jeżeli przegrają zgarniasz stawkę pomniejszoną o prowizję[/qb] no to dla mnie co za interes wystawiac takie cos skoro ja dostaje tylko zwrot stawki i to jeszcze pomniejszona o prowizje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
nie dostajesz zwrotu stawki, tylko dostajesz stawke osoby ktora wziela twoja oferte.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
maycj : zagladalem tam, ale chcialems ie upewnic, lepiej zapytac niz pozniej w brode sobie pluc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
zoRro & maycj dzieki za wyjasnienie tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
Capriati J. v Myskina A. 03 Jun 16:35 1 2 (to win) @ 3.00 wystawilem zaklad testowy 1 E kurs 3.0 na 1 W meczu padla 2 i dostalem 0.96 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
prawidlowo... prowizja jest chyba 4,25%
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 113 |
wie ktos może czy gamebookers zezwala na płacenie ludziom za zapisanie sie z referral linka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał darkog: [qb]wie ktos może czy gamebookers zezwala na płacenie ludziom za zapisanie sie z referral linka?[/qb] zakreciles stary jak *&^....sprecyzuj dokladnie..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 113 |
Oryginalnie wysłał LuNo: [qb] Oryginalnie wysłał darkog: [qb]wie ktos może czy gamebookers zezwala na płacenie ludziom za zapisanie sie z referral linka?[/qb] zakreciles stary jak *&^....sprecyzuj dokladnie..[/qb] chodzi o to czy gamebookers zezwala mi na zapłacenie komuś żeby sie zapisał podemną (przykładowo płace osobie 5euro za to że sie zapisze podemną i zrobi 5euro depozytu a ja dostaje 10euro bonusu) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
A g.... ich to obchodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Chyba, że zamierzasz do nich napisać w tej sprawie i robić sobie dodatkowe komplikacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302 |
Ile czasu czeka sie po zakonczonym (wygranym) zakladzie w Gamebookers na dodanie pieniedzy do konta z ktorego wysyla sie zaklady ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 628
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 628 |
Da sie przesylac na gamebookers pieniadze z jednego konta gracza na konto innego gracza ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151 |
Da sie. Wybierasz "withdraw" i dalej "Payfriend". Musisz znac mail lub username osoby na konto ktorej chcesz przelac pieniadze. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302 |
ponawiam pytanie : Ile czasu czeka sie po zakonczonym (wygranym) zakladzie w Gamebookers na dodanie pieniedzy do konta z ktorego wysyla sie zaklady ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
witam mam pytanko. mam konto bankowe w Lukas Banku i chcialbym dokonac wplaty na BW. Chodzi mi o to ze gdy wybralem w BW bank transfer to wyswietlilo mi wsyztskie dane jakie sa mi potrzebne i teraz czemu ich numer konta bankowego jest taki krotki?? i po co jest kod banku i Numer odniesienia (cel wpłaty)??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2002
Posty: 94 |
Witam Mam prosbe, czy ktos moglby mi powiedziec, jak GB liczy undery/overy w hokeju czy liczy sie tylko regulaminowy czas, czy tez dogrywka. Pytam bo postawilem ostatnio w meczu Tampa - Calgary na under 4,5. Bylo 2:2 i dogrywka, w ktore przeciez kurna wiadomo, ze bramka pasc musiala bo to play-offy. No i undera mi nie zaliczyli. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Nie no gizior nie załamuj ludzi. No pewnie że w*******iłeś. Jeśli na money line masz do wyboru tylko 2 możliwości, to wiadomo zakład liczy się razem z dogrywką.
|
|
|
Link skopiowany do schowka