|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Oryginalnie wysłał Michauek: [qb]A czy nie wiaze sie to z jakimis astronomicznymi prowizjami?[/qb] Nie.Koszty sa minimalne.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mam pytanie, jak zalozylem sobie jakis czas temu juz konto w B&W a wplace dzis dopiero pierwszy depozyt to czy dostane bonus? I po jakim czasie ten bonus jest dopisywany? Ile musze wplacic aby otrzymac bonus?
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 189
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 189 |
Mam pewien problem.Zablokowali mi konto. Czy ktoś miał już taką sytuację? Jeżeli tak to napiszcie czy jest to chwilowe, czy powinienem wypłacać kase i zakładać nowe konto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Oryginalnie wysłał SzpakowskiDarek: [qb]Mam pytanie, jak zalozylem sobie jakis czas temu juz konto w B&W a wplace dzis dopiero pierwszy depozyt to czy dostane bonus? I po jakim czasie ten bonus jest dopisywany? Ile musze wplacic aby otrzymac bonus?
Pozdro[/qb] Jesli zalozyles konto pozniej niz listopad 2003 to luz. Wplac 30$ i upominaj sie grzecznie o dopisanie drugich 30. Jesli masz konto w euro to zdecyduj czy wplacisz 30 euroi i bedzoesz liczyl na 30 (moga dac ci 15) czy wplacisz 15 i dostaniesz 15 na 100% Tylko pamietaj, trzeba o to prosic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Oryginalnie wysłał Blackjack7-7: [qb]Mam pewien problem.Zablokowali mi konto. Czy ktoś miał już taką sytuację? Jeżeli tak to napiszcie czy jest to chwilowe, czy powinienem wypłacać kase i zakładać nowe konto.[/qb] Jak blok to nieodwołalnie. Jeśli oczywiście z powodu wygrywania kasy u nich. Zapytaj o co chodzi to ci odpiszą. Kasę pozwolą wyciągnąć. Drugiego konta na siebie u tego buka nie założysz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521 |
Mi zablokowali konto drugi raz w tym tygodniu... Moja rada: jesli ktos chce grac za powazne (wiadomo jest to pojecie wzgledne - mysle tak ok 100$) stawki, niech sobie lepiej odpusci B&W... Kiedy tylko zaczalem trafiac na powaznie polska 2 lige, od razu dostalem limit na stawki w meczach - nawet szwedzkiego zuzla) - max 25$. Na pytanie dlaczego i skad to w ogole, dostalem maila:
Szanowny Panie xxxxxxxxxx!
Poniewaz sprawdzilismy Pana konto zakladów oraz sposób, w jaki wnosil Pan zaklady, zdecydiwalismy sie na wyznaczenie limitu wnoszonej stawki na 25,00 euro.
Naszym zdaniem limit ten jest w tej sytuacji odpowiedni.
Poniewaz konta naszych klientów sa regularnie sprawdzane, wyznaczone limity sa moga zostac zmienione.
Z powazaniem, Support Team z betandwin.com
Parodia, prawda???? Do tego dochodzi problem blokowania konta i wyplat (tylko jedna w m-cu bez prowizji)... Ktos tu kiedys napisal, ze tam nie lubia wygrywajacych... Szkoda, ze go nie sluchalem... Poza tym popelniaja mnostwo bledow w zakladach (zle zaliczaj wyniki, pozniej koryguja zabierajac kase - zle godziny rozpoczecia meczow, czasem nawet dni) Na prawde... lepeij soebie darowac... Mam tylko andzieje, ze uda mi sie stamtad wycofac kase i szybko zapomne o tej stronce...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
Ja nawet do tych debili nic nie wplacalem, choc sie zapisalem wale ich limity w expekcie gralem za duza kase i nie dostalem NIGDY limitu i byly to takie kwoty ze bet and win by sie obsralo,b&w to smieszny buk to wyglada jakbym ja zalozyl buka i przyjalbym od was 100 zl bo moglbym wam oddac ale 2000 juz nie bo nie mam tyle hahahhaha pozdro chlopaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
To widze ze nie jestem sam. Mnie w ciagu dwoch tyg. dwa razy wyznaczyli limit. Teraz mam 25 USD. Tez zabieram kase i sie stamtad wynosze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
Witam. A ja mam pytanko : czy komus ostatnio udało sie wplacic karta mBanku (Visa) do Betandwin ? Jesli tak to niech napisze.
PS: Betandwin to wielki syf...odradzam rowniez granie w tym buku.ich limity to wielka parodia,jak przegrywasz to wszystko jest cacy a jak wygrywasz to LIMIT ..i jestes udupiony:-)
Prosze o info na temat wpłat kartą mBanku. Pilne. dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
Wlasnie dla smiechu wyslalem im maila ze niedlugo nikt nie bedzie u nich gral jak beda zakladac jakies smieszne limity np 1 euro na zaklad hehe dla mnie oni moga wyp...z sieci.zaden buk z nich
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 378
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 378 |
MAM PYTANIE CO TO JEST "kod CVC2"
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268 |
mam pytanko czy w BTW da sie stawiac NP.1X albo 2X ?? bo nie widze jakos takiej opcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268 |
Oryginalnie wysłał Inspirator: [qb]Witam. A ja mam pytanko : czy komus ostatnio udało sie wplacic karta mBanku (Visa) do Betandwin ? Jesli tak to niech napisze.
PS: Betandwin to wielki syf...odradzam rowniez granie w tym buku.ich limity to wielka parodia,jak przegrywasz to wszystko jest cacy a jak wygrywasz to LIMIT ..i jestes udupiony:-)
Prosze o info na temat wpłat kartą mBanku. Pilne. dzieki[/qb] ja wplacalem w poniedzielk i wszystko bylo spoko szkoda tylko ze juz musze nowa kase wplacic bo wszystko prze****lem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> pozadrawaim
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521 |
Oryginalnie wysłał krowa22: [qb]MAM PYTANIE CO TO JEST "kod CVC2"[/qb] to 3 ostatnie cyferki na pasku (na odwrocie) karty kredytowej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 378
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 378 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268 |
Oryginalnie wysłał kp: [qb]Mi zablokowali konto drugi raz w tym tygodniu... Moja rada: jesli ktos chce grac za powazne (wiadomo jest to pojecie wzgledne - mysle tak ok 100$) stawki, niech sobie lepiej odpusci B&W... Kiedy tylko zaczalem trafiac na powaznie polska 2 lige, od razu dostalem limit na stawki w meczach - nawet szwedzkiego zuzla) - max 25$. Na pytanie dlaczego i skad to w ogole, dostalem maila:
Szanowny Panie xxxxxxxxxx!
Poniewaz sprawdzilismy Pana konto zakladów oraz sposób, w jaki wnosil Pan zaklady, zdecydiwalismy sie na wyznaczenie limitu wnoszonej stawki na 25,00 euro.
Naszym zdaniem limit ten jest w tej sytuacji odpowiedni.
Poniewaz konta naszych klientów sa regularnie sprawdzane, wyznaczone limity sa moga zostac zmienione.
Z powazaniem, Support Team z betandwin.com
Parodia, prawda???? Do tego dochodzi problem blokowania konta i wyplat (tylko jedna w m-cu bez prowizji)... Ktos tu kiedys napisal, ze tam nie lubia wygrywajacych... Szkoda, ze go nie sluchalem... Poza tym popelniaja mnostwo bledow w zakladach (zle zaliczaj wyniki, pozniej koryguja zabierajac kase - zle godziny rozpoczecia meczow, czasem nawet dni) Na prawde... lepeij soebie darowac... Mam tylko andzieje, ze uda mi sie stamtad wycofac kase i szybko zapomne o tej stronce...[/qb] cze mam pytanie podajesz gdzies swoje typy bo jesli tyle wygrywasz ze az ci limity nakladaja to chcetnie z nich skozystam bo jak ostatnio cala kase oddaje bukom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 293
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 293 |
Mam pytanie w jakim czasie w B&W wypłacaja kase bo ja juz czekam 5 dzien a kasy na koncie dalej nie widze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215 |
Oryginalnie wysłał milo: [qb]Mam pytanie w jakim czasie w B&W wypłacaja kase bo ja juz czekam 5 dzien a kasy na koncie dalej nie widze[/qb] mi na mbank szlo 3 dni - zlecalem wyplate w niedziele w nocy a hajs byl na srode wieczorem. a wyslales im skany dowodu tozsamosci ?- konieczne sa!! pozatym zanim prawidlowo wypelnilem przelew to mi ****a 2 razy go zwracali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41 |
straszny burdel maja na tej stronie, nie moge sie dopatrzyc linka do spraw zwiazanych z depozytem, czy mozna to zrobic via neteller/moneybookers?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Mam na koncie 168.15 $ i chcialbym je wyplcic ale przy wyplacie mam napisane ze min 30 a max 129.15 $ O co chodi? I jeszcze jedno: czy jak sie pomyle wpisujac nazwisko panienskie mamy to bedzie jakis dym?
|
|
|
Link skopiowany do schowka