Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 15 1 2 8 9 10 11 12 14 15
#575743 09/06/2006 09:47
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Quote
Przy okazji w sprawie:

MS EXPEKT GRA

http://www.mundial2006.expekt.com/

chętnie się dołączę do czyjejś ligi, bo można uczestniczyć aż w pięciu !!!

piszcie namiary

Pozdrawiam.
Założyłem ligę: ligameczpl, hasło 123abc (nieskomplikowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
Jak ktoś chce się podłączyć to zapraszam, mam nadzieję że ktoś z nas wygra koszulkę reprezentacji a może i trochę kasy?
Zapraszam!

Bonus: Unibet
#575744 09/06/2006 10:13
Dołączył: Aug 2005
Posty: 178
J
member
member
J Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 178
mam takie pytanie, czy jeśli dokonam wpłaty dzisiaj przelewem bankowym to załapię się na tę promocję? bo kasa raczej do 11 czerwca nie dojdzie, czy ktoś orientuje się w tym temacie?

#575745 09/06/2006 10:23
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
wplacal ktos w euro ?? i na jaki mail wysylal prosbe o bonus ??

#575746 09/06/2006 10:26
Dołączył: May 2006
Posty: 157
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 157
ja wpłacałem wczoraj i jeszcze kasy nie dostałem :/

#575747 09/06/2006 10:32
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
a na jaki email wyslales prosbe o bonus ??

#575748 09/06/2006 10:43
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
siema a jak wplacam karta Inteligo to od razu jest przelew czy trzeba cos czekac/...???...

#575749 09/06/2006 10:49
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
od razu ...

#575750 09/06/2006 11:03
Dołączył: May 2006
Posty: 226
A
aha Offline
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 226
Promocja jest rewelacyjna. Wystarczy 4 razy obrocic bez straty i jest sie juz w najgorszym wypadku na zero.

Dzisiaj Niemcy 1X - i zostaja tylko 3 razy. Dla mne rewelka. A i nalezy dodac, ze grajac 1,01 1,10 przez te 5 razy tez zbieramy procenciki od obracanych 400 pln. Mysle, ze goscie z Expekta sie przeliczyli - zadnych ustawek nie bedzie a co druzyny prezentuja widac juz golym okiem w meczach towarzyskich.

Ojjj, bardzo sie expekt przejedzie na tej promocji 800pln->400pln

#575751 09/06/2006 11:06
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Quote
Promocja jest rewelacyjna. Wystarczy 4 razy obrocic bez straty i jest sie juz w najgorszym wypadku na zero.

Dzisiaj Niemcy 1X - i zostaja tylko 3 razy. Dla mne rewelka. A i nalezy dodac, ze grajac 1,01 1,10 przez te 5 razy tez zbieramy procenciki od obracanych 400 pln. Mysle, ze goscie z Expekta sie przeliczyli - zadnych ustawek nie bedzie a co druzyny prezentuja widac juz golym okiem w meczach towarzyskich.

Ojjj, bardzo sie expekt przejedzie na tej promocji 800pln->400pln

Tak, tylko niech najpierw przyzna ten bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Czeka ktoś jeszcze na bonus dłużej niż 16h?

#575752 09/06/2006 11:10
Dołączył: May 2006
Posty: 226
A
aha Offline
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 226
cim123 - wyslij do expekta na polski adres promocyjny jeszcze z 2 mejle. A jak nawet nie zdazysz zagrac to sie nie martw - bedzie mnostwo meczy do obrotu - Brazylia 1X itp.

Nie zapomnij numer klienta i ile przelales.

Najlepiej wyslij z 2 mejle. Poza tym najlepiej wplacac przez moneybookers - kasa jest na koncie momentalnie ksiegowana i masz 100% pewnosci ze dostaniesz bonus tak szybko jak to mozliwe. Z bankami moze byc roznie bo teraz mnostwo osob wysyla przelewy bankowe - np. moj kolega ktory rzadko wplaca na mistrzostwa wplacil okolo 100 przelewm bankowym.

Ae jak mowie - meczow do obrotu bedzie duzo

#575753 09/06/2006 11:11
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Quote
Promocja jest rewelacyjna. Wystarczy 4 razy obrocic bez straty i jest sie juz w najgorszym wypadku na zero.

Dzisiaj Niemcy 1X - i zostaja tylko 3 razy. Dla mne rewelka. A i nalezy dodac, ze grajac 1,01 1,10 przez te 5 razy tez zbieramy procenciki od obracanych 400 pln. Mysle, ze goscie z Expekta sie przeliczyli - zadnych ustawek nie bedzie a co druzyny prezentuja widac juz golym okiem w meczach towarzyskich.

Ojjj, bardzo sie expekt przejedzie na tej promocji 800pln->400pln

Poczytaj sobie ostanie punkty regulaminu i uwazaj, zebys Ty sie nie przejechal. Co prawda w regulaminie nie ma minimalnego kursu po jakim trzeba obracac ale nie zdziwie sie jak granie kilka razy kursu 1,01 uznaja za lamanie zasad promocji i zablokuja konto.

Wojtek

#575754 09/06/2006 11:22
Dołączył: May 2006
Posty: 226
A
aha Offline
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 226
Dziwny jestes. Kurs 1,01 jest takim samym kursem jak kurs 1,60 itp. To oni tworza regulamin. Jesli nie pisza obostrzen na temat kursow 1,01 - to jest ich sprawa. Widocznie analitycy tak do tego podchodza, ze granie 1,01 nie jest problemem.

Jak mozna takie bzdury pisac, ze jak ktos zagra 5 razy 1,01 to mu konto zablokuja.

Nie siej czlowieku fermentu. Kurs 1,01 tez moze nie wejsc. Jakby takie kursy wchodzily zawsze to by bukmacher zbankrutowal.

Bo bez zadnych bonus wszyscy graliby 1,01 i byliby do przodu. A grajac 1,01... sprobuj sam - zobaczysz jak daleko zajedziesz. Trzeba liczyc troche na szczescie ze nie bedzie gowna ze 1,01 nie wejdzie

#575755 09/06/2006 11:27
Dołączył: May 2006
Posty: 226
A
aha Offline
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 226
Poza tym masz tutaj to na co sie powolujesz:

- Expekt zastrzega sobie prawo do wstrzymania wypłat z kont graczy, jeżeli zostanie stwierdzone złamanie zasad promocji bądź regulaminu Expekt.com

Zasady promocji masz tutaj:

Przepisy i Warunki
- Bonus może zostać przyznany jednokrotnie, jednemu graczowi.
- Promocja nie może być łączona z innymi kampaniami bonusowymi w zakładach sportowych.
- Minimalna kwota depozytu w promocji wynosi 80 PLN.
- Maksymalna kwota bonusu wynosi 400 PLN.
- Kwota bonusu musi zostać 5-krotnie obrócona w zakładach sportowych, przed dokonaniem wypłaty bądź transferem do innych produktów w naszym serwisie.
- Kwota bonusu może być użyta jedynie do zawierania zakładów na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej.
- Każde wyraźne naruszenie zasad promocji bądź regulaminu Expekt.com bedzię skutkowało zamknięciem konta gracza. Wpłacony depozyt nie będzie refundowany.
- Expekt zastrzega sobie prawo do wstrzymania wypłat z kont graczy, jeżeli zostanie stwierdzone złamanie zasad promocji bądź regulaminu Expekt.com


A pokaz mi w regulaminie, ze nie wolno grac w Expekcie kursow 1,01

Jesli by to zlamali to tak jakby ci zajebali najnormalniej kase z konta albo anulowali wygrany zakald - czyli to by bylo czyste zlodziejstwo

Reasumujac - ani w regulaminie expekta ani w warunkach promocji nie masz rygoru niegrania kursow 1,01

#575756 09/06/2006 11:36
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Pamiętam 4 lata temu Francja - Senegal 1X za 1.01 i wygrana Senegalu 1:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#575757 09/06/2006 12:04
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Quote
Pamiętam 4 lata temu Francja - Senegal 1X za 1.01 i wygrana Senegalu 1:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

dlatego najlepiej zagrac na live po tym kursie,wydaje sie to bardziej pewne.Zreszta teraz na mecz Francja-Korea nikt nie postawilby takiej kasy na 1x na Francje:)

#575758 09/06/2006 12:36
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Quote
Dziwny jestes. Kurs 1,01 jest takim samym kursem jak kurs 1,60 itp. To oni tworza regulamin. Jesli nie pisza obostrzen na temat kursow 1,01 - to jest ich sprawa. Widocznie analitycy tak do tego podchodza, ze granie 1,01 nie jest problemem.

Jak mozna takie bzdury pisac, ze jak ktos zagra 5 razy 1,01 to mu konto zablokuja.

Nie siej czlowieku fermentu. Kurs 1,01 tez moze nie wejsc. Jakby takie kursy wchodzily zawsze to by bukmacher zbankrutowal.

Kazdy robi co chhce ale wg mnie jak ktos zalozy konto, wplaci, zrobi minimalny obrot po kursach 1,01 to niech sie nie dziwi, ze mu konto zamkna i nie wyplaca bo to jest typowe wyludzanie bonusa.

Oczywiscie moze wyplaca ale wg mnie lepiej wybrac kilka / kilkanascie rzeczy z wyzszymi kursami liczac, ze czesc wejdzie a czesc nie i zrobic wiekszy obrot niz wymagany minimalny przed wyplata.

Kurs 1,01 gralem raz w zyciu na jakis mecz hokejowy ktory skonczyl sie wynikiem 42:0 o ile pamietam.

Pozdrowienia, Wojtek

#575759 09/06/2006 13:16
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Wysłąłem pytanie o wątpliwości co do promocji w expekt:

"Witam!
Chciałem skorzystać z promocji którą Państwo oferująna MŚ w piłce nożnej 50% od depozytu, ale martwią mnie dwa punkty regulaminu promocji:

- Każde wyraźne naruszenie zasad promocji bądź regulaminu Expekt.com bedzię skutkowało zamknięciem konta gracza. Wpłacony depozyt nie będzie refundowany.
- Expekt zastrzega sobie prawo do wstrzymania wypłat z kont graczy, jeżeli zostanie stwierdzone złamanie zasad promocji bądź regulaminu Expekt.com

W nowym regulaminie jest zapis:
EXPEKT.COM zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta gracza. W takich przypadkach środki znajdujące się na koncie użytkownika zostaną zwrócone graczowi lub przekazane odpowiednim organom władzy, zależnie od okoliczności. W Expekt.com wolno posiadać wyłącznie 1 konto użytkownika (1 konto gracza na jedno domostwo). EXPEKT.COM zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika, jeżeli zostanie stwierdzone otwarcie i użytkowanie więcej niż 1 konta użytkownika, oraz naruszenie regulaminu.


Czyli moje pytanie teraz brzmi:
Jeśli skorzystam z promocji na swoim koncie, ale konto ma również inny z domowników który już nie jest zainteresowany i od dawna nie gra w zakłądy sportowe, to czy naruszam w tym momencie regulamin?? Czy ta druga osoba powinna najpierw zamknąć swoje konto gracza, czy wystarczy, że nie skorzysta z bonusu który oferujecie...??
Kiedyś regulamin pozwalał na posiadanie kont przez kilku domowników..."


ODPOWIEDŹ:

Witam,

Jesli dwie osoby chca korzystac z tego samego komputera w naszym serwisie, prosimy o przeslanie skanow dowodow osobistych wraz z numeremi ID gracza umozliwimy taka gre.



Pozdrawiam,
Monika Stankiewicz
Support
Expekt.com Ltd



Tak więć nie powinno byćproblemu jeśli nie będzie nikt korzystał z promocji na wszystkich członków rodziny...

#575760 09/06/2006 17:50
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Nie otrzymałem jeszcze bonusa,ale mam 800 zeta depozytu na koncie, czy jak zagram za te 800 to wliczy sie do obrotu ?

#575761 09/06/2006 21:24
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
To jak to jest:

Obrocic nalezy sam bonus 5x. Czyli jesli wplacam 200 zlotych to dostaje bonus w wysokosci 100zl. Wiec musze w sumie zagrac za 500 zlotych tak ??

#575762 09/06/2006 22:08
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
Mogliby w koncu mi dopisac tego bonusa, bo nie zdazy sie obrotu zrobic. 2000 PLNow to troszke jest. Kasa zaksiegowana, mail wyslany a bonusa nadal nie ma :/ Poczekac moge, ale skoro obrot tylko na MŚ to jednak trzeba sie spieszyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 10 z 15 1 2 8 9 10 11 12 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, kamel, rafal08, burbon, rymoholik, aker, betowiec, Sensei, forty, alfa, Lukasz111, bukma, 11kera11), 3,286 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,634
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1