|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2005
Posty: 4 |
ile trzeba czekac na wyplaty kasy (karta) w bet24?? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694 |
moze mi ktos powiedziec jak trafic na freebet: Ronaldinho wiecej - remis - Henry wiecej 3,25/1,85/ 3,25
szukam i znalezc nie moge. moze juz zdjete?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694 |
juz mam, ale chyba chwilowo nie bylo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 272
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2006
Posty: 272 |
na takie freebety zostawilem sobie tam jakies pieniążki w bet24 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
chyba jeszcze i na MŚ zostawie.
Coraz bardziej skłaniam się na zagranie w tym pojedynku remisu..... b mecz typowo underowy nawe 0-0 moze byc...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
witam.Mam kilka pytan do support ...moze ktos podac nr tel.. dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728 |
ok wpalcilem na bet24 do 24 godz mi maja dac tego bonusa?? czy zaraz po wplaceniu??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338 |
no właśnie - kiedy dopisują bonusa ? trzeba maila wysłać czy tylko poczekać na aktualizacje ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Wyloguj sie i zaloguj - i juz bonus powinien byc dopisany
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338 |
nie dostałem kasy automatycznie ale najlepiej zadzwonić pod bezpłatną infolinię i załatwiają wszystko od ręki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Czy jesteście w stanie zagrać na livie ??? Ja mam cały czas game is close for betting error 20011. Na cokolwiek nie obstawie, sprawdzałem wszystko ... Co za shit ... Bonus mnie skusił, ale poprawię się obiecuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
tez tak mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
bo im w przerwie cos sie stalo z live'm, wczesniej do polowy bylo dobrze, potem zniknely mecze a teraz to.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258 |
Teraz postawiłem. Tak więc chyba już jest ok. Wie ktoś czy są jakieś wymagania co do obrotu tym bonusem 50% ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
pewnie tak samo jak z kazdym bonusem czyli obrot 3 razy bonusem po kursie 1,5 przynajmniej jednego zdarzenia na kuponie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 27 |
pewnie tak samo jak z kazdym bonusem czyli obrot 3 razy bonusem po kursie 1,5 przynajmniej jednego zdarzenia na kuponie No wlasnie jak to jest. Bo na stronie bet24 jest napisane: "Dla kwoty bonusu zaliczanej do obrotu wymagany jest minimalny kurs w wysokosci 1,50 (kazde postawione pojedyncze zdarzenie MUSI miec kurs min. 1,50 aby bylo zaliczone do obrotu bonusem)". Pojedyncze zdarzenie jest rozumiane jako kazdy mecz z osobna? Czy tak jak pisal Andrzejek wystarczy jedno zdarzenie na kuponie z kursem 1.5. Bo postawilem dubel z kursami 1.6 i 1.3 i nie wiem czy do obrotu sie zaliczy? Z gory dzieki za pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
jesli do obrotu liczy sie pojedynczy zaklad po kursie 1,5 to twoj zakald tym bardziej, ja przynajmniej tak rozumiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258 |
Dodali Wam sami kase z freebeta czy trzeba sie upomnieć ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728 |
a kombinacyjny tez siel iczy jak zagralem 1.3 i 1.4??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
a kombinacyjny tez siel iczy jak zagralem 1.3 i 1.4?? raczej nie liczy bo przynajmniej jedno zdarzenie musi miec kurs 1,5 przynajmniej kiedys tak bylo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258 |
Warunki obrotu, 3 x kwotą otrzymaną, po minimalnym kursie 1,5. W przypadku grania ako, każde zdarzenie musi mieć kurs 1,50 aby kupon był liczony do obrotu. Info z ich infolinii.
|
|
|
Link skopiowany do schowka