|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
Przy okazji w sprawie: MS EXPEKT GRA http://www.mundial2006.expekt.com/chętnie się dołączę do czyjejś ligi, bo można uczestniczyć aż w pięciu !!! piszcie namiary Pozdrawiam. Założyłem ligę: ligameczpl, hasło 123abc (nieskomplikowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) Jak ktoś chce się podłączyć to zapraszam, mam nadzieję że ktoś z nas wygra koszulkę reprezentacji a może i trochę kasy? Zapraszam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 178
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 178 |
mam takie pytanie, czy jeśli dokonam wpłaty dzisiaj przelewem bankowym to załapię się na tę promocję? bo kasa raczej do 11 czerwca nie dojdzie, czy ktoś orientuje się w tym temacie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
wplacal ktos w euro ?? i na jaki mail wysylal prosbe o bonus ??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 157 |
ja wpłacałem wczoraj i jeszcze kasy nie dostałem :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
a na jaki email wyslales prosbe o bonus ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728 |
siema a jak wplacam karta Inteligo to od razu jest przelew czy trzeba cos czekac/...???...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 226
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 226 |
Promocja jest rewelacyjna. Wystarczy 4 razy obrocic bez straty i jest sie juz w najgorszym wypadku na zero.
Dzisiaj Niemcy 1X - i zostaja tylko 3 razy. Dla mne rewelka. A i nalezy dodac, ze grajac 1,01 1,10 przez te 5 razy tez zbieramy procenciki od obracanych 400 pln. Mysle, ze goscie z Expekta sie przeliczyli - zadnych ustawek nie bedzie a co druzyny prezentuja widac juz golym okiem w meczach towarzyskich.
Ojjj, bardzo sie expekt przejedzie na tej promocji 800pln->400pln
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Promocja jest rewelacyjna. Wystarczy 4 razy obrocic bez straty i jest sie juz w najgorszym wypadku na zero.
Dzisiaj Niemcy 1X - i zostaja tylko 3 razy. Dla mne rewelka. A i nalezy dodac, ze grajac 1,01 1,10 przez te 5 razy tez zbieramy procenciki od obracanych 400 pln. Mysle, ze goscie z Expekta sie przeliczyli - zadnych ustawek nie bedzie a co druzyny prezentuja widac juz golym okiem w meczach towarzyskich.
Ojjj, bardzo sie expekt przejedzie na tej promocji 800pln->400pln Tak, tylko niech najpierw przyzna ten bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Czeka ktoś jeszcze na bonus dłużej niż 16h?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 226
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 226 |
cim123 - wyslij do expekta na polski adres promocyjny jeszcze z 2 mejle. A jak nawet nie zdazysz zagrac to sie nie martw - bedzie mnostwo meczy do obrotu - Brazylia 1X itp.
Nie zapomnij numer klienta i ile przelales.
Najlepiej wyslij z 2 mejle. Poza tym najlepiej wplacac przez moneybookers - kasa jest na koncie momentalnie ksiegowana i masz 100% pewnosci ze dostaniesz bonus tak szybko jak to mozliwe. Z bankami moze byc roznie bo teraz mnostwo osob wysyla przelewy bankowe - np. moj kolega ktory rzadko wplaca na mistrzostwa wplacil okolo 100 przelewm bankowym.
Ae jak mowie - meczow do obrotu bedzie duzo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Promocja jest rewelacyjna. Wystarczy 4 razy obrocic bez straty i jest sie juz w najgorszym wypadku na zero.
Dzisiaj Niemcy 1X - i zostaja tylko 3 razy. Dla mne rewelka. A i nalezy dodac, ze grajac 1,01 1,10 przez te 5 razy tez zbieramy procenciki od obracanych 400 pln. Mysle, ze goscie z Expekta sie przeliczyli - zadnych ustawek nie bedzie a co druzyny prezentuja widac juz golym okiem w meczach towarzyskich.
Ojjj, bardzo sie expekt przejedzie na tej promocji 800pln->400pln Poczytaj sobie ostanie punkty regulaminu i uwazaj, zebys Ty sie nie przejechal. Co prawda w regulaminie nie ma minimalnego kursu po jakim trzeba obracac ale nie zdziwie sie jak granie kilka razy kursu 1,01 uznaja za lamanie zasad promocji i zablokuja konto. Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 226
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 226 |
Dziwny jestes. Kurs 1,01 jest takim samym kursem jak kurs 1,60 itp. To oni tworza regulamin. Jesli nie pisza obostrzen na temat kursow 1,01 - to jest ich sprawa. Widocznie analitycy tak do tego podchodza, ze granie 1,01 nie jest problemem.
Jak mozna takie bzdury pisac, ze jak ktos zagra 5 razy 1,01 to mu konto zablokuja.
Nie siej czlowieku fermentu. Kurs 1,01 tez moze nie wejsc. Jakby takie kursy wchodzily zawsze to by bukmacher zbankrutowal.
Bo bez zadnych bonus wszyscy graliby 1,01 i byliby do przodu. A grajac 1,01... sprobuj sam - zobaczysz jak daleko zajedziesz. Trzeba liczyc troche na szczescie ze nie bedzie gowna ze 1,01 nie wejdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 226
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 226 |
Poza tym masz tutaj to na co sie powolujesz:
- Expekt zastrzega sobie prawo do wstrzymania wypłat z kont graczy, jeżeli zostanie stwierdzone złamanie zasad promocji bądź regulaminu Expekt.com
Zasady promocji masz tutaj:
Przepisy i Warunki - Bonus może zostać przyznany jednokrotnie, jednemu graczowi. - Promocja nie może być łączona z innymi kampaniami bonusowymi w zakładach sportowych. - Minimalna kwota depozytu w promocji wynosi 80 PLN. - Maksymalna kwota bonusu wynosi 400 PLN. - Kwota bonusu musi zostać 5-krotnie obrócona w zakładach sportowych, przed dokonaniem wypłaty bądź transferem do innych produktów w naszym serwisie. - Kwota bonusu może być użyta jedynie do zawierania zakładów na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. - Każde wyraźne naruszenie zasad promocji bądź regulaminu Expekt.com bedzię skutkowało zamknięciem konta gracza. Wpłacony depozyt nie będzie refundowany. - Expekt zastrzega sobie prawo do wstrzymania wypłat z kont graczy, jeżeli zostanie stwierdzone złamanie zasad promocji bądź regulaminu Expekt.com
A pokaz mi w regulaminie, ze nie wolno grac w Expekcie kursow 1,01
Jesli by to zlamali to tak jakby ci zajebali najnormalniej kase z konta albo anulowali wygrany zakald - czyli to by bylo czyste zlodziejstwo
Reasumujac - ani w regulaminie expekta ani w warunkach promocji nie masz rygoru niegrania kursow 1,01
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Pamiętam 4 lata temu Francja - Senegal 1X za 1.01 i wygrana Senegalu 1:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
Pamiętam 4 lata temu Francja - Senegal 1X za 1.01 i wygrana Senegalu 1:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dlatego najlepiej zagrac na live po tym kursie,wydaje sie to bardziej pewne.Zreszta teraz na mecz Francja-Korea nikt nie postawilby takiej kasy na 1x na Francje:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Dziwny jestes. Kurs 1,01 jest takim samym kursem jak kurs 1,60 itp. To oni tworza regulamin. Jesli nie pisza obostrzen na temat kursow 1,01 - to jest ich sprawa. Widocznie analitycy tak do tego podchodza, ze granie 1,01 nie jest problemem.
Jak mozna takie bzdury pisac, ze jak ktos zagra 5 razy 1,01 to mu konto zablokuja.
Nie siej czlowieku fermentu. Kurs 1,01 tez moze nie wejsc. Jakby takie kursy wchodzily zawsze to by bukmacher zbankrutowal. Kazdy robi co chhce ale wg mnie jak ktos zalozy konto, wplaci, zrobi minimalny obrot po kursach 1,01 to niech sie nie dziwi, ze mu konto zamkna i nie wyplaca bo to jest typowe wyludzanie bonusa. Oczywiscie moze wyplaca ale wg mnie lepiej wybrac kilka / kilkanascie rzeczy z wyzszymi kursami liczac, ze czesc wejdzie a czesc nie i zrobic wiekszy obrot niz wymagany minimalny przed wyplata. Kurs 1,01 gralem raz w zyciu na jakis mecz hokejowy ktory skonczyl sie wynikiem 42:0 o ile pamietam. Pozdrowienia, Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Wysłąłem pytanie o wątpliwości co do promocji w expekt:
"Witam! Chciałem skorzystać z promocji którą Państwo oferująna MŚ w piłce nożnej 50% od depozytu, ale martwią mnie dwa punkty regulaminu promocji: - Każde wyraźne naruszenie zasad promocji bądź regulaminu Expekt.com bedzię skutkowało zamknięciem konta gracza. Wpłacony depozyt nie będzie refundowany. - Expekt zastrzega sobie prawo do wstrzymania wypłat z kont graczy, jeżeli zostanie stwierdzone złamanie zasad promocji bądź regulaminu Expekt.com W nowym regulaminie jest zapis: EXPEKT.COM zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta gracza. W takich przypadkach środki znajdujące się na koncie użytkownika zostaną zwrócone graczowi lub przekazane odpowiednim organom władzy, zależnie od okoliczności. W Expekt.com wolno posiadać wyłącznie 1 konto użytkownika (1 konto gracza na jedno domostwo). EXPEKT.COM zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika, jeżeli zostanie stwierdzone otwarcie i użytkowanie więcej niż 1 konta użytkownika, oraz naruszenie regulaminu. Czyli moje pytanie teraz brzmi: Jeśli skorzystam z promocji na swoim koncie, ale konto ma również inny z domowników który już nie jest zainteresowany i od dawna nie gra w zakłądy sportowe, to czy naruszam w tym momencie regulamin?? Czy ta druga osoba powinna najpierw zamknąć swoje konto gracza, czy wystarczy, że nie skorzysta z bonusu który oferujecie...?? Kiedyś regulamin pozwalał na posiadanie kont przez kilku domowników..."
ODPOWIEDŹ:
Witam,
Jesli dwie osoby chca korzystac z tego samego komputera w naszym serwisie, prosimy o przeslanie skanow dowodow osobistych wraz z numeremi ID gracza umozliwimy taka gre.
Pozdrawiam, Monika Stankiewicz Support Expekt.com Ltd
Tak więć nie powinno byćproblemu jeśli nie będzie nikt korzystał z promocji na wszystkich członków rodziny...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
Nie otrzymałem jeszcze bonusa,ale mam 800 zeta depozytu na koncie, czy jak zagram za te 800 to wliczy sie do obrotu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
To jak to jest:
Obrocic nalezy sam bonus 5x. Czyli jesli wplacam 200 zlotych to dostaje bonus w wysokosci 100zl. Wiec musze w sumie zagrac za 500 zlotych tak ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
Mogliby w koncu mi dopisac tego bonusa, bo nie zdazy sie obrotu zrobic. 2000 PLNow to troszke jest. Kasa zaksiegowana, mail wyslany a bonusa nadal nie ma :/ Poczekac moge, ale skoro obrot tylko na MŚ to jednak trzeba sie spieszyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|