|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
eh Koreańce overa nie zrobili
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
po 26 już był 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
To się wwaliłem w granie na Grodno z białorusi do HT i dostają 22-27,  a w lidze na 14 meczów mają .. 14 wygranych, z Minskiem, z ktorym przegrywają w ostatnim meczu i to na wyjezdzie wygrali 21 punktami do przerwy prowadząc 28 pkt.  Mecz pewnie wygrają w II połowie na mega luzie. Melepety.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
gala dzis powinna spokojnie pokryc handi -8.5 z niemieckim ulm, hawkins arroyo gordon czy ndong maja grac najlepsza pakieta, a po zdemolowaniu w pionir arena crvene zvezde powinni pojsc za ciosem i wygrac nawet roznica 20punktow, ale linia jest duza nizsza wiec trzeba wejsc grubasnie. Gala -8.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
gala dzis powinna spokojnie pokryc handi -8.5 z niemieckim ulm, hawkins arroyo gordon czy ndong maja grac najlepsza pakieta, a po zdemolowaniu w pionir arena crvene zvezde powinni pojsc za ciosem i wygrac nawet roznica 20punktow, ale linia jest duza nizsza wiec trzeba wejsc grubasnie. Gala -8.5  na gre koksiarza Hawkinsa zbytnio bym nieliczyl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
gala dzis powinna spokojnie pokryc handi -8.5 z niemieckim ulm, hawkins arroyo gordon czy ndong maja grac najlepsza pakieta, a po zdemolowaniu w pionir arena crvene zvezde powinni pojsc za ciosem i wygrac nawet roznica 20punktow, ale linia jest duza nizsza wiec trzeba wejsc grubasnie. Gala -8.5  na gre koksiarza Hawkinsa zbytnio bym nieliczyl  hawkins ma dzis nie wystapic? rozwin watek jak mozesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Galatasaray Medical Park Istanbul player David Hawkins (194-G-82, college: Temple)'s doping test results are positive after Royal Hali Gaziantep game on December 22nd where Galatasaray Medical Park Istanbul had beat his opponent 84-66. American guard, who had a similar record during his spell with Lottomatica Virtus Roma in 2007 and was banned for three months, won't be available for selection against tonight's Eurocup clash against Ratiopharm. Galatasaray Medical Park Istanbul was already missing two important players because of long term injuries, Henry Domercant and Goksenin Koksal.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
dzieki za inf, jesli nie wystapi to trudno bez niego beda musieli sobie radzic ale i tak podtrzymuje swoj typ, mimo ze lawka gali wrazenia nie robi jak pierwsza 5 to i tak mysle spokojnie powinni pokryc handicap, szkoda ze nie ma lakovicia ale kilku dobrych turkow z przeszloscia w efesie czy fener swoje wniosa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040 |
ten gaze metan to dziady caly mecz prowadzic i wjebac w ostatnije minucie z finami amatorka
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040 |
o kuwa ale 3 jebnal +1 5 sec
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Kurwa co za mocarz wziął lay +4.5 Ventsplis po kursie 10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Miał jednak nosa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
gala dzis powinna spokojnie pokryc handi -8.5 z niemieckim ulm, hawkins arroyo gordon czy ndong maja grac najlepsza pakieta, a po zdemolowaniu w pionir arena crvene zvezde powinni pojsc za ciosem i wygrac nawet roznica 20punktow, ale linia jest duza nizsza wiec trzeba wejsc grubasnie. Gala -8.5  izzi bet 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
ale tem boston ma załosne koncówki co wyjda na prowadzenie 5pkt to pod koniec kw robi sie albo 0 albo w plecy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 364
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 364 |
Zawsze mi sie mylą te handicapy, dlatego moje pytanie  . W spotkaniu Spartak Moscow - Wisla Can-Pack że Spartak bedzie prowadził do przerwy róznica ponad 6 punktów to mam zagrać (-6) czy (+6) ?. Dzięki za pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Zawsze mi sie mylą te handicapy, dlatego moje pytanie  . W spotkaniu Spartak Moscow - Wisla Can-Pack że Spartak bedzie prowadził do przerwy róznica ponad 6 punktów to mam zagrać (-6) czy (+6) ?. Dzięki za pomoc -6
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 364
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 364 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|