Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 14 1 2 9 10 11 12 13 14
chciwus_04 #5742635 01/02/2013 01:11
Dołączył: Mar 2005
Posty: 135
member
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 135
Przy logowaniu otrzymuję taki komunikat:

Z przykrością informujemy o zablokowaniu Twojego konta.
Jeśli masz pytania, zapoznaj się ze stroną pomocy na temat blokady konta lub skontaktuj z naszym działem obsługi klienta.

O co im chodzi ???

Bonus: Unibet
Conrad #5742691 01/02/2013 01:31
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Podziękowali Ci za współprace...

Maurice #5742828 01/02/2013 02:32
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Originally Posted by Maurice
Przy logowaniu otrzymuję taki komunikat:

Z przykrością informujemy o zablokowaniu Twojego konta.
Jeśli masz pytania, zapoznaj się ze stroną pomocy na temat blokady konta lub skontaktuj z naszym działem obsługi klienta.

O co im chodzi ???


Nie wiesz o co? .....o kasę !
Musiałeś nieźle ich orżnąć!

milan1231 #5742861 01/02/2013 02:41
Dołączył: Mar 2005
Posty: 135
member
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 135
Originally Posted by milan1231
Originally Posted by Maurice
Przy logowaniu otrzymuję taki komunikat:

Z przykrością informujemy o zablokowaniu Twojego konta.
Jeśli masz pytania, zapoznaj się ze stroną pomocy na temat blokady konta lub skontaktuj z naszym działem obsługi klienta.

O co im chodzi ???


Nie wiesz o co? .....o kasę !
Musiałeś nieźle ich orżnąć!


Właśnie że nie. Nawet teraz depozytu nie mogę odzyskać wpłaconego kilka dni temu.

Conrad #5742905 01/02/2013 03:08
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Depozyt odzyskasz bez problemu,choć oczywiś1cie marne to pocieszenie.
Jak chcesz korzystać z tej samej oferty to załóż sobie konto na gamebookers,a jak nie to otwórz konto w innej lepszej firmie

crossmen #5742912 01/02/2013 03:10
Dołączył: Mar 2005
Posty: 135
member
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 135
Originally Posted by crossmen
Depozyt odzyskasz bez problemu,choć oczywiś1cie marne to pocieszenie.
Jak chcesz korzystać z tej samej oferty to załóż sobie konto na gamebookers,a jak nie to otwórz konto w innej lepszej firmie

Jak odzyskam kiedy nie mogę się zalogować ?
Pisanie do supportu nic nie daje.

Conrad #5742981 01/02/2013 03:55
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Pisac na angielski, szybciej odpisza
Maja chwilowe problemy, juz nie raz tak bylo, z czasem powinno byc ok
Lepiej aktualnie nie wyplacac, poczekac i pozniej na spokojnie zlecic wyplaty

Maurice #5743000 01/02/2013 04:06
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Originally Posted by Maurice
Przy logowaniu otrzymuję taki komunikat:

Z przykrością informujemy o zablokowaniu Twojego konta.
Jeśli masz pytania, zapoznaj się ze stroną pomocy na temat blokady konta lub skontaktuj z naszym działem obsługi klienta.

O co im chodzi ???

mam to samo laugh

Slawek_kk #5743009 01/02/2013 04:09
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Slawek_kk
Originally Posted by Maurice
Przy logowaniu otrzymuję taki komunikat:

Z przykrością informujemy o zablokowaniu Twojego konta.
Jeśli masz pytania, zapoznaj się ze stroną pomocy na temat blokady konta lub skontaktuj z naszym działem obsługi klienta.

O co im chodzi ???

mam to samo laugh

znam przypadki ludzi, którym blokowali konta bo uznali Ich za nałogowych hazardzistów i proponowali leczenie podsyłając odpowiednie linki laugh

Conrad #5743633 01/02/2013 22:11
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
A ja znam ,którym zamykali konta bez podania przyczyny a którzy ich trochę ogolili tzn udało się wygrac,kasowali wygrane i zamykali konta,co jakiś czas robią odsiew graczy.
Marny buk,marne zasady,do zabawy parozłotowej są idealni, do gry w trzycyfrowych sumach już nie.

Maurice #5743684 01/02/2013 22:43
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by Maurice
Przy logowaniu otrzymuję taki komunikat:

Z przykrością informujemy o zablokowaniu Twojego konta.
Jeśli masz pytania, zapoznaj się ze stroną pomocy na temat blokady konta lub skontaktuj z naszym działem obsługi klienta.

O co im chodzi ???

to widze ,ze nie jestem sam, support od paru dni milczy...oj bedzie glosno o bwin...

mez #5743699 01/02/2013 22:54
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Originally Posted by mez
[quote=Maurice]Przy logowaniu otrzymuję taki komunikat:

Z przykrością informujemy o zablokowaniu Twojego konta.
Jeśli masz pytania, zapoznaj się ze stroną pomocy na temat blokady konta lub skontaktuj z naszym działem obsługi klienta.

O co im chodzi ???

Podobno zbierają kasę na letnie transfery Realu ... !

mez #5743705 01/02/2013 22:58
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by mez
to widze ,ze nie jestem sam, support od paru dni milczy...oj bedzie glosno o bwin...


żal to przyznać ale nic nie będzie blush

AGASSI #5743815 02/02/2013 00:09
Dołączył: Mar 2005
Posty: 135
member
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 135
Dziękujemy za Twój e-mail.

W związku z ogromną ilością e-maili jakie w tej chwili otrzymujemy, wydłużył się okres w jakim na nie odpowiadamy.

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe. Przepraszamy za wszelkie niedogodności powstałe z tego powodu.

Support team bwin

Uwaga: ta wiadomość została automatycznie wygenerowana przez system pocztowy. Prosimy na nią nie odpowiadać.

Maurice #5743822 02/02/2013 00:13
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by Maurice
Dziękujemy za Twój e-mail.

W związku z ogromną ilością e-maili jakie w tej chwili otrzymujemy, wydłużył się okres w jakim na nie odpowiadamy.

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe. Przepraszamy za wszelkie niedogodności powstałe z tego powodu.

Support team bwin

Uwaga: ta wiadomość została automatycznie wygenerowana przez system pocztowy. Prosimy na nią nie odpowiadać.

Co to za pierdolenie jest ? Skad niby ta ogromna ilosc otrzymywynach maili ? Nagle bez zadnego powodu zaczeliby dostawac 5-10 razy wiecej maili (bo o tyle wolniej odpisuja) ? Przeciez to nie ma sensu

Conrad #5744167 02/02/2013 02:39
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Głośno o nich to już było wiele razy i zawsze niestety nic dobrego to dla graczy nie wróżyło,wystarczy przekopać trochę temat na forum

Conrad #5744960 02/02/2013 17:17
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
chyba nie myslicie za zawiną interes i srodki przepadną???

pacjent11 #5746297 03/02/2013 02:36
Dołączył: Mar 2005
Posty: 135
member
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 135
Originally Posted by pacjent11
chyba nie myslicie za zawiną interes i srodki przepadną???


Na to wygląda. Posiadam tam niemały depozyt i trochę wydaje się to dziwne, że w ten sposób mogą postępować bez żadnego uprzedzenia. Już drugi dzień nie mogę się zalogować.

Conrad #5746598 03/02/2013 05:14
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Dziwne,bo do Bwin od sierpnia nie wpłacałem,mam na koncie 1,20 zł zostawione w razie czego do oglądania live video i mnie loguje bez problemu.
Mecze też mogę oglądać.

Iwdakuno #5754015 08/02/2013 07:23
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
pisalem do nich 30 stycznia , do tej pory brak odpowiedzi (zablokowali mi konto , chce odzyskac pieniadze)

az takie opoznienia to u nich norma czy jednak powinienem zaczac sie juz martwic ?


Strona 11 z 14 1 2 9 10 11 12 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, forty, ElNinho[mmdea]), 2,921 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1