|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 135 |
Przy logowaniu otrzymuję taki komunikat:
Z przykrością informujemy o zablokowaniu Twojego konta. Jeśli masz pytania, zapoznaj się ze stroną pomocy na temat blokady konta lub skontaktuj z naszym działem obsługi klienta.
O co im chodzi ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Podziękowali Ci za współprace...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
Przy logowaniu otrzymuję taki komunikat:
Z przykrością informujemy o zablokowaniu Twojego konta. Jeśli masz pytania, zapoznaj się ze stroną pomocy na temat blokady konta lub skontaktuj z naszym działem obsługi klienta.
O co im chodzi ??? Nie wiesz o co? .....o kasę ! Musiałeś nieźle ich orżnąć!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 135 |
Przy logowaniu otrzymuję taki komunikat:
Z przykrością informujemy o zablokowaniu Twojego konta. Jeśli masz pytania, zapoznaj się ze stroną pomocy na temat blokady konta lub skontaktuj z naszym działem obsługi klienta.
O co im chodzi ??? Nie wiesz o co? .....o kasę ! Musiałeś nieźle ich orżnąć! Właśnie że nie. Nawet teraz depozytu nie mogę odzyskać wpłaconego kilka dni temu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Depozyt odzyskasz bez problemu,choć oczywiś1cie marne to pocieszenie. Jak chcesz korzystać z tej samej oferty to załóż sobie konto na gamebookers,a jak nie to otwórz konto w innej lepszej firmie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 135 |
Depozyt odzyskasz bez problemu,choć oczywiś1cie marne to pocieszenie. Jak chcesz korzystać z tej samej oferty to załóż sobie konto na gamebookers,a jak nie to otwórz konto w innej lepszej firmie Jak odzyskam kiedy nie mogę się zalogować ? Pisanie do supportu nic nie daje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Pisac na angielski, szybciej odpisza Maja chwilowe problemy, juz nie raz tak bylo, z czasem powinno byc ok Lepiej aktualnie nie wyplacac, poczekac i pozniej na spokojnie zlecic wyplaty
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
Przy logowaniu otrzymuję taki komunikat:
Z przykrością informujemy o zablokowaniu Twojego konta. Jeśli masz pytania, zapoznaj się ze stroną pomocy na temat blokady konta lub skontaktuj z naszym działem obsługi klienta.
O co im chodzi ??? mam to samo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Przy logowaniu otrzymuję taki komunikat:
Z przykrością informujemy o zablokowaniu Twojego konta. Jeśli masz pytania, zapoznaj się ze stroną pomocy na temat blokady konta lub skontaktuj z naszym działem obsługi klienta.
O co im chodzi ??? mam to samo  znam przypadki ludzi, którym blokowali konta bo uznali Ich za nałogowych hazardzistów i proponowali leczenie podsyłając odpowiednie linki 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
A ja znam ,którym zamykali konta bez podania przyczyny a którzy ich trochę ogolili tzn udało się wygrac,kasowali wygrane i zamykali konta,co jakiś czas robią odsiew graczy. Marny buk,marne zasady,do zabawy parozłotowej są idealni, do gry w trzycyfrowych sumach już nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483 |
Przy logowaniu otrzymuję taki komunikat:
Z przykrością informujemy o zablokowaniu Twojego konta. Jeśli masz pytania, zapoznaj się ze stroną pomocy na temat blokady konta lub skontaktuj z naszym działem obsługi klienta.
O co im chodzi ??? to widze ,ze nie jestem sam, support od paru dni milczy...oj bedzie glosno o bwin...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
[quote=Maurice]Przy logowaniu otrzymuję taki komunikat:
Z przykrością informujemy o zablokowaniu Twojego konta. Jeśli masz pytania, zapoznaj się ze stroną pomocy na temat blokady konta lub skontaktuj z naszym działem obsługi klienta.
O co im chodzi ??? Podobno zbierają kasę na letnie transfery Realu ... !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
to widze ,ze nie jestem sam, support od paru dni milczy...oj bedzie glosno o bwin... żal to przyznać ale nic nie będzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 135 |
Dziękujemy za Twój e-mail.
W związku z ogromną ilością e-maili jakie w tej chwili otrzymujemy, wydłużył się okres w jakim na nie odpowiadamy.
Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe. Przepraszamy za wszelkie niedogodności powstałe z tego powodu. Support team bwin
Uwaga: ta wiadomość została automatycznie wygenerowana przez system pocztowy. Prosimy na nią nie odpowiadać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483 |
Dziękujemy za Twój e-mail.
W związku z ogromną ilością e-maili jakie w tej chwili otrzymujemy, wydłużył się okres w jakim na nie odpowiadamy.
Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe. Przepraszamy za wszelkie niedogodności powstałe z tego powodu. Support team bwin
Uwaga: ta wiadomość została automatycznie wygenerowana przez system pocztowy. Prosimy na nią nie odpowiadać. Co to za pierdolenie jest ? Skad niby ta ogromna ilosc otrzymywynach maili ? Nagle bez zadnego powodu zaczeliby dostawac 5-10 razy wiecej maili (bo o tyle wolniej odpisuja) ? Przeciez to nie ma sensu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Głośno o nich to już było wiele razy i zawsze niestety nic dobrego to dla graczy nie wróżyło,wystarczy przekopać trochę temat na forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180 |
chyba nie myslicie za zawiną interes i srodki przepadną???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 135 |
chyba nie myslicie za zawiną interes i srodki przepadną??? Na to wygląda. Posiadam tam niemały depozyt i trochę wydaje się to dziwne, że w ten sposób mogą postępować bez żadnego uprzedzenia. Już drugi dzień nie mogę się zalogować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Dziwne,bo do Bwin od sierpnia nie wpłacałem,mam na koncie 1,20 zł zostawione w razie czego do oglądania live video i mnie loguje bez problemu. Mecze też mogę oglądać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483 |
pisalem do nich 30 stycznia , do tej pory brak odpowiedzi (zablokowali mi konto , chce odzyskac pieniadze)
az takie opoznienia to u nich norma czy jednak powinienem zaczac sie juz martwic ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|