Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 15 1 2 3 14 15
#574421 11/05/2006 22:11
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Nie znalazłem poprzedniego tematu więc założyłem nowy jak coś to usuncie.

Nie wpłacałem tam żadnej kasy dostałem tylko bon z 90min.
Więc nie mam zarejestrowanej karty kredytowej ani netellera.
Czy jest mozliwosć wypłaty na konto bankowe? jak tak to jak to zrobić?

Bonus: Unibet
#574422 12/05/2006 07:05
Dołączył: Apr 2006
Posty: 272
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 272
Quote
Nie znalazłem poprzedniego tematu więc założyłem nowy jak coś to usuncie.

Nie wpłacałem tam żadnej kasy dostałem tylko bon z 90min.
Więc nie mam zarejestrowanej karty kredytowej ani netellera.
Czy jest mozliwosć wypłaty na konto bankowe? jak tak to jak to zrobić?

Można, kryje się to pod wypłatą na kartę, dalej wpisujesz juz dane konta

#574423 12/05/2006 08:20
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764
a ja mam takie pytanie ile idzie przelew z konta bankowego do konta gracza? I o ktorej ksieguja kase?

#574424 12/05/2006 11:21
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Quote
Można, kryje się to pod wypłatą na kartę, dalej wpisujesz juz dane konta

Wchodze w Moje konto klikam Wypłata, są dwie opcje KARTA KREDYTOWA i NETELLER

wchodze w karte kredytową wpisuje kwotę i klikam wypłate
wyskakuje The Card has expired. Please update card data
Więc chyba nie da się tym sposobem, czy może coś źle robie?

#574425 12/05/2006 13:33
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
napisz do supportu ze chcesz wyplacic przelewem to ci zmienia

#574426 15/05/2006 07:00
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Witam
Niestety nie moge znalezc wczesniejszego tematu a wiem ze byla odpowiedz na moje zapytanie, trudno, napisze pokrotce o co mi chodzi
Wchodze na strone bet24 i nie moge sie zalogowac, ani wejsc nazaklady live,dziwne bo caly czas wzystko super chodzilo, a od wczoraj juz nie....
Dzis usunalem pliki cookies i logowac sie juz moge, ale zaklady live nadal mi nie chodza
I pytanko: CZy ktos wie co zrobic aby powyzsze zaklady live normalnie mi sie pojawialy i mozna byloby grac? Ktos mi podpowiedzial ze chodzi o jakies porty, ale ja inforamtykiem nie jestem wiec ciezko mi samemu to naprawic
Jakby ktos mial chwilke i napisal krok po kroku bylbym bardzo wdzieczny
Pozdrawiam

#574427 15/05/2006 07:28
Dołączył: Nov 2005
Posty: 750
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 750
próbowałeś innych przeglądarek???

#574428 15/05/2006 07:43
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Quote
próbowałeś innych przeglądarek???

tak probowalem przegladarka: internet explorer oraz mozilla i wszedzie to samo.... dziwne
teraz znow sie logowac nie moge
szlak mnie juz pomalu trafia

#574429 15/05/2006 20:30
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Quote
Witam
Niestety nie moge znalezc wczesniejszego tematu a wiem ze byla odpowiedz na moje zapytanie, trudno, napisze pokrotce o co mi chodzi
Wchodze na strone bet24 i nie moge sie zalogowac, ani wejsc nazaklady live,dziwne bo caly czas wzystko super chodzilo, a od wczoraj juz nie....
Dzis usunalem pliki cookies i logowac sie juz moge, ale zaklady live nadal mi nie chodza
I pytanko: CZy ktos wie co zrobic aby powyzsze zaklady live normalnie mi sie pojawialy i mozna byloby grac? Ktos mi podpowiedzial ze chodzi o jakies porty, ale ja inforamtykiem nie jestem wiec ciezko mi samemu to naprawic
Jakby ktos mial chwilke i napisal krok po kroku bylbym bardzo wdzieczny
Pozdrawiam

ponawiam prosbe
za odpowiedz wielkie dzieki

#574430 15/05/2006 20:39
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Może jest jakiś problem u "dostawcy" internetu?Ja tez tak mialem jakies 3 miesiace temu.Spróbuj napisac do nich,w miare szybko odpisują

#574431 15/05/2006 23:02
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Ja nie moglem sie logowac do bet24. I usunalem jave. teraz moge sie zalogowac ale niestety nie sprawdzalem live.

#574432 15/05/2006 23:20
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
W innych przypadkach chodzilo o serwer proxy ,moze sprobuj sobie jakis ustawic i bedzie ok.Wszystko na necie jest dokladnie opisane jak ustawic, nie trzeba wiele szukac.

#574433 16/05/2006 13:46
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Final Ligi Mistrzow!

Sroda 17 maja, godz. 20:45, Stade de France pod Paryzem- poczatek finalu Ligi Mistrzów. Najlepszy atak przeciwko najlepszej obronie tegorocznej Champions League. Pojedynek Ronaldinho i Henry'ego. Dwie wielkie druzyny w wielkim meczu.


W zwiazku z tym przygotowalismy dla Panstwa kilka wyjatkowych propozycji-pamietaj, ze mozesz skorzystac ze wszystkich!


1. oferujemy freebeta na przegrany zaklad H2H : Henry kontra Ronaldinho (kto strzeli wiecej bramek w normalnym czasie gry) o wartosci 25zl - jeden freebet na jednego gracza (kwota bedzie dopisana do konta w ciagu 24h).

nasza propozycja:
Ronaldinho wiecej - remis - Henry wiecej 3,25/1,85/ 3,25

2. bonus w wysokosci 50% depozytu dokonanego w srode 17 maja pomiedzy 9:45 a 21:45 - maximum 125zl, tzn np, dla wplaty 100zl- bonus 50zl, dla wplaty 250zl-bonus 125zl, wplata 300zl-bonus 125zl


3. proponujemy tez zwrot kwoty postawionej na zaklady na pierwszego strzelca bramki (gracza a nie druzyne) jesli mecz po 90 minutach zakonczy sie wynikiem 0:0 - tutaj nie ma ograniczen w wartosci ani ilosci przyjmowanych zakladów!

We wszystkich przypadkach stosuje sie zasady dotyczace obrotu dodanymi bonusami.

Mecz Barcelona-Arsenal typuj juz teraz!


Baw sie dobrze i powodzenia !

Team Bet24

#574434 16/05/2006 15:36
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
pytanie odnosnie tego bnusa-jakby ktos wiedział

1 czy wygrana z frebeta trzeba obrac przed wypłata?

2. ile razy trzeba obrocic tym 125zł-3 razy ?

pozdro

#574435 16/05/2006 15:49
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Quote
pytanie odnosnie tego bnusa-jakby ktos wiedział

1 czy wygrana z frebeta trzeba obrac przed wypłata?

2. ile razy trzeba obrocic tym 125zł-3 razy ?

pozdro

Nie wiem jak jest w tym wypadku, ale poprzednie bonusy/freebety trzeba bylo obrocic 3 razy

#574436 16/05/2006 16:00
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Quote
Witam
Niestety nie moge znalezc wczesniejszego tematu a wiem ze byla odpowiedz na moje zapytanie, trudno, napisze pokrotce o co mi chodzi
Wchodze na strone bet24 i nie moge sie zalogowac, (...)

Heh chcialem skozystac z promocji, ale wal - tez nie moge sie zalogowac. Najlepsze jest to, ze jak wpsuje bledne haslo, to mi wyskakuje info o tym, a jak poprawne, to nic - znowu pojawia sie okienko logowania. Jak daje, zebym mi przypomnieli haslo, to wyswietla sie, iz dla podanych danych nie mam mozliwosci przeslania hasla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#574437 16/05/2006 19:18
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
czy promocja tyczy sie tez kont w euro??
jak dlugo załatwiaja sprawę przewalutowywania konta?

#574438 16/05/2006 19:56
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Odpowiednio:

bonus 50% wplaty- max 30EURO

freebet - 10 EURO

#574439 16/05/2006 21:19
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
ja bez problemu sie loguje, ale chce wplacic karta kredytowa, ale sie nie da:( nie wiem czemu,ale moze dlatego ze wczesniej wplacalem za pomoca przelewu a teraz chce karta i sie nie da!? czy dobrze mysle

#574440 16/05/2006 23:39
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
ja bez problemu sie loguje, ale chce wplacic karta kredytowa, ale sie nie da:( nie wiem czemu,ale moze dlatego ze wczesniej wplacalem za pomoca przelewu a teraz chce karta i sie nie da!? czy dobrze mysle
Wydaje mi sie ze to nie jest tak, ja np. jeszcze tam nie wplaciłem kaski ( i pewnie nie wpłacę bo uwazam ze book jest beznadziejny) ale mialem dokładnie to samo. Jak zniknal problem logowania to sie okazało ze mi kasy nie przyjmuje z karty !! nie mam pojecia co jest tego przyczyna ale nie bedę z tego powodu plakal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ps. chcialem wpłacic zwykłą Visa z Lukas Bank a kaske mam tam na 100%

Strona 1 z 15 1 2 3 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, alfa, aker, rymoholik, betowiec, Sensei, forty, bukma, Lukasz111, burbon, $-man, 11kera11), 2,729 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,965
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1