Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 11 1 2 9 10 11
#57758 16/05/2004 19:17
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]Mam na koncie 168.15 $ i chcialbym je wyplcic ale przy wyplacie mam napisane ze min 30 a max 129.15 $ O co chodi? I jeszcze jedno: czy jak sie pomyle wpisujac nazwisko panienskie mamy to bedzie jakis dym?[/qb]
widać nie obrociles jeszcze cala kwota bonusu. Niektórzy bukmacherzy tak to naliczają. Narazie możesz wypłacić kwotę proporcjonalną do wymaganego obrotu.

Bonus: Unibet
#57759 16/05/2004 19:28
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Quote
Oryginalnie wysłał zoRro:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]Mam na koncie 168.15 $ i chcialbym je wyplcic ale przy wyplacie mam napisane ze min 30 a max 129.15 $ O co chodi? I jeszcze jedno: czy jak sie pomyle wpisujac nazwisko panienskie mamy to bedzie jakis dym?[/qb]
widać nie obrociles jeszcze cala kwota bonusu. Niektórzy bukmacherzy tak to naliczają. Narazie możesz wypłacić kwotę proporcjonalną do wymaganego obrotu.[/qb]
Wplacilem 30 dostalem bonus 30. Trzeba obrocic raz depozytem i trzy razy bonusem. Zrobilem obrot 150 wiec myslalem ze juz (tak mi wynika z obliczen...) A wiesz moze jak z tym nazwiskiem mamy? Nie wiem co wpisalem, mam dwa typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I jak sie pomyle to nie chce miec lipy. A glupio mi pisac do supportu z pytaniem o nazwisko "mojej" mamy (wiesz co jest...)

#57760 16/05/2004 19:36
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Nie próbowałem, ale myślę, że jeden błąd jest spokojnie dopuszczalny. Przecież równie dobrze mogłeś zrobić literówkę.

#57761 16/05/2004 20:40
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Czy ktoś opatentował już sposób na sprawdzenie osobistego limitu na stawkę/wygraną w betandwin? Po zmianie interfesju stary sposób z postawieniem kosmicznej sumy na dowolny zakład już nie działa, bo skrypt konfronutuje zakład najpierw ze stanem konta.

#57762 17/05/2004 01:42
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92
Czy jak bedę chciał wypłacic kasiore z betandwin do mojego banku, to musze im wyslac jakies skany dokumentow, czy zrobią mi bez tego przelew?

#57763 17/05/2004 01:59
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Kiedys sobie zadalem pytanie po co grac w B&W i nie zagralem tam,wszyscy piszecie o limitach wiec po co tam gracie?Nie lepiej sie przeniesc gdzie indziej?pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#57764 17/05/2004 02:06
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał Maverick7000:
[qb]Kiedys sobie zadalem pytanie po co grac w B&W i nie zagralem tam,wszyscy piszecie o limitach wiec po co tam gracie?Nie lepiej sie przeniesc gdzie indziej?pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
No cóż, limity to jedyna wada tego buka. Takich kursów jak w BetAndWin nikt inny Ci nie da. Pozdro.

#57765 17/05/2004 02:19
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Racja!

Nie ma tez co narzekac kazdy buk ma swoje wady i zalety, niestety limity to duza wada ale masz racje kursy to zaleta,dobrze ze jest wybor w bukach gdyby byl jeden buk male kursy i limity to byloby smiesznie hehe pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#57766 17/05/2004 02:57
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268
mam pytanie jesli trafilem w supertoto 9 meczy to wygrywam cos czy nic ??

#57767 17/05/2004 11:34
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał Maverick7000:
[qb]Racja!

Nie ma tez co narzekac kazdy buk ma swoje wady i zalety, niestety limity to duza wada ale masz racje kursy to zaleta,dobrze ze jest wybor w bukach gdyby byl jeden buk male kursy i limity to byloby smiesznie hehe pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
tak, kursy to mocny atut tego buka...ale jest jeszcze najwieksza oferta zakladow live...ktora jest chyba grzechu warta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#57768 17/05/2004 11:35
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał gary:
[qb]mam pytanie jesli trafilem w supertoto 9 meczy to wygrywam cos czy nic ??[/qb]
nie, placa zdaje sie od trafionej 11-tki..

#57769 17/05/2004 16:58
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
moze mi ktos powiedziec jak wplacic ekarta mbanku kase do b&w na stronie b&w w zakladce wplaty co mam wybrac i ak dalej postepowac

#57770 17/05/2004 19:17
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
--> Betandwin [6]

Strona 11 z 11 1 2 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, aker, rafal08, betowiec), 2,392 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1