Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 14 1 2 8 9 10 11 12 13 14
HAGIi #5730108 24/01/2013 00:32
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
Originally Posted by HAGIi
Kurwa jacy zlodzieje?
Jak to potezna firma.
Nigdy im nie bylo spieszno z wyplatami, ale zawsze dochodzila
Teraz maja jakies problemy od dluzszego czasu co nawet informowali mailami tych co wyplacali takze bez takich debilnych stwierdzen


Ile max czekales na wyplate (moneybookers)?

Bonus: Unibet
Conrad #5731106 24/01/2013 17:20
Dołączył: Apr 2002
Posty: 337
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 337
Trochę przestraszyłem się ostatnich wypowiedzi na forum,
wczoraj ok 23 zleciłem wypłatę i kasa jest już w moneybookers.
Chyba nie jest az tak źle.

Conrad #5731109 24/01/2013 17:22
Dołączył: Aug 2012
Posty: 68
journeyman
journeyman
Dołączył: Aug 2012
Posty: 68
a ja z kolei mam pytanie odnosnie bonusu. czy oni automatycznie to dopisuja ? trzeba gdzies cos zatwierdzic ? czy dopisuja dopiero po napisaniu emaila?
dzieki za odpowiedz

pozdrawiam

Toread #5731112 24/01/2013 17:26
Dołączył: Apr 2002
Posty: 337
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 337
zawsze dopisywali automatycznie w momencie wpłaty

foer #5731261 24/01/2013 21:15
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
Originally Posted by foer
Trochę przestraszyłem się ostatnich wypowiedzi na forum,
wczoraj ok 23 zleciłem wypłatę i kasa jest już w moneybookers.
Chyba nie jest az tak źle.


a ja czekam 3 dobe i nic. wczoraj napisalem maila z pytaniem i tez nic

Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
Originally Posted by mini-cab_driver
Zlecilem wyplate na moneybookers wczoraj o 11:45 rano. do tej pory nie otrzymalem pieniedzy. czy to normalne w tej firmie, czy powinnienem juz sie martwic?


3 dni i 4 godziny bez 8 minut im to zajelo. na maila ktorego napisalem wczoraj do tej pory nikt nie odpisal...

Conrad #5731970 25/01/2013 04:09
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
taa u mnie tez zero odpowiedzi i na angielskiego mejla i na polskiego, sie nie dziwie ze ta firma to czolowka swiatowa bo tylko kradzieza i wałkami mozna cos takiego osiagnac smile

Conrad #5732042 25/01/2013 04:44
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Nie wpłacajmy tam po prostu i tyle.Ja już od sierpnia zero deepozytów i chyba nie będe się spinał,żeby akurat w Bwin grać.

To samo jeśli chodzi o ofertę zakładów jest w Gamebookers,a wypłaty na MB realizują ekspresowo.

Conrad #5733294 25/01/2013 23:35
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
cos jest na rzeczy, mi zle roliczyli zaklad odpisali ze niebawem odpowiedzą i tak juz trwa to 4 dobe . niebawem minie 14 dni do kiedy mozna zglaszac reklamacje i beda mnie mieli w d.....

Conrad #5734979 26/01/2013 23:17
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
na szczescie po kilku dniach odpisali mi na mejla ze przepraszaja za pomylke i wyplata jest juz realizowana i konto tez mi odblokowali.. wiec ufff

Conrad #5738999 29/01/2013 17:09
Dołączył: May 2009
Posty: 69
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 69
rozumiem ze wyplaty na MB nie są realizowane w weekend ale zleciłem wypłątę w piątek a dzis wtorek i kaski dalej nie mam na MB

Conrad #5740432 30/01/2013 16:37
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
ktos cos pisal jakas reklamacje albo jaką inne korenspodecne w zeszlym i tym tyg ? czy odpisali wam bo u mnie zero odzewu i zero poprawionych rozlcizen na zakladach

Conrad #5740435 30/01/2013 16:38
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Ta firma w ostatnim czasie całkiem olała sobie klientów i bardzo rzadko komukolwiek na coś odpisują.

Conrad #5740436 30/01/2013 16:43
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
tez zleciłem wyplate, jak dlugo trwa na MB ?

Conrad #5740457 30/01/2013 17:11
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
ja piszac na support angielski dostalem odpowiedz po 1 dniu, ale na polski to ze trzy mejle napisalem i cisza

rosom #5740604 30/01/2013 19:08
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by rosom
ja piszac na support angielski dostalem odpowiedz po 1 dniu, ale na polski to ze trzy mejle napisalem i cisza


jaki jest mail na angielski suppport?

mez #5740628 30/01/2013 19:18
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
zablokowali mi konto

na stronie nie moge znalezc zadnego kontatku mailowego , mozna sie skontaktowac jedynie przez formularz na ich stronie ,ale aby to zrobic musze wpisac id uzytkowanika ,ktorego nie pamietam

ktos podsunie jakiegos maila do nich (najlepiej angielskiego)

mez #5740633 30/01/2013 19:20
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by mez
zablokowali mi konto

na stronie nie moge znalezc zadnego kontatku mailowego , mozna sie skontaktowac jedynie przez formularz na ich stronie ,ale aby to zrobic musze wpisac id uzytkowanika ,ktorego nie pamietam

ktos podsunie jakiegos maila do nich (najlepiej angielskiego)

myslalem ,ze to id to najkis numer uzytkownika a to chodzi o username

ale i tak przydalby sie jakis mail

foer #5740858 30/01/2013 22:30
Dołączył: Dec 2004
Posty: 421
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 421
Originally Posted by foer
zawsze dopisywali automatycznie w momencie wpłaty

Ja wczoraj wpłaciłem i do tej pory nie mam ani grosza bonusu. Na maile po polsku nie odpisują. Tragedia, nigdy więcej tam nie wpłacę ani grosza.

Conrad #5740860 30/01/2013 22:31
Dołączył: Dec 2004
Posty: 421
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 421
Poza tym przyjęli zakład po czasie, przegrany. Gdyby było odwrotnie, to na pewno by anulowali. Złodziejska firma i tyle. Będe wszystkim odradzać ich usługi.

Strona 10 z 14 1 2 8 9 10 11 12 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, aker, alfa, ANZELMO, rymoholik, betowiec, $-man, latajaca_holenderka, forty), 1,847 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,372
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1