|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
Kurwa jacy zlodzieje? Jak to potezna firma. Nigdy im nie bylo spieszno z wyplatami, ale zawsze dochodzila Teraz maja jakies problemy od dluzszego czasu co nawet informowali mailami tych co wyplacali takze bez takich debilnych stwierdzen Ile max czekales na wyplate (moneybookers)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 337 |
Trochę przestraszyłem się ostatnich wypowiedzi na forum, wczoraj ok 23 zleciłem wypłatę i kasa jest już w moneybookers. Chyba nie jest az tak źle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2012
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2012
Posty: 68 |
a ja z kolei mam pytanie odnosnie bonusu. czy oni automatycznie to dopisuja ? trzeba gdzies cos zatwierdzic ? czy dopisuja dopiero po napisaniu emaila? dzieki za odpowiedz
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 337 |
zawsze dopisywali automatycznie w momencie wpłaty
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
Trochę przestraszyłem się ostatnich wypowiedzi na forum, wczoraj ok 23 zleciłem wypłatę i kasa jest już w moneybookers. Chyba nie jest az tak źle. a ja czekam 3 dobe i nic. wczoraj napisalem maila z pytaniem i tez nic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
Zlecilem wyplate na moneybookers wczoraj o 11:45 rano. do tej pory nie otrzymalem pieniedzy. czy to normalne w tej firmie, czy powinnienem juz sie martwic? 3 dni i 4 godziny bez 8 minut im to zajelo. na maila ktorego napisalem wczoraj do tej pory nikt nie odpisal...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121 |
taa u mnie tez zero odpowiedzi i na angielskiego mejla i na polskiego, sie nie dziwie ze ta firma to czolowka swiatowa bo tylko kradzieza i wałkami mozna cos takiego osiagnac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Nie wpłacajmy tam po prostu i tyle.Ja już od sierpnia zero deepozytów i chyba nie będe się spinał,żeby akurat w Bwin grać.
To samo jeśli chodzi o ofertę zakładów jest w Gamebookers,a wypłaty na MB realizują ekspresowo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180 |
cos jest na rzeczy, mi zle roliczyli zaklad odpisali ze niebawem odpowiedzą i tak juz trwa to 4 dobe . niebawem minie 14 dni do kiedy mozna zglaszac reklamacje i beda mnie mieli w d.....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121 |
na szczescie po kilku dniach odpisali mi na mejla ze przepraszaja za pomylke i wyplata jest juz realizowana i konto tez mi odblokowali.. wiec ufff
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2009
Posty: 69 |
rozumiem ze wyplaty na MB nie są realizowane w weekend ale zleciłem wypłątę w piątek a dzis wtorek i kaski dalej nie mam na MB
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180 |
ktos cos pisal jakas reklamacje albo jaką inne korenspodecne w zeszlym i tym tyg ? czy odpisali wam bo u mnie zero odzewu i zero poprawionych rozlcizen na zakladach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Ta firma w ostatnim czasie całkiem olała sobie klientów i bardzo rzadko komukolwiek na coś odpisują.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180 |
tez zleciłem wyplate, jak dlugo trwa na MB ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121 |
ja piszac na support angielski dostalem odpowiedz po 1 dniu, ale na polski to ze trzy mejle napisalem i cisza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483 |
ja piszac na support angielski dostalem odpowiedz po 1 dniu, ale na polski to ze trzy mejle napisalem i cisza jaki jest mail na angielski suppport?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483 |
zablokowali mi konto
na stronie nie moge znalezc zadnego kontatku mailowego , mozna sie skontaktowac jedynie przez formularz na ich stronie ,ale aby to zrobic musze wpisac id uzytkowanika ,ktorego nie pamietam
ktos podsunie jakiegos maila do nich (najlepiej angielskiego)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483 |
zablokowali mi konto
na stronie nie moge znalezc zadnego kontatku mailowego , mozna sie skontaktowac jedynie przez formularz na ich stronie ,ale aby to zrobic musze wpisac id uzytkowanika ,ktorego nie pamietam
ktos podsunie jakiegos maila do nich (najlepiej angielskiego) myslalem ,ze to id to najkis numer uzytkownika a to chodzi o username ale i tak przydalby sie jakis mail
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 421
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 421 |
zawsze dopisywali automatycznie w momencie wpłaty Ja wczoraj wpłaciłem i do tej pory nie mam ani grosza bonusu. Na maile po polsku nie odpisują. Tragedia, nigdy więcej tam nie wpłacę ani grosza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 421
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 421 |
Poza tym przyjęli zakład po czasie, przegrany. Gdyby było odwrotnie, to na pewno by anulowali. Złodziejska firma i tyle. Będe wszystkim odradzać ich usługi.
|
|
|
Link skopiowany do schowka