|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109 |
napisz do suportu znajac ich to kilka dni i bedzie git.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 33 |
nie wiecie czy freebety liczą sie do obrotu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 33 |
nie wiecie czy freebety liczą sie do obrotu ? i jeszcze jedno pytanko: czy 3 liga angielska byla w ubieglym sezonie dostepna w bet24?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
freebety to normalne zaklady bo grasz za swoja kase czyli licza sie do obrotu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Czy da sie wyplacic kase na konto bankowe? Nie mam karty kredytowej i chyba nie wyplace? Jest jakis sposob?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243 |
napisz do suportu i bedziesz mial w opcjach normalna wyplate na przelew bankowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
Czy bet24 oferuje zakłady na ligę słowacką?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2006
Posty: 19 |
www.bet24.com [ bet24.com] zobacz sobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
Jaka rada... jeszcze nie ma kursów, pytam sie czy były kiedyś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2006
Posty: 19 |
Właśnie sam teraz sprawdziłem i niemam zalezy od kiedy ta liga jest bo sie nie orientuje napisz meila do supporta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i się dowiesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdroo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
Właśnie sam teraz sprawdziłem i niemam zalezy od kiedy ta liga jest bo sie nie orientuje napisz meila do supporta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i się dowiesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdroo Napisałem maila ale coś nieodpisują, liga już ruszyła i druga kolejka juz w weekend
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 326
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 326 |
Ostrzegam przed bet24. Wplacilem pieniadze, dostalem bonusa, obrocilem i jeszcze troche zarobilem. Zdecydowalem sie wyplacic(byla to niedziela) i nastepnego dnia zablokowali mi konto, a wyplate anulowali. Napisalem do nich maila i odpisali, ze zablokowali mi konto na polecenie dzialu finasowego i niedlugo dostane dalsze informacje. Oczywiscie zadnych informacji nie dostalem. Na nastepne kilka maili zadnej reakcji, takze na mail wyslany po angielsku na complaints. Dzwonilem do nich, ale jakosc polaczenie byla slaba wiec dowiedzialem sie tylko, ze na listy po polsku mieli odpisywac dzis po poludniu. Do tej pory nic nie napisali. Bede jeszcze dzwonil, ale juz oswajam sie z mysla, ze pieniedzy nie zobacze, ale napisze do lga, czy kto tam im wydal licencje i bede ostrzegal przed nimi na wszystkich forach polskich i zagranicznych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243 |
idz chlopie badania se zrob na glowke i oskarzaj ale siebie a nie bet24.
Pozakladales kilka kont, przekrety itp to masz za swoje i bardzo dobrze.
edyne pretensje mozesz miec do siebie.
hehe jakosc polaczenia byla slaba hehehe dobre to jest bo ja zawsze jak do nich dzownie to normalne slysze ich glosy.
Napisz meila do boga i ostrzez go przed wlasna glupota.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 326
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 326 |
Sam sie zbadaj. Zalozylem jedno konto. A jakosc rzeczywiscie byla slaba i ledwo moglem go zrozumiec, ale Ty wiesz lepiej, bo kiedys dzwoniles i bylo dobrze. Jesli byl jakis problem to powinni to napisac, a nie nie odpowiadac na maile. Ja tylko napisalem jak bylo, a kazdy niech wyciagnie wnioski sam. Ty juz wiesz, ze jestem oszustem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243 |
heh nie oszustem tylko osoba ktora napewno nie byla fer wobec nich. Sprawe sam mowisz ze masz nie wyjasniona nie wiesz o co chodzi a ostyrzegasz bezpodstawnie przed tym bukmacherem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 326
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 326 |
Sam sie chyba zgodzisz, ze jesli jest jakis problem, to powinni sie ze mna skontaktowac i to wyjasnic. Ja bylem wobec nich fair, ale rozne rzeczy sie zdarzaja i moze problemem jest jakas blahostka. A po jakim czasie wg Ciebie powinienem ostrzegac przed bukmacherem? Jak nie wyplaci pieniedzy i zablokuje konto bez podania przyczyny? Po tygodniu, miesiacu, roku? Na pewno ostrzegam przed supportem i poczekam na Twoja odpowiedz po jakim czasie moge ostrzegac przed bukiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243 |
Po czasie gdy dostaniesz od nich wyjasnienie dlaczego tak a nie inaczej. Moze maja klopoty z suuportem to sie zdarza. Zreszta B&W to wogole nie ma supportu heheh bo to tak jakby im tam listy przez poczte polska pisal heheh
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 326
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 326 |
A jak nigdy nie napisza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak maja problem z supportem to mogliby chociaz wysylac jakas odpowiedz z automatu. Z BAW pewnie masz racje, bo stwierdzenie, ze wyslalem im za malo wyrazny skan zajelo im kilka dni i potwierdzeni nastepnego znow troche trwalo. Myslalem, ze oni chcieli po prostu opoznic wyplate, moze taka sama taktyke stosuje bet24.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
zalosne maile wyslane 3 dni temu bez zadnej odpowiedzi,a wyplaty zlecic nie mozna bo wyskakuje jakis blad: "The Card has expired. Please update card data"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 338
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 338 |
zalosne maile wyslane 3 dni temu bez zadnej odpowiedzi,a wyplaty zlecic nie mozna bo wyskakuje jakis blad: "The Card has expired. Please update card data" 3 dni temu?? Ja nie mam odpowiedzi na maile wyslane w zeszły piątek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka