Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 15 1 2 10 11 12 13 14 15
#574641 16/07/2006 15:30
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
A
member
member
A Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
napisz do suportu znajac ich to kilka dni i bedzie git.

Bonus: Unibet
#574642 19/07/2006 07:54
Dołączył: Mar 2006
Posty: 33
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 33
nie wiecie czy freebety liczą sie do obrotu ?

#574643 19/07/2006 10:44
Dołączył: Mar 2006
Posty: 33
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 33
Quote
nie wiecie czy freebety liczą sie do obrotu ?

i jeszcze jedno pytanko: czy 3 liga angielska byla w ubieglym sezonie dostepna w bet24?

#574644 19/07/2006 11:28
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
freebety to normalne zaklady bo grasz za swoja kase czyli licza sie do obrotu

#574645 19/07/2006 19:29
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Czy da sie wyplacic kase na konto bankowe? Nie mam karty kredytowej i chyba nie wyplace? Jest jakis sposob?

#574646 19/07/2006 19:32
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
napisz do suportu i bedziesz mial w opcjach normalna wyplate na przelew bankowy

#574647 20/07/2006 09:50
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Czy bet24 oferuje zakłady na ligę słowacką?

#574648 20/07/2006 10:07
Dołączył: Jul 2006
Posty: 19
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 19
www.bet24.com [bet24.com] zobacz sobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#574649 20/07/2006 10:10
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Quote
www.bet24.com [bet24.com] zobacz sobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jaka rada... jeszcze nie ma kursów, pytam sie czy były kiedyś.

#574650 20/07/2006 10:16
Dołączył: Jul 2006
Posty: 19
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 19
Właśnie sam teraz sprawdziłem i niemam zalezy od kiedy ta liga jest bo sie nie orientuje napisz meila do supporta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i się dowiesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdroo

#574651 20/07/2006 10:23
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Quote
Właśnie sam teraz sprawdziłem i niemam zalezy od kiedy ta liga jest bo sie nie orientuje napisz meila do supporta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i się dowiesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdroo

Napisałem maila ale coś nieodpisują, liga już ruszyła i druga kolejka juz w weekend

#574652 20/07/2006 12:38
Dołączył: Jul 2006
Posty: 326
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 326
Ostrzegam przed bet24.
Wplacilem pieniadze, dostalem bonusa, obrocilem i jeszcze troche zarobilem. Zdecydowalem sie wyplacic(byla to niedziela) i nastepnego dnia zablokowali mi konto, a wyplate anulowali. Napisalem do nich maila i odpisali, ze zablokowali mi konto na polecenie dzialu finasowego i niedlugo dostane dalsze informacje. Oczywiscie zadnych informacji nie dostalem. Na nastepne kilka maili zadnej reakcji, takze na mail wyslany po angielsku na complaints. Dzwonilem do nich, ale jakosc polaczenie byla slaba wiec dowiedzialem sie tylko, ze na listy po polsku mieli odpisywac dzis po poludniu. Do tej pory nic nie napisali. Bede jeszcze dzwonil, ale juz oswajam sie z mysla, ze pieniedzy nie zobacze, ale napisze do lga, czy kto tam im wydal licencje i bede ostrzegal przed nimi na wszystkich forach polskich i zagranicznych.

#574653 20/07/2006 12:42
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
idz chlopie badania se zrob na glowke i oskarzaj ale siebie a nie bet24.

Pozakladales kilka kont, przekrety itp to masz za swoje i bardzo dobrze.

edyne pretensje mozesz miec do siebie.

hehe jakosc polaczenia byla slaba hehehe dobre to jest bo ja zawsze jak do nich dzownie to normalne slysze ich glosy.

Napisz meila do boga i ostrzez go przed wlasna glupota.

#574654 20/07/2006 12:53
Dołączył: Jul 2006
Posty: 326
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 326
Sam sie zbadaj.
Zalozylem jedno konto. A jakosc rzeczywiscie byla slaba i ledwo moglem go zrozumiec, ale Ty wiesz lepiej, bo kiedys dzwoniles i bylo dobrze. Jesli byl jakis problem to powinni to napisac, a nie nie odpowiadac na maile. Ja tylko napisalem jak bylo, a kazdy niech wyciagnie wnioski sam. Ty juz wiesz, ze jestem oszustem.

#574655 20/07/2006 12:57
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
heh nie oszustem tylko osoba ktora napewno nie byla fer wobec nich. Sprawe sam mowisz ze masz nie wyjasniona nie wiesz o co chodzi a ostyrzegasz bezpodstawnie przed tym bukmacherem.

#574656 20/07/2006 13:06
Dołączył: Jul 2006
Posty: 326
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 326
Sam sie chyba zgodzisz, ze jesli jest jakis problem, to powinni sie ze mna skontaktowac i to wyjasnic. Ja bylem wobec nich fair, ale rozne rzeczy sie zdarzaja i moze problemem jest jakas blahostka.
A po jakim czasie wg Ciebie powinienem ostrzegac przed bukmacherem? Jak nie wyplaci pieniedzy i zablokuje konto bez podania przyczyny? Po tygodniu, miesiacu, roku? Na pewno ostrzegam przed supportem i poczekam na Twoja odpowiedz po jakim czasie moge ostrzegac przed bukiem?

#574657 20/07/2006 13:25
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
Po czasie gdy dostaniesz od nich wyjasnienie dlaczego tak a nie inaczej. Moze maja klopoty z suuportem to sie zdarza. Zreszta B&W to wogole nie ma supportu heheh bo to tak jakby im tam listy przez poczte polska pisal heheh

#574658 20/07/2006 13:40
Dołączył: Jul 2006
Posty: 326
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 326
A jak nigdy nie napisza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak maja problem z supportem to mogliby chociaz wysylac jakas odpowiedz z automatu. Z BAW pewnie masz racje, bo stwierdzenie, ze wyslalem im za malo wyrazny skan zajelo im kilka dni i potwierdzeni nastepnego znow troche trwalo. Myslalem, ze oni chcieli po prostu opoznic wyplate, moze taka sama taktyke stosuje bet24.

#574659 21/07/2006 08:21
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
zalosne maile wyslane 3 dni temu bez zadnej odpowiedzi,a wyplaty zlecic nie mozna bo wyskakuje jakis blad: "The Card has expired. Please update card data"

#574660 21/07/2006 08:35
Dołączył: Jul 2003
Posty: 338
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 338
Quote
zalosne maile wyslane 3 dni temu bez zadnej odpowiedzi,a wyplaty zlecic nie mozna bo wyskakuje jakis blad: "The Card has expired. Please update card data"

3 dni temu??

Ja nie mam odpowiedzi na maile wyslane w zeszły piątek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Strona 12 z 15 1 2 10 11 12 13 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, rafal08, burbon, forty, Sensei, rymoholik), 1,934 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,306
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1