Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 15 1 2 3 4 14 15
#574441 17/05/2006 06:27
Dołączył: May 2005
Posty: 4
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 4
ile trzeba czekac na wyplaty kasy (karta) w bet24??
Pozdrawiam

Bonus: Unibet
#574442 17/05/2006 08:22
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
moze mi ktos powiedziec jak trafic na freebet:
Ronaldinho wiecej - remis - Henry wiecej 3,25/1,85/ 3,25

szukam i znalezc nie moge. moze juz zdjete?

#574443 17/05/2006 08:44
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
juz mam, ale chyba chwilowo nie bylo.

#574444 17/05/2006 09:21
Dołączył: Apr 2006
Posty: 272
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 272
na takie freebety zostawilem sobie tam jakies pieniążki w bet24 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

chyba jeszcze i na MŚ zostawie.

Coraz bardziej skłaniam się na zagranie w tym pojedynku remisu..... b mecz typowo underowy nawe 0-0 moze byc...

#574445 17/05/2006 12:35
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
witam.Mam kilka pytan do support ...moze ktos podac nr tel..
dzieki

#574446 17/05/2006 13:17
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
ok wpalcilem na bet24 do 24 godz mi maja dac tego bonusa?? czy zaraz po wplaceniu??

#574447 17/05/2006 13:23
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338
D
ds Offline
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338
no właśnie - kiedy dopisują bonusa ? trzeba maila wysłać czy tylko poczekać na aktualizacje ?

#574448 17/05/2006 13:26
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Wyloguj sie i zaloguj - i juz bonus powinien byc dopisany

#574449 17/05/2006 13:54
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338
D
ds Offline
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338
nie dostałem kasy automatycznie ale najlepiej zadzwonić pod bezpłatną infolinię i załatwiają wszystko od ręki

#574450 17/05/2006 19:53
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Czy jesteście w stanie zagrać na livie ??? Ja mam cały czas game is close for betting error 20011. Na cokolwiek nie obstawie, sprawdzałem wszystko ... Co za shit ...
Bonus mnie skusił, ale poprawię się obiecuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#574451 17/05/2006 20:04
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
tez tak mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#574452 17/05/2006 20:18
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
bo im w przerwie cos sie stalo z live'm, wczesniej do polowy bylo dobrze, potem zniknely mecze a teraz to.

#574453 17/05/2006 20:19
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
Teraz postawiłem. Tak więc chyba już jest ok.
Wie ktoś czy są jakieś wymagania co do obrotu tym bonusem 50% ?

#574454 17/05/2006 21:00
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
pewnie tak samo jak z kazdym bonusem czyli obrot 3 razy bonusem po kursie 1,5 przynajmniej jednego zdarzenia na kuponie

#574455 17/05/2006 21:36
Dołączył: Apr 2005
Posty: 27
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 27
Quote
pewnie tak samo jak z kazdym bonusem czyli obrot 3 razy bonusem po kursie 1,5 przynajmniej jednego zdarzenia na kuponie
No wlasnie jak to jest. Bo na stronie bet24 jest napisane: "Dla kwoty bonusu zaliczanej do obrotu wymagany jest minimalny kurs w wysokosci 1,50 (kazde postawione pojedyncze zdarzenie MUSI miec kurs min. 1,50 aby bylo zaliczone do obrotu bonusem)". Pojedyncze zdarzenie jest rozumiane jako kazdy mecz z osobna? Czy tak jak pisal Andrzejek wystarczy jedno zdarzenie na kuponie z kursem 1.5. Bo postawilem dubel z kursami 1.6 i 1.3 i nie wiem czy do obrotu sie zaliczy? Z gory dzieki za pomoc.

#574456 17/05/2006 21:48
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
jesli do obrotu liczy sie pojedynczy zaklad po kursie 1,5 to twoj zakald tym bardziej, ja przynajmniej tak rozumiem

#574457 18/05/2006 05:30
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
Dodali Wam sami kase z freebeta czy trzeba sie upomnieć ?

#574458 18/05/2006 08:53
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
a kombinacyjny tez siel iczy jak zagralem 1.3 i 1.4??

#574459 18/05/2006 09:47
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Quote
a kombinacyjny tez siel iczy jak zagralem 1.3 i 1.4??
raczej nie liczy bo przynajmniej jedno zdarzenie musi miec kurs 1,5 przynajmniej kiedys tak bylo

#574460 18/05/2006 15:18
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
Warunki obrotu, 3 x kwotą otrzymaną, po minimalnym kursie 1,5.
W przypadku grania ako, każde zdarzenie musi mieć kurs 1,50 aby kupon był liczony do obrotu. Info z ich infolinii.

Strona 2 z 15 1 2 3 4 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, rymoholik, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, aker, rafal08, betowiec), 2,381 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1