Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 25 1 2 14 15 16 17 18 24 25
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
eh Koreańce overa nie zrobili

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
o chuj, over siadł-.-

Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
po 26 już był tongue

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
To się wwaliłem w granie na Grodno z białorusi do HT i dostają 22-27, mad a w lidze na 14 meczów mają .. 14 wygranych, z Minskiem, z ktorym przegrywają w ostatnim meczu i to na wyjezdzie wygrali 21 punktami do przerwy prowadząc 28 pkt. mad Mecz pewnie wygrają w II połowie na mega luzie. Melepety.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
I przegrali kwarte 1 punktem dostajac w 3 w koncowce laugh laugh laugh

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Połowę.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
gala dzis powinna spokojnie pokryc handi -8.5 z niemieckim ulm, hawkins arroyo gordon czy ndong maja grac najlepsza pakieta, a po zdemolowaniu w pionir arena crvene zvezde powinni pojsc za ciosem i wygrac nawet roznica 20punktow, ale linia jest duza nizsza wiec trzeba wejsc grubasnie.

Gala -8.5 wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by tronk
gala dzis powinna spokojnie pokryc handi -8.5 z niemieckim ulm, hawkins arroyo gordon czy ndong maja grac najlepsza pakieta, a po zdemolowaniu w pionir arena crvene zvezde powinni pojsc za ciosem i wygrac nawet roznica 20punktow, ale linia jest duza nizsza wiec trzeba wejsc grubasnie.

Gala -8.5 wink
na gre koksiarza Hawkinsa zbytnio bym nieliczyl crazy

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by jarko 33
Originally Posted by tronk
gala dzis powinna spokojnie pokryc handi -8.5 z niemieckim ulm, hawkins arroyo gordon czy ndong maja grac najlepsza pakieta, a po zdemolowaniu w pionir arena crvene zvezde powinni pojsc za ciosem i wygrac nawet roznica 20punktow, ale linia jest duza nizsza wiec trzeba wejsc grubasnie.

Gala -8.5 wink
na gre koksiarza Hawkinsa zbytnio bym nieliczyl crazy

hawkins ma dzis nie wystapic? rozwin watek jak mozesz wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Galatasaray Medical Park Istanbul player David Hawkins (194-G-82, college: Temple)'s doping test results are positive after Royal Hali Gaziantep game on December 22nd where Galatasaray Medical Park Istanbul had beat his opponent 84-66. American guard, who had a similar record during his spell with Lottomatica Virtus Roma in 2007 and was banned for three months, won't be available for selection against tonight's Eurocup clash against Ratiopharm.
Galatasaray Medical Park Istanbul was already missing two important players because of long term injuries, Henry Domercant and Goksenin Koksal.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
dzieki za inf, jesli nie wystapi to trudno bez niego beda musieli sobie radzic ale i tak podtrzymuje swoj typ, mimo ze lawka gali wrazenia nie robi jak pierwsza 5 to i tak mysle spokojnie powinni pokryc handicap, szkoda ze nie ma lakovicia ale kilku dobrych turkow z przeszloscia w efesie czy fener swoje wniosa wink

Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
ten gaze metan to dziady caly mecz prowadzic i wjebac w ostatnije minucie z finami amatorka

Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
o kuwa ale 3 jebnal +1 5 sec

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Kurwa co za mocarz wziął lay +4.5 Ventsplis po kursie 10 wink

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Miał jednak nosa tongue

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by tronk
gala dzis powinna spokojnie pokryc handi -8.5 z niemieckim ulm, hawkins arroyo gordon czy ndong maja grac najlepsza pakieta, a po zdemolowaniu w pionir arena crvene zvezde powinni pojsc za ciosem i wygrac nawet roznica 20punktow, ale linia jest duza nizsza wiec trzeba wejsc grubasnie.

Gala -8.5 wink

izzi bet smile

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
ale tem boston ma załosne koncówki co wyjda na prowadzenie 5pkt to pod koniec kw robi sie albo 0 albo w plecy

Dołączył: Oct 2005
Posty: 364
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 364
Zawsze mi sie mylą te handicapy, dlatego moje pytanie smile .
W spotkaniu Spartak Moscow - Wisla Can-Pack że Spartak bedzie prowadził do przerwy róznica ponad 6 punktów to mam zagrać (-6) czy (+6) ?.
Dzięki za pomoc

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by Rylo
Zawsze mi sie mylą te handicapy, dlatego moje pytanie smile .
W spotkaniu Spartak Moscow - Wisla Can-Pack że Spartak bedzie prowadził do przerwy róznica ponad 6 punktów to mam zagrać (-6) czy (+6) ?.
Dzięki za pomoc
-6

Dołączył: Oct 2005
Posty: 364
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 364
Dzięki wojbest1987

Strona 16 z 25 1 2 14 15 16 17 18 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, betowiec, Sensei, Akhu, rafal08, rymoholik, Lukasz111, $-man, latajaca_holenderka, alfa, JelineK, ANZELMO), 2,637 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,360
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1