Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#572469 08/05/2006 20:52
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
Wie ktoś coś o tym buku?

Ma ktoś jakieś doświadczenia??

ktoś coś słyszał???

pytam bo czasem mają kapitalne kursy, na przykład teraz na ostatnią kolejkę ligi włoskiej:

3.20 na Fiorentinę MNIAM

ocena na http://www.bookmakersreview.com/ czyli całkiem nieźle

Last edited by Conrad; 08/05/2006 22:34.
Bonus: Unibet
#572470 08/05/2006 20:53
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
ocena 4 miało być

#572471 08/05/2006 20:54
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
kurde coś ze mną nie tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

ten buk to oczywiście Macauslot

#572472 08/05/2006 21:17
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870

#572473 08/05/2006 21:30
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
a maja jakis bonusik na start lub w ogole jakis bonus?

#572474 08/05/2006 22:35
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
ocena na http://www.bookmakersreview.com/ czyli całkiem nieźle [/quote]

Akurat tym bym się nie sugerował, bo wszyscy na majorwager wiedzą jak sbr wydaje opinie... za $$$. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#572475 08/05/2006 22:53
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
3,2 mieli na Fiorentine ? o fak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mi 1,15 w profie wydawalo sie valurem hehe,dobry buk musi byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#572476 09/05/2006 20:28
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
Quote
3,2 mieli na Fiorentine ? o fak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mi 1,15 w profie wydawalo sie valurem hehe,dobry buk musi byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Chodziło mi o ostatnią kolejkę w ogóle (czyli Chievo-Fiora) a nie ostatnią, która się odbyła czyli Reggina-Fiora, zresztą w tym meczu Profek startował z kursem 1.22, później dopiero obniżyli na 1.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#572477 09/05/2006 20:50
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
ocena na http://www.bookmakersreview.com/ czyli całkiem nieźle

Akurat tym bym się nie sugerował, bo wszyscy na majorwager wiedzą jak sbr wydaje opinie... za $$$. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/quote]

to nie SBR <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tylko bookmakersreview

#572478 09/05/2006 23:27
Dołączył: Nov 2005
Posty: 18
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 18
Z tego co pamietam jak kiedys czytalem to min. depozyt 500USD, pozatym minusem byly nie zawygodne wplaty/wyplaty.

Domyslam sie, ze moze byc jak dla nas (ludzi z Europy:) ) to tylko Visa (nie electron) i Mastercard, a wyplata czekiem, ewentualnie na karte. Ale najwygodniej i najpewniej jest chyba napisac maila z seria pytan:)

faktycznie czasami sa dosc spore roznice kursowe, nalezaby sie tez ich spytac czy nie ma np. 10% podatku:), albo czegos w tym rodzaju, co by zmiejszalo ostateczny kurs.

Jak cos bedizesz wiecej wiedzial albo zaryzykujesz wplate, to daj znac na forum albo pm.

pozdr.


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Sensei, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, aker, alfa), 2,516 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,131
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1