Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
#57738 13/05/2004 17:20
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]A czy nie wiaze sie to z jakimis astronomicznymi prowizjami?[/qb]
Nie.Koszty sa minimalne.

Bonus: Unibet
#57739 13/05/2004 20:11
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mam pytanie, jak zalozylem sobie jakis czas temu juz konto w B&W a wplace dzis dopiero pierwszy depozyt to czy dostane bonus? I po jakim czasie ten bonus jest dopisywany? Ile musze wplacic aby otrzymac bonus?

Pozdro

#57740 13/05/2004 21:55
Dołączył: Jan 2004
Posty: 189
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 189
Mam pewien problem.Zablokowali mi konto.
Czy ktoś miał już taką sytuację?
Jeżeli tak to napiszcie czy jest to chwilowe, czy powinienem wypłacać kase i zakładać nowe konto.

#57741 13/05/2004 22:57
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Quote
Oryginalnie wysłał SzpakowskiDarek:
[qb]Mam pytanie, jak zalozylem sobie jakis czas temu juz konto w B&W a wplace dzis dopiero pierwszy depozyt to czy dostane bonus? I po jakim czasie ten bonus jest dopisywany? Ile musze wplacic aby otrzymac bonus?

Pozdro[/qb]
Jesli zalozyles konto pozniej niz listopad 2003 to luz. Wplac 30$ i upominaj sie grzecznie o dopisanie drugich 30. Jesli masz konto w euro to zdecyduj czy wplacisz 30 euroi i bedzoesz liczyl na 30 (moga dac ci 15) czy wplacisz 15 i dostaniesz 15 na 100% Tylko pamietaj, trzeba o to prosic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro

#57742 13/05/2004 23:35
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Quote
Oryginalnie wysłał Blackjack7-7:
[qb]Mam pewien problem.Zablokowali mi konto.
Czy ktoś miał już taką sytuację?
Jeżeli tak to napiszcie czy jest to chwilowe, czy powinienem wypłacać kase i zakładać nowe konto.[/qb]
Jak blok to nieodwołalnie. Jeśli oczywiście z powodu wygrywania kasy u nich. Zapytaj o co chodzi to ci odpiszą. Kasę pozwolą wyciągnąć. Drugiego konta na siebie u tego buka nie założysz.

#57743 14/05/2004 00:41
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
Mi zablokowali konto drugi raz w tym tygodniu...
Moja rada: jesli ktos chce grac za powazne (wiadomo jest to pojecie wzgledne - mysle tak ok 100$) stawki, niech sobie lepiej odpusci B&W... Kiedy tylko zaczalem trafiac na powaznie polska 2 lige, od razu dostalem limit na stawki w meczach - nawet szwedzkiego zuzla) - max 25$. Na pytanie dlaczego i skad to w ogole, dostalem maila:

Szanowny Panie xxxxxxxxxx!

Poniewaz sprawdzilismy Pana konto zakladów oraz sposób, w jaki wnosil Pan zaklady, zdecydiwalismy sie na wyznaczenie limitu wnoszonej stawki na 25,00 euro.

Naszym zdaniem limit ten jest w tej sytuacji odpowiedni.

Poniewaz konta naszych klientów sa regularnie sprawdzane, wyznaczone limity sa moga zostac zmienione.

Z powazaniem,

Support Team z betandwin.com

Parodia, prawda???? Do tego dochodzi problem blokowania konta i wyplat (tylko jedna w m-cu bez prowizji)...
Ktos tu kiedys napisal, ze tam nie lubia wygrywajacych... Szkoda, ze go nie sluchalem...
Poza tym popelniaja mnostwo bledow w zakladach (zle zaliczaj wyniki, pozniej koryguja zabierajac kase - zle godziny rozpoczecia meczow, czasem nawet dni)
Na prawde... lepeij soebie darowac... Mam tylko andzieje, ze uda mi sie stamtad wycofac kase i szybko zapomne o tej stronce...

#57744 14/05/2004 00:46
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Ja nawet do tych debili nic nie wplacalem, choc sie zapisalem wale ich limity w expekcie gralem za duza kase i nie dostalem NIGDY limitu i byly to takie kwoty ze bet and win by sie obsralo,b&w to smieszny buk to wyglada jakbym ja zalozyl buka i przyjalbym od was 100 zl bo moglbym wam oddac ale 2000 juz nie bo nie mam tyle hahahhaha pozdro chlopaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#57745 14/05/2004 01:27
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
To widze ze nie jestem sam. Mnie w ciagu dwoch tyg. dwa razy wyznaczyli limit. Teraz mam 25 USD. Tez zabieram kase i sie stamtad wynosze.

#57746 14/05/2004 01:38
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
Witam.
A ja mam pytanko : czy komus ostatnio udało sie wplacic karta mBanku (Visa) do Betandwin ?
Jesli tak to niech napisze.

PS:
Betandwin to wielki syf...odradzam rowniez granie w tym buku.ich limity to wielka parodia,jak przegrywasz to wszystko jest cacy a jak wygrywasz to LIMIT ..i jestes udupiony:-)

Prosze o info na temat wpłat kartą mBanku.
Pilne.
dzieki

#57747 14/05/2004 01:42
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Wlasnie dla smiechu wyslalem im maila ze niedlugo nikt nie bedzie u nich gral jak beda zakladac jakies smieszne limity np 1 euro na zaklad hehe dla mnie oni moga wyp...z sieci.zaden buk z nich

#57748 14/05/2004 02:04
Dołączył: Jul 2003
Posty: 378
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 378
MAM PYTANIE CO TO JEST "kod CVC2"

#57749 14/05/2004 02:13
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268
mam pytanko czy w BTW da sie stawiac NP.1X albo 2X ?? bo nie widze jakos takiej opcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#57750 14/05/2004 02:15
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268
Quote
Oryginalnie wysłał Inspirator:
[qb]Witam.
A ja mam pytanko : czy komus ostatnio udało sie wplacic karta mBanku (Visa) do Betandwin ?
Jesli tak to niech napisze.

PS:
Betandwin to wielki syf...odradzam rowniez granie w tym buku.ich limity to wielka parodia,jak przegrywasz to wszystko jest cacy a jak wygrywasz to LIMIT ..i jestes udupiony:-)

Prosze o info na temat wpłat kartą mBanku.
Pilne.
dzieki[/qb]
ja wplacalem w poniedzielk i wszystko bylo spoko szkoda tylko ze juz musze nowa kase wplacic bo wszystko prze****lem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> pozadrawaim

#57751 14/05/2004 02:19
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
Quote
Oryginalnie wysłał krowa22:
[qb]MAM PYTANIE CO TO JEST "kod CVC2"[/qb]
to 3 ostatnie cyferki na pasku (na odwrocie) karty kredytowej...

#57752 14/05/2004 02:22
Dołączył: Jul 2003
Posty: 378
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 378
dzieki bardzo

#57753 14/05/2004 02:24
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268
Quote
Oryginalnie wysłał kp:
[qb]Mi zablokowali konto drugi raz w tym tygodniu...
Moja rada: jesli ktos chce grac za powazne (wiadomo jest to pojecie wzgledne - mysle tak ok 100$) stawki, niech sobie lepiej odpusci B&W... Kiedy tylko zaczalem trafiac na powaznie polska 2 lige, od razu dostalem limit na stawki w meczach - nawet szwedzkiego zuzla) - max 25$. Na pytanie dlaczego i skad to w ogole, dostalem maila:

Szanowny Panie xxxxxxxxxx!

Poniewaz sprawdzilismy Pana konto zakladów oraz sposób, w jaki wnosil Pan zaklady, zdecydiwalismy sie na wyznaczenie limitu wnoszonej stawki na 25,00 euro.

Naszym zdaniem limit ten jest w tej sytuacji odpowiedni.

Poniewaz konta naszych klientów sa regularnie sprawdzane, wyznaczone limity sa moga zostac zmienione.

Z powazaniem,

Support Team z betandwin.com

Parodia, prawda???? Do tego dochodzi problem blokowania konta i wyplat (tylko jedna w m-cu bez prowizji)...
Ktos tu kiedys napisal, ze tam nie lubia wygrywajacych... Szkoda, ze go nie sluchalem...
Poza tym popelniaja mnostwo bledow w zakladach (zle zaliczaj wyniki, pozniej koryguja zabierajac kase - zle godziny rozpoczecia meczow, czasem nawet dni)
Na prawde... lepeij soebie darowac... Mam tylko andzieje, ze uda mi sie stamtad wycofac kase i szybko zapomne o tej stronce...[/qb]
cze mam pytanie podajesz gdzies swoje typy bo jesli tyle wygrywasz ze az ci limity nakladaja to chcetnie z nich skozystam bo jak ostatnio cala kase oddaje bukom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#57754 14/05/2004 02:30
Dołączył: Mar 2004
Posty: 293
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 293
Mam pytanie w jakim czasie w B&W wypłacaja kase bo ja juz czekam 5 dzien a kasy na koncie dalej nie widze

#57755 14/05/2004 03:08
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
Quote
Oryginalnie wysłał milo:
[qb]Mam pytanie w jakim czasie w B&W wypłacaja kase bo ja juz czekam 5 dzien a kasy na koncie dalej nie widze[/qb]
mi na mbank szlo 3 dni - zlecalem wyplate w niedziele w nocy a hajs byl na srode wieczorem.
a wyslales im skany dowodu tozsamosci ?- konieczne sa!!
pozatym zanim prawidlowo wypelnilem przelew to mi ****a 2 razy go zwracali.

#57756 16/05/2004 04:43
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41
straszny burdel maja na tej stronie, nie moge sie dopatrzyc linka do spraw zwiazanych z depozytem, czy mozna to zrobic via neteller/moneybookers?

#57757 16/05/2004 19:13
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Mam na koncie 168.15 $ i chcialbym je wyplcic ale przy wyplacie mam napisane ze min 30 a max 129.15 $ O co chodi? I jeszcze jedno: czy jak sie pomyle wpisujac nazwisko panienskie mamy to bedzie jakis dym?

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma), 2,993 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,737
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1