Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 46 z 95 1 2 44 45 46 47 48 94 95
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Originally Posted by dziura
JJ/bednarek zagraj debla ?

po wczorajszym Ci nie malo i nadal braniesz w to glowno jak deble?

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Josh Goodall @1,66 boks

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Nanek dawaj typy na dzis grin

a ten debel akurat dzis to dobra opcja tongue JJ musi odpoczac przed turniejami w europie ...

Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,945
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,945
Stephens 2:0
boks

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
za wczesnie jeszcze blush

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Originally Posted by madridista91
Josh Goodall @1,66 boks


do tego w triplu jeszcze Jouan, Gigounon, polecam

Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Stephens
Aga
Petrova/Srebotnik

boks

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
kursy na Andersona z wielkim Tomkiem cud miod marzenie tongue
zaraz pewnie Mlody mnie opierdoli grin

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by Uve87
kursy na Andersona z wielkim Tomkiem cud miod marzenie tongue
zaraz pewnie Mlody mnie opierdoli grin
Jak dla młodego to pewnie luzem chce byś pograł Kevina wink

tongue

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by Vilaggio
Stephens
Aga
Petrova/Srebotnik

boks

odwaznie grac Petrova po takim kursie jak graja z niezlym deblem i bardzo dobrze zgranym grin

fortuna dala cos takiego

Tsonga - Kavcic TB tak / nie @2.1 / @1.57

czy ja o czyms nie wiem ? ale gdzie oni tu tb widza grin ze taki kurs dali shocked

Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Originally Posted by Pindol
faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak,


Siegemund *4-0 i krecz przeciwniczki puke


skreczowała w singlu przy 0-4*, a teraz w deblu popierdziela. Przecież za takie coś kary powinny być albo zakaz gry w deblu, przecież kontuzje ma, tak? smirk

Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Originally Posted by Marczajka
Originally Posted by madridista91
Josh Goodall @1,66 boks


do tego w triplu jeszcze Jouan, Gigounon, polecam


tego meczu nie będzie, zwrot dostałem już za niego wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Jules wczoraj łamał się jak zapałki, jak nie będzie żadnych manewrów powinno się skończyć 2:0 dla Germaina

Dołączył: Sep 2011
Posty: 442
addict
addict
Dołączył: Sep 2011
Posty: 442
Originally Posted by Marczajka
Jules wczoraj łamał się jak zapałki, jak nie będzie żadnych manewrów powinno się skończyć 2:0 dla Germaina

lamal sie bo nie chcial mlodziana odprawic 6-1, 6-1 i nie traktowalbym tego akurat jako wyznacznik tego, ze dzis przegra ... podopieczny Rochusa jest po prostu w lepszej formie ale i tak no bet bo dla Francuza to domowy turniej (i nie chodzi tutaj o kraj rozgrywania tego Futuresa) cool cholera wie jak sie ugadaja laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Originally Posted by ms84
Originally Posted by Marczajka
Jules wczoraj łamał się jak zapałki, jak nie będzie żadnych manewrów powinno się skończyć 2:0 dla Germaina

lamal sie bo nie chcial mlodziana odprawic 6-1, 6-1 i nie traktowalbym tego akurat jako wyznacznik tego, ze dzis przegra ... podopieczny Rochusa jest po prostu w lepszej formie ale i tak no bet bo dla Francuza to domowy turniej (i nie chodzi tutaj o kraj rozgrywania tego Futuresa) cool cholera wie jak sie ugadaja laugh


wiesz łatwo teorie sobie dopisywać o danym meczu, pomyśl grają na cegle w hali, Jules z 2 w turnieju a nic sobą nie reprezentuje, gra cały rok na hardzie rozstawenie nie gra, zanim napiszesz taki argument pomyśl 2 razy

Dołączył: Sep 2011
Posty: 442
addict
addict
Dołączył: Sep 2011
Posty: 442
heh pomyslalem nawet 10 razy, Belg jest faworytem ale kolesie dobrze sie znaja, Francuz zanotowal tutaj pierwszy start w jakimkolwiek profesjonalnym turnieju (kwale w 2009), pierwsze MD profesjonalnego turnieju (2010), w zeszlym roku polfinal z WC, trenowal tam nie raz, urodzil sie i mieszka w okolicy ... Ty nie powinienes sugerowac sie tym, ze na Belga kursy spadly bo na bank ani jednego ani drugiego na oczy nie widziales, patrzysz na staty, a to blad bo samego tenisa w tenisie jest ze 30%

gdyby grali I runde szlema to bet mialby sens ale nie tutaj imo

w kazdym razie zycze wygranej piwo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Originally Posted by ms84
heh pomyslalem nawet 10 razy, Belg jest faworytem ale kolesie dobrze sie znaja, Francuz zanotowal tutaj pierwszy start w jakimkolwiek profesjonalnym turnieju (kwale w 2009), pierwsze MD profesjonalnego turnieju (2010), w zeszlym roku polfinal z WC, trenowal tam nie raz, urodzil sie i mieszka w okolicy ... Ty nie powinienes sugerowac sie tym, ze na Belga kursy spadly bo na bank ani jednego ani drugiego na oczy nie widziales, patrzysz na staty, a to blad bo samego tenisa w tenisie jest ze 30%

gdyby grali I runde szlema to bet mialby sens ale nie tutaj imo

w kazdym razie zycze wygranej piwo


i tak ma być, każdy gem serwisowy Julesa to walka z samym sobą, wczorajszy mecz nie był przypadkiem,

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
a spadki kursów mnie nie interesują, wczoraj wieczorem przeglądając ofertę kurs był 1,83 i pomyślałem sobie promo, mecz trwa, za godzinę okażę się czy tak było

Dołączył: Sep 2011
Posty: 442
addict
addict
Dołączył: Sep 2011
Posty: 442
Originally Posted by Marczajka
wczoraj wieczorem przeglądając ofertę kurs był 1,83 i pomyślałem sobie promo

tez tak pomyslalem ale koneksje Francuza z tym miejscem mnie zniechecily ... Gigounon dosc izi 6-2 w pierwszym

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Originally Posted by ms84
Originally Posted by Marczajka
wczoraj wieczorem przeglądając ofertę kurs był 1,83 i pomyślałem sobie promo

tez tak pomyslalem ale koneksje Francuza z tym miejscem mnie zniechecily ... Gigounon dosc izi 6-2 w pierwszym


dawno wyleczyłem się z takich przemyśleń

Strona 46 z 95 1 2 44 45 46 47 48 94 95

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (bukma, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], JelineK), 992 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,756
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1