|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
Nie znalazłem poprzedniego tematu więc założyłem nowy jak coś to usuncie.
Nie wpłacałem tam żadnej kasy dostałem tylko bon z 90min. Więc nie mam zarejestrowanej karty kredytowej ani netellera. Czy jest mozliwosć wypłaty na konto bankowe? jak tak to jak to zrobić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 272
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2006
Posty: 272 |
Nie znalazłem poprzedniego tematu więc założyłem nowy jak coś to usuncie.
Nie wpłacałem tam żadnej kasy dostałem tylko bon z 90min. Więc nie mam zarejestrowanej karty kredytowej ani netellera. Czy jest mozliwosć wypłaty na konto bankowe? jak tak to jak to zrobić? Można, kryje się to pod wypłatą na kartę, dalej wpisujesz juz dane konta
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764 |
a ja mam takie pytanie ile idzie przelew z konta bankowego do konta gracza? I o ktorej ksieguja kase?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
Można, kryje się to pod wypłatą na kartę, dalej wpisujesz juz dane konta Wchodze w Moje konto klikam Wypłata, są dwie opcje KARTA KREDYTOWA i NETELLER wchodze w karte kredytową wpisuje kwotę i klikam wypłate wyskakuje The Card has expired. Please update card data Więc chyba nie da się tym sposobem, czy może coś źle robie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
napisz do supportu ze chcesz wyplacic przelewem to ci zmienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Witam Niestety nie moge znalezc wczesniejszego tematu a wiem ze byla odpowiedz na moje zapytanie, trudno, napisze pokrotce o co mi chodzi Wchodze na strone bet24 i nie moge sie zalogowac, ani wejsc nazaklady live,dziwne bo caly czas wzystko super chodzilo, a od wczoraj juz nie.... Dzis usunalem pliki cookies i logowac sie juz moge, ale zaklady live nadal mi nie chodza I pytanko: CZy ktos wie co zrobic aby powyzsze zaklady live normalnie mi sie pojawialy i mozna byloby grac? Ktos mi podpowiedzial ze chodzi o jakies porty, ale ja inforamtykiem nie jestem wiec ciezko mi samemu to naprawic Jakby ktos mial chwilke i napisal krok po kroku bylbym bardzo wdzieczny Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 750
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 750 |
próbowałeś innych przeglądarek???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
próbowałeś innych przeglądarek??? tak probowalem przegladarka: internet explorer oraz mozilla i wszedzie to samo.... dziwne teraz znow sie logowac nie moge szlak mnie juz pomalu trafia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Witam Niestety nie moge znalezc wczesniejszego tematu a wiem ze byla odpowiedz na moje zapytanie, trudno, napisze pokrotce o co mi chodzi Wchodze na strone bet24 i nie moge sie zalogowac, ani wejsc nazaklady live,dziwne bo caly czas wzystko super chodzilo, a od wczoraj juz nie.... Dzis usunalem pliki cookies i logowac sie juz moge, ale zaklady live nadal mi nie chodza I pytanko: CZy ktos wie co zrobic aby powyzsze zaklady live normalnie mi sie pojawialy i mozna byloby grac? Ktos mi podpowiedzial ze chodzi o jakies porty, ale ja inforamtykiem nie jestem wiec ciezko mi samemu to naprawic Jakby ktos mial chwilke i napisal krok po kroku bylbym bardzo wdzieczny Pozdrawiam ponawiam prosbe za odpowiedz wielkie dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Może jest jakiś problem u "dostawcy" internetu?Ja tez tak mialem jakies 3 miesiace temu.Spróbuj napisac do nich,w miare szybko odpisują
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Ja nie moglem sie logowac do bet24. I usunalem jave. teraz moge sie zalogowac ale niestety nie sprawdzalem live.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
W innych przypadkach chodzilo o serwer proxy ,moze sprobuj sobie jakis ustawic i bedzie ok.Wszystko na necie jest dokladnie opisane jak ustawic, nie trzeba wiele szukac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
Final Ligi Mistrzow!
Sroda 17 maja, godz. 20:45, Stade de France pod Paryzem- poczatek finalu Ligi Mistrzów. Najlepszy atak przeciwko najlepszej obronie tegorocznej Champions League. Pojedynek Ronaldinho i Henry'ego. Dwie wielkie druzyny w wielkim meczu.
W zwiazku z tym przygotowalismy dla Panstwa kilka wyjatkowych propozycji-pamietaj, ze mozesz skorzystac ze wszystkich!
1. oferujemy freebeta na przegrany zaklad H2H : Henry kontra Ronaldinho (kto strzeli wiecej bramek w normalnym czasie gry) o wartosci 25zl - jeden freebet na jednego gracza (kwota bedzie dopisana do konta w ciagu 24h).
nasza propozycja: Ronaldinho wiecej - remis - Henry wiecej 3,25/1,85/ 3,25
2. bonus w wysokosci 50% depozytu dokonanego w srode 17 maja pomiedzy 9:45 a 21:45 - maximum 125zl, tzn np, dla wplaty 100zl- bonus 50zl, dla wplaty 250zl-bonus 125zl, wplata 300zl-bonus 125zl
3. proponujemy tez zwrot kwoty postawionej na zaklady na pierwszego strzelca bramki (gracza a nie druzyne) jesli mecz po 90 minutach zakonczy sie wynikiem 0:0 - tutaj nie ma ograniczen w wartosci ani ilosci przyjmowanych zakladów!
We wszystkich przypadkach stosuje sie zasady dotyczace obrotu dodanymi bonusami.
Mecz Barcelona-Arsenal typuj juz teraz!
Baw sie dobrze i powodzenia !
Team Bet24
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
pytanie odnosnie tego bnusa-jakby ktos wiedział
1 czy wygrana z frebeta trzeba obrac przed wypłata?
2. ile razy trzeba obrocic tym 125zł-3 razy ?
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
pytanie odnosnie tego bnusa-jakby ktos wiedział
1 czy wygrana z frebeta trzeba obrac przed wypłata?
2. ile razy trzeba obrocic tym 125zł-3 razy ?
pozdro Nie wiem jak jest w tym wypadku, ale poprzednie bonusy/freebety trzeba bylo obrocic 3 razy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Witam Niestety nie moge znalezc wczesniejszego tematu a wiem ze byla odpowiedz na moje zapytanie, trudno, napisze pokrotce o co mi chodzi Wchodze na strone bet24 i nie moge sie zalogowac, (...) Heh chcialem skozystac z promocji, ale wal - tez nie moge sie zalogowac. Najlepsze jest to, ze jak wpsuje bledne haslo, to mi wyskakuje info o tym, a jak poprawne, to nic - znowu pojawia sie okienko logowania. Jak daje, zebym mi przypomnieli haslo, to wyswietla sie, iz dla podanych danych nie mam mozliwosci przeslania hasla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
czy promocja tyczy sie tez kont w euro?? jak dlugo załatwiaja sprawę przewalutowywania konta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
Odpowiednio:
bonus 50% wplaty- max 30EURO
freebet - 10 EURO
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147 |
ja bez problemu sie loguje, ale chce wplacic karta kredytowa, ale sie nie da:( nie wiem czemu,ale moze dlatego ze wczesniej wplacalem za pomoca przelewu a teraz chce karta i sie nie da!? czy dobrze mysle
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
ja bez problemu sie loguje, ale chce wplacic karta kredytowa, ale sie nie da:( nie wiem czemu,ale moze dlatego ze wczesniej wplacalem za pomoca przelewu a teraz chce karta i sie nie da!? czy dobrze mysle Wydaje mi sie ze to nie jest tak, ja np. jeszcze tam nie wplaciłem kaski ( i pewnie nie wpłacę bo uwazam ze book jest beznadziejny) ale mialem dokładnie to samo. Jak zniknal problem logowania to sie okazało ze mi kasy nie przyjmuje z karty !! nie mam pojecia co jest tego przyczyna ale nie bedę z tego powodu plakal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ps. chcialem wpłacic zwykłą Visa z Lukas Bank a kaske mam tam na 100%
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|