|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474 |
Wie ktoś coś o tym buku? Ma ktoś jakieś doświadczenia?? ktoś coś słyszał??? pytam bo czasem mają kapitalne kursy, na przykład teraz na ostatnią kolejkę ligi włoskiej: 3.20 na Fiorentinę MNIAM ocena na http://www.bookmakersreview.com/ czyli całkiem nieźle
Last edited by Conrad; 08/05/2006 22:34.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474 |
kurde coś ze mną nie tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
ten buk to oczywiście Macauslot
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
a maja jakis bonusik na start lub w ogole jakis bonus?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
ocena na http://www.bookmakersreview.com/ czyli całkiem nieźle [/quote] Akurat tym bym się nie sugerował, bo wszyscy na majorwager wiedzą jak sbr wydaje opinie... za $$$. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
3,2 mieli na Fiorentine ? o fak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mi 1,15 w profie wydawalo sie valurem hehe,dobry buk musi byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474 |
3,2 mieli na Fiorentine ? o fak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mi 1,15 w profie wydawalo sie valurem hehe,dobry buk musi byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Chodziło mi o ostatnią kolejkę w ogóle (czyli Chievo-Fiora) a nie ostatnią, która się odbyła czyli Reggina-Fiora, zresztą w tym meczu Profek startował z kursem 1.22, później dopiero obniżyli na 1.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Akurat tym bym się nie sugerował, bo wszyscy na majorwager wiedzą jak sbr wydaje opinie... za $$$. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/quote] to nie SBR <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tylko bookmakersreview
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2005
Posty: 18 |
Z tego co pamietam jak kiedys czytalem to min. depozyt 500USD, pozatym minusem byly nie zawygodne wplaty/wyplaty.
Domyslam sie, ze moze byc jak dla nas (ludzi z Europy:) ) to tylko Visa (nie electron) i Mastercard, a wyplata czekiem, ewentualnie na karte. Ale najwygodniej i najpewniej jest chyba napisac maila z seria pytan:)
faktycznie czasami sa dosc spore roznice kursowe, nalezaby sie tez ich spytac czy nie ma np. 10% podatku:), albo czegos w tym rodzaju, co by zmiejszalo ostateczny kurs.
Jak cos bedizesz wiecej wiedzial albo zaryzykujesz wplate, to daj znac na forum albo pm.
pozdr.
|
|
|
Link skopiowany do schowka