|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
JJ/bednarek zagraj debla ? po wczorajszym Ci nie malo i nadal braniesz w to glowno jak deble?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876 |
Josh Goodall @1,66 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Nanek dawaj typy na dzis  a ten debel akurat dzis to dobra opcja  JJ musi odpoczac przed turniejami w europie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,945
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,945 |
Stephens 2:0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
za wczesnie jeszcze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
Josh Goodall @1,66  do tego w triplu jeszcze Jouan, Gigounon, polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213 |
Stephens Aga Petrova/Srebotnik 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
kursy na Andersona z wielkim Tomkiem cud miod marzenie  zaraz pewnie Mlody mnie opierdoli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
kursy na Andersona z wielkim Tomkiem cud miod marzenie  zaraz pewnie Mlody mnie opierdoli  Jak dla młodego to pewnie luzem chce byś pograł Kevina  
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Stephens Aga Petrova/Srebotnik odwaznie grac Petrova po takim kursie jak graja z niezlym deblem i bardzo dobrze zgranym  fortuna dala cos takiego Tsonga - Kavcic TB tak / nie @2.1 / @1.57 czy ja o czyms nie wiem ? ale gdzie oni tu tb widza  ze taki kurs dali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak, Siegemund *4-0 i krecz przeciwniczki  skreczowała w singlu przy 0-4*, a teraz w deblu popierdziela. Przecież za takie coś kary powinny być albo zakaz gry w deblu, przecież kontuzje ma, tak? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Josh Goodall @1,66  do tego w triplu jeszcze Jouan, Gigounon, polecam tego meczu nie będzie, zwrot dostałem już za niego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
Jules wczoraj łamał się jak zapałki, jak nie będzie żadnych manewrów powinno się skończyć 2:0 dla Germaina
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 442
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2011
Posty: 442 |
Jules wczoraj łamał się jak zapałki, jak nie będzie żadnych manewrów powinno się skończyć 2:0 dla Germaina lamal sie bo nie chcial mlodziana odprawic 6-1, 6-1 i nie traktowalbym tego akurat jako wyznacznik tego, ze dzis przegra ... podopieczny Rochusa jest po prostu w lepszej formie ale i tak no bet bo dla Francuza to domowy turniej (i nie chodzi tutaj o kraj rozgrywania tego Futuresa)  cholera wie jak sie ugadaja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
Jules wczoraj łamał się jak zapałki, jak nie będzie żadnych manewrów powinno się skończyć 2:0 dla Germaina lamal sie bo nie chcial mlodziana odprawic 6-1, 6-1 i nie traktowalbym tego akurat jako wyznacznik tego, ze dzis przegra ... podopieczny Rochusa jest po prostu w lepszej formie ale i tak no bet bo dla Francuza to domowy turniej (i nie chodzi tutaj o kraj rozgrywania tego Futuresa)  cholera wie jak sie ugadaja  wiesz łatwo teorie sobie dopisywać o danym meczu, pomyśl grają na cegle w hali, Jules z 2 w turnieju a nic sobą nie reprezentuje, gra cały rok na hardzie rozstawenie nie gra, zanim napiszesz taki argument pomyśl 2 razy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 442
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2011
Posty: 442 |
heh pomyslalem nawet 10 razy, Belg jest faworytem ale kolesie dobrze sie znaja, Francuz zanotowal tutaj pierwszy start w jakimkolwiek profesjonalnym turnieju (kwale w 2009), pierwsze MD profesjonalnego turnieju (2010), w zeszlym roku polfinal z WC, trenowal tam nie raz, urodzil sie i mieszka w okolicy ... Ty nie powinienes sugerowac sie tym, ze na Belga kursy spadly bo na bank ani jednego ani drugiego na oczy nie widziales, patrzysz na staty, a to blad bo samego tenisa w tenisie jest ze 30% gdyby grali I runde szlema to bet mialby sens ale nie tutaj imo w kazdym razie zycze wygranej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
heh pomyslalem nawet 10 razy, Belg jest faworytem ale kolesie dobrze sie znaja, Francuz zanotowal tutaj pierwszy start w jakimkolwiek profesjonalnym turnieju (kwale w 2009), pierwsze MD profesjonalnego turnieju (2010), w zeszlym roku polfinal z WC, trenowal tam nie raz, urodzil sie i mieszka w okolicy ... Ty nie powinienes sugerowac sie tym, ze na Belga kursy spadly bo na bank ani jednego ani drugiego na oczy nie widziales, patrzysz na staty, a to blad bo samego tenisa w tenisie jest ze 30% gdyby grali I runde szlema to bet mialby sens ale nie tutaj imo w kazdym razie zycze wygranej  i tak ma być, każdy gem serwisowy Julesa to walka z samym sobą, wczorajszy mecz nie był przypadkiem,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
a spadki kursów mnie nie interesują, wczoraj wieczorem przeglądając ofertę kurs był 1,83 i pomyślałem sobie promo, mecz trwa, za godzinę okażę się czy tak było
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 442
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2011
Posty: 442 |
wczoraj wieczorem przeglądając ofertę kurs był 1,83 i pomyślałem sobie promo tez tak pomyslalem ale koneksje Francuza z tym miejscem mnie zniechecily ... Gigounon dosc izi 6-2 w pierwszym
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
wczoraj wieczorem przeglądając ofertę kurs był 1,83 i pomyślałem sobie promo tez tak pomyslalem ale koneksje Francuza z tym miejscem mnie zniechecily ... Gigounon dosc izi 6-2 w pierwszym dawno wyleczyłem się z takich przemyśleń
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|